הוד השרון

שכירות מסוכנת

סכסוך כספי בין בעל דירה בהוד השרון לבין השוכר הסתיים בתקיפה ובאיומים. במקרה אחר נחשד תושב כפר סבא באיומים על בעל דירה ובהצתת חצרו

מיכאל פרוסמושקין 04/09/2018
הסכסוך הסתיים בתקיפה (תמונה להמחשה iclipart)

תושב הוד השרון, בן 68, הואשם לפני ימים אחדים כי איים על דייר בדירתו ותקף אותו. במקרה אחר נעצר תושב כפר סבא בגין איומים על בעל דירה ובהצתת חצר ביתו.

על פי כתב האישום, לפני מספר חודשים נתגלע סכסוך כספי בין הנאשם לבין הדייר שגר בשכירות בדירתו ברחוב הגיבור בהוד השרון באשר לתשלום דמי השכירות. על רקע זה, כפי שעולה מהחקירה, ב–18 ביוני, הגיע הדייר לדירה ושם ניגש אליו הנאשם ואמר לו: "אתה לא רוצה לשלם לי את השיק? אני מתקשר אליך כל היום".  לכך הגיב לו הדייר: "דבר יפה".

בתגובה לכך, כפי שעולה מכתב האישום, אחז הנאשם במקל מטאטא והכה באמצעותו ארבע מכות בידיו של הדייר, וכן מכה נוספת בראשו. כתוצאה מכך גרם לו לחבלות שבגינן הוא נזקק לטיפול רפואי בבית חולים.

למקום הגיעה אישה אשר הפרידה בין השניים. אולם בשלב זה, כפי שעולה מהחקירה, איים הנאשם על הדייר באומרו: "יא ערבי, אני אהרוג אותך".

משפטו עתיד להתחיל בחודש דצמבר בפני השופט מיכאל קרשן בבית משפט השלום בכפר סבא.

בתוך כך, במקרה אחר, תושב כפר סבא, בן 25,  נעצר בסוף השבוע בחשד כי בשבוע שעבר, ביחד עם אחרים, איים על תושב צופית והצית את חצרו. מחקירה ראשונית עלה חשד כי המתלונן בתיק הוא בעל דירה, שממנו שכר או אמור היה לשכור החשוד דירה. אולם, בעקבות ויכוח שפרץ ביניהם ככל הנראה לאחר שהחשוד רצה לבטל את הסכם השכירות ביניהם ולקבל את השיקים בחזרה, ביצע החשוד לכאורה את המיוחס לו. מעצרו הוארך תחילה במספר ימים, אך השופטת קבעה כי החשד נגדו ברף נמוך. בעקבות כך, ביום ראשון השבוע שוחרר החשוד, שמיוצג על ידי עו"ד שי טובים, בתנאים מגבילים תוך הרחקה ואי יצירת קשר עם המתלונן במשך חודש.

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אופנוע ים נתקע באמצע הכנרת
על הגובה
קטיף סלק במושב נהלל
איך לשמור על ערך הרכב לפני מכירתו?
איך לשמור על ערך הרכב לפני מכירתו?
2.	עומר מילר הפרזנטור של אמקור וקריסטל.
תדיראן בחרה בשף עומר מילר כפרזנטור של עולם המטבח של מותגי אמקור וקריסטל
תפריט פסח ברשת לחם ארז
לא רק מצה ומרור
רמת השרון ערוכה לשנת הלימודים
אומרים די לאלימות
אומרים די לאלימות