הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

נדב דואני ממשיך בחוגי הבית. יפעת קריב מתכננת קיר אקוסטי בין השכונות המעריבות לכביש 4, ונוה גור מציג תוכנית לחינוך

זאב שרגא 06/09/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
דואני בחוג בית (צילום: פרטי)

דואני חוגג 100 מפגשי תושבים

השבוע נמסר ממטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, כי "פחות מ -60 יום לבחירות והמועמד לראשות העירייה, נדב דואני, חוגג מאה חוגי בית שקיים מאז הכרזתו על מועמדתו לראשות העיר בתחילת חודש מרץ. מדובר בהישג מרשים ביותר בחצי שנה אשר בעיקר מוכיח את ההיענות הרבה של תושבי כל השכונות לפגוש בנדב ולשמוע ממנו באופן ישיר על התכניות הרבות שלו לעתיד הוד השרון".

 קריב תקים את החומה

 המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, קיימה בשבוע שעבר חוג בית בשכונת גני צבי ואמרה: "תושבי כל השכונות המערביות הגובלות בכביש 4 - גיורא, גני צבי, עפרון ונוה הדר - סובלים מרעש כבד מאוד הנובע מהתנועה הערה בעורק התחבורה הראשי שממערב לבתיהם. עם כניסתי לתפקיד ראש העיר אקדם במהירות בניית קיר אקוסטי שיחצוץ בין הכביש לשכונות הללו ויבודד את הרעש הבוקע מהכביש ומפריע את ימיהם ולילותיהם של תושבי השכונות המערביות".

בתוך כך נפגשה קריב עם עשרות דיירי מתחם 'עד 120', בני גיל הזהב, ופרשה בפניהם את תוכניתה המפורטת לשיפור איכות בני הגיל השלישי המתגוררים בעיר. "הגיע הזמן להעשיר את פעילות תרבות הפנאי של הגיל השלישי, לתגבר את התחבורה הציבורית עבורכם ולרענן ולחדש הטבות שמגיעות לכם. אני מתחייבת על הקמת מינהלת עירונית לגיל השלישי שתאפשר לעירייה בראשותי להעניק לבני הגיל השלישי את היחס לו הם ראויים".

קריב בגני צבי, לבנות חומת הפרדה (צילום: פרטי)

קריב בגני צבי, לבנות חומת הפרדה (צילום: פרטי)

 גור מציג את תוכנית החינוך

 המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור, השיק השבוע את המצע שלו ובו נתן דגש על הדגל המרכזי שלו - תחום החינוך. גור התייחס להקמת מועצת חינוך עירונית, טיפול בגיל הרך, צהרונים וגני היול"א, כוח האדם בגני הילדים, בתי ספר יסודיים ייחודיים, פתיחת אזורי הרישום לבתי הספר, הקמת בתי חינוך שיפעלו  משעות הבוקר עד שעות הערב, בחינת המשך פעילותן של חטיבות הביניים, הקמת בית ספר לילדים מיוחדים בשילוב עם בית ספר למחוננים ועוד.  גור הוסיף להשקת המצע סדרת סרטונים שעלתה ברשתות החברתיות, בה התייחס לנושאים השונים במערכת החינוך ובחלוקה לגילאים.

 

גור. דגש על חינוך (צילום: ראובן קפוצ׳ינסקי)

גור. דגש על חינוך (צילום: ראובן קפוצ׳ינסקי)

שקורי מאחל בהצלחה

 יו"ר ווד העובדים בעיריית הוד השרון איחל השבוע ברכת הצלחה למועמדים והמועמדות לראשות העירייה ובהזדמנות קרא להם לנהל מערכת בחירות נקייה וטהורה, תוך שמירה קפדנית על חוקי הבחירות, המוסר והיושר הציבורי. "עלינו לזכור גם את היום שאחרי הבחירות בו יצטרכו כל המועמדים/המועמדות לעבוד אתנו ביחד ובשיתוף פעולה. ברצוני לאחל בהזדמנות זו לכל המועמדים והמועמדות, לעובדי העירייה ולכל התושבים שנה טובה מאושרת מבורכת ובריאה".

  

אוריאל שקורי. מערכת בחירות נקייה (צילום: פרטי)

אוריאל שקורי. מערכת בחירות נקייה (צילום: פרטי)


 

 

 

 

 

       zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רחובות עם הפנים לחנוכה
חשד: הותקפה לאחר שסירבה למין
מדי יום מתגלים בישראל 82 חולי סרטן חדשים
מדי יום מתגלים בישראל 82 חולי סרטן חדשים
 צבעים מעושנים ועמוקים
מה הצבע השולט ב - 2019 ?
פרס החינוך הגופני לביה"ס אגם
עיריית בת ים למען בעלי החיים
מדריך פיננסי למסחר בבורסה
מדריך פיננסי למסחר בבורסה
בקשה לאיחוד תיקים או פשיטת רגל ?