הוד השרון

מגעים לחיבור בין גור וכוכבי?

המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי ומספר 2 ברשימתו יעל ברזילי, נפגשו בביתו של אחד הפעילים הבולטים בקמפיין הבחירות של המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור לצורך בדיקת נכונות לריצה משותפת בבחירות

זאב שרגא 06/09/2018
כוכבי (מימין), גור (צילום נוה גור: ראובן קפוצ׳ינסקי)

השבוע הסתקרנו לדעת מה עשו המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי ומספר 2 ברשימתו יעל ברזילי, בביתו של אחד הפעילים הבולטים והמרכזיים בקמפיין הבחירות של המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור?  מבדיקה שערכנו עולה כי מיכאל ריינר, אותו פעיל של גור, זימן את השניים לצורך בדיקת נכונות לשיתוף פעולה, איחוד כוחות וריצה משותפת בבחירות, אולם נראה כי כוכבי פסל את ההצעה על הסף. 

 ממטה הבחירות של עו"ד נוה גור נמסר כי, "בתקופת מערכת הבחירות, מטבע הדברים מתקיימות פגישות רבות.  אכן, הוצע לאמיר כוכבי וליעל ברזילי, ללמוד מתוצאות הבחירות הקודמות, ולא לבזבז שוב קולות, ולטובת הוד השרון - לנהוג באחריות ולתמוך בנוה גור לראשות העיר. מרצ היא מפלגה קטנה וחשובה, אך ברור לכולם שלראשות העיר יבחר מי שעשה, הוביל ושינה, לא רק מועמד שמדבר יפה. כוכבי יוכל לכהן כסגן ראש עיר מוצלח".

 המועמד לראשות העירייה אמיר כוכבי, מסר כי הוא לא עונה על שאלות רכילות המופנות אליו בעילום שם דרך עיתון. כמו כן הוסיף שהוא נפגש עם כל תושב או תושבת שרוצים להיפגש אתו מבלי לברר את עמדתם הפוליטית.

 

  

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוייץ
בלם של הפועל רעננה נמכר לאלופת שוויץ
בית ספר בבית החולים
תושב הרצליה חשוד בביצוע עשרות עבירות מין בקטינות ברשת
חשד: מאמן כדוריד ביצע עבירות מין בעשרות קטינות ברשת
חשד לאונס בבת ים
שתי מעבדות סמים נחשפו בקריות
צעיר נפצע מדקירות מראשון לציון
לראשונה בהוד השרון: טקס זיכרון לנספים בעליית יהודי אתיופיה
תחנות ההצלה יפעלו גם בחורף