הוד השרון

עבריין רכוש סדרתי הואשם בפריצה לדירה בהוד השרון

הצעיר, בעל עבר פלילי, הואשם כי פרץ לדירה וגנב מתוכה כסף רב. בתוך כך, צעיר אחר הואשם בהתפרצות לדירה נוספת בעיר

מיכאל פרוסמושקין 12/09/2018
הואשם בפריצה לדירה (תמונה להמחשה iclipart)

צעיר, בן 35, המוכר היטב למשטרה, הואשם בערב החג כי פרץ לדירה בהוד השרון וגנב מתוכה כסף רב.

על פי כתב האישום, ב–27 באוגוסט הגיע הצעיר, תוך שהוא מפר תנאים מגבילים בהם אמור היה לשהות במסגרת תיק פלילי אחר, לרחוב היובל בהוד השרון ושם פרץ לאחת הדירות תוך שהוא פותח בכוח את סורגי ההזזה שהיו מותקנים בסלון. במהלך שהותו בבית גנב מאחד החדרים 1,500 יורו ונמלט מהמקום כאשר בעל הדירה שב לביתו.

עוד נטען בכתב האישום, כי כשבוע לאחר ההתפרצות, עוכב לבדיקה במהלך נהיגתו על גבי קטנוע בדרך רמתיים בהוד השרון. הוא סירב לבדיקת נשיפה ובדיקת שתן ועל כן הואשם בנהיגה בשכרות תוך כדי הפרת התנאים המגבילים בהם שהה.

התשתית הראייתית נגדו מתבססת על עדותו של בעל הדירה וצילומי מצלמות אבטחה אשר תיעדו את הנאשם. מנגד, הוא עצמו הכחיש את המיוחס לו כאשר הוטחו בו הראיות.

מבקשת המעצר עד תום ההליכים שהוגשה נגד הצעיר, שמיוצג על ידי עו"ד דוד בוחבוט, עולה כי באמתחתו תשע הרשעות קודמות בגין 14 תיקי התפרצויות ועבירות נוספות שבגינן ריצה במצטבר מעל תשע שנות מאסר. כמו כן  תלוי ועומד נגדו כתב אישום נוסף בעבירות רכוש, במסגרתו שהה כאמור בתנאים מגבילים. עם הגשת כתב האישום הנוכחי, מעצרו הוארך עד להחלטה אחרת.

בתוך כך, במקרה אחר, נעצר צעיר בן 26 בחשד כי ב–23 באוגוסט פרץ לתוך בית ברחוב גולומב בהוד השרון. מזירת ההתפרצות נראה נמלט רכב ואזרחים הספיקו לרשום את מספרו. בערב החג התקבל דיווח כי הרכב נכנס לשטחי ישראל במחסום צבאי. שוטרים שהוזעקו לכביש 55, כרזו לנהג לעצור אך לטענת המשטרה הוא החל להימלט ונעצר רק בחלוף כמה מאות מטרים. בחקירתו מסר הצעיר, שמיוצג אף הוא על ידי עו"ד בוחבוט, גרסת אליבי והכחיש את המיוחס לו. בתום הדיון בבית המשפט הוא שוחרר בתנאים מגבילים.

 

 

 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פועל בניין נפצע בינוני באתר בניה בבאר שבע
פועל בניין נפצע בינוני באתר בניה בבאר שבע
ארבר צפון
אושרה תכנית פינוי בינוי ראשונה בנווה עופר
תלונות על שיבוצים לגני הילדים
תלונות על שיבוצים לגני הילדים
נוהל פתיחת מגירה
"נוהל פתיחת מגירה"
גילו הצטיינות
אישום: איימה ותקפה לאחר שפוטרה מעבודתה
אישום: איימה ותקפה לאחר שפוטרה מעבודתה
הרב דר מיכאל לייטמן
מה חשוב לזכור בימים אלו?
נבחרת הכדורשת של כפר סבא. אלופת הטורניר
גבוהות מעל הרשת