הוד השרון

פרסום ראשון: נדב דואני חתם על הסכם שת"פ עם "הליכוד"

על פי ההסכם, תוקם רשימה משותפת שתפעל תחת השם "רק הוד השרון" ותזכה לתמיכה תקציבית של מפלגת "הליכוד", זאת במקביל לרשימה הרשמית של סניף "הליכוד" בעיר, שגם היא מתמודדת למועצה

זאב שרגא 03/09/2018
דואני. שת"פ עם הליכוד (צילום: מטה נדב דואני)

בשבוע שעבר, נחתם הסכם שיתוף פעולה מעניין למדי במערכת הבחירות המקומית, בין מפלגת "הליכוד" והמועמד לראשות העירייה, נדב דואני, חבר המפלגה. ההסכם יוצר מצב בו למעשה מפלגת "הליכוד" תומכת בשתי רשימות בעיר – רשימת "הליכוד" בראשותו של ארנון אברמוב והרשימה המשותפת לכאורה, של דואני. 

ההסכם כולל לכאורה הבנות בין הצדדים אודות נציגי הרשימה המשותפת, כמו גם הסכמות על תקציבי תמיכה כספית בקמפיין. על פי ההסכם, שמה של הרשימה המשותפת הוא "רק הוד השרון" ובראשה יעמוד נדב דואני. המקומות שני עד רביעי ברשימה נותרו עד כה ריקים בהסכם, אולם צוין כי המקום החמישי ואילך ייקבעו המועמדים על ידי דואני.

עוד עולה בהסכם כי, "התקציב האבסולוטי שסוכם בין הצדדים יהיה 950,000 שקל. התקציב יחולק באופן הבא: 422,500 שקל ל'ליכוד', 527,500 ל'רק הוד השרון'", משמע דואני יממן כמאה אלף שקלים יותר מתמיכת 'הליכוד', לטובת קמפיין הבחירות. "הסיעה שיקימו נציגיה הנבחרים של הרשימה המשותפת במועצת העיר תקרא 'סיעת רק הוד השרון'", נכתב בהסכם, "הסיעה תפעל לטובת העיר ולרווחת תושביה, על פי כללי מנהל תקין, יושר אישי, שקיפות ועל פי כל דין ובהתאם למדיניות שיתווה מר נדב דואני". מטעם מפלגת "הליכוד" חתום על ההסכם חבר הכנסת דוד ביטן. 

בסיעת "הליכוד" בעיר הופתעו לשמוע על ההסכם, במיוחד נוכח העובדה כי הרשימה הרשמית של המפלגה, בראשותו של ארנון אברמוב, קיבלה תקציב של כ- 100,000 שקל בסך הכל, בעוד דואני כאמור יקבל תקציב של למעלה מפי 4. "אני לא ראיתי את ההסכם עד לזה הרגע והוא גם לא מעניין אותי", אמר יו"ר רשימת "הליכוד", ארנון אברמוב, "אני התמודדתי בסניף 'הליכוד', ניצחתי וכיו"ר אני עומד בראש רשימת מחל בעיר. התקציב שלי לבחירות הוא 100,000 שקל כראש סיעת הליכוד בהוד השרון. כל השאר לא ידוע לי מה קרה ואיך קרה, מי קיבל ומה קיבל יותר מזה – גם לא מעניין אותי".

ממטה סיעת "רק הוד השרון" נמסר בתגובה: ״הרשימה של נדב דואני היא רשימה על מפלגתית אשר מאגדת בתוכה את כל הקשת הפוליטית (עדי ברמוחה ממפלגת 'יש עתיד', אייל טריטל ממפלגת 'העבודה'). לאחר בדיקות מעמיקות, סקרים ומחקרים אמפיריים בהוד השרון, מפלגת 'הליכוד' החליטה לתמוך בנדב דואני מתוך ההנחה כי הוא המועמד בעל הסיכויים הגבוהים ביותר להיות ראש העיר של הוד השרון. בדומה לתמיכת הליכוד לראשי עיר צעירים שעשו מהפכה כמו זאב בילסקי, ניר ברקת וחיים ביבס בעירם, מפלגת 'הליכוד' רואה בדואני את אותן היכולות. יצוין כי למועצת העיר רצה רשימה נפרדת של 'הליכוד' בראשות ארנון אברמוב במקביל. אנו מברכים על תמיכת מפלגת השלטון, תמיכתה תסייע לנו להביא אל העיר תקציבים נוספים, תפתור בעיות שעל הפרק ולהוביל את העיר למקום שבו היא אמורה להיות- עיר שהיא מודל לחיקוי לכל ערי הארץ. תמיכת הליכוד פותחת צוהר לתקציבי ממשלה ענקיים המיועדים לרשויות המקומית שרק לדואני יש יכולת להגיע אליהם״.


 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
תושבי רחוב מוריה: די לפגוע בנו
רוכב אופנוע נפצע קשה ברמת גן
טיפים נרשמים או לא?
פועל נפל מסולם בשדרות - מצבו בינוני
פועל נפל מסולם בשדרות - מצבו בינוני
מדינת ישראל ערוכה לשריפות
נפטרה פרידה איצקוביץ מוותיקות רעננה
נפטרה פרידה איצקוביץ מוותיקות רעננה
דר ענבל בכר כץ. עשיתי עבודה נפשית עמוקה
"אני לא מרגישה נכה"
נועה ורז. כלים לחיים
שלום עושים במכות