הוד השרון

"לעולם אל תגיד לי זה לא יקרה"

גיא הררי, מנהל חממת בית היוצר בהוד השרון, מספר על הפעם הראשונה שעלה על במה מקצועית ומכובדת. פרויקט מיוחד

זאב שרגא 13/09/2018
הררי. הגשים את החלום (צילום: גלעד לנגר)

"מגיל  יסודי כששרתי במקהלת בית הספר תמיד ידעתי שתחום הבמה זה מה שארצה לעשות כשאהיה גדול. התחלתי כרקדן בלהקה המקומית של הוד השרון המשכתי לזמר במועדון הניט ליין כמלצר מזמר, שרתי בלהקה צבאית והתחלתי לביים הצגות סיום בבתי ספר.

"יום אחד טיילתי לי בפרישמן בתל אביב ועמדתי ליד תיאטרון הקאמרי, בחוץ הייתה וויטרינה מזכוכית ובתוכה מוצגות תמונות מהצגות התאטרון. נורא התפעלתי לראות את גדולי השחקנים ממש על פינת רחוב דיזינגוף והמחשבה הראשונה שעלתה בראשי – 'לי זה כנראה לא יקרה בעולם הזה'. לעמוד על בימת הקאמרי ולהופיע? איך? גם עניתי לעצמי על השאלות - הרי לא למדתי משחק, אין לי תעודת שחקן ואין לי קשרים, אז אין לי סיכוי.

"שבועיים לאחר מכן התפרסמה בעיתון מודעה שלהצגה חדשה מחפשים זמרים, רקדנים ושחקנים ובעזרת חבר נוסף ניגשנו יחד לאודישן. יוני רכטר בחן אותי ומתוך עשרות נבחנים התקבלתי עם עוד 4  להשתתף בהצגה שלשייקספיר "הלילה ה-12" בבימויו של מיכאל (מיקי) גורביץ.

"השמחה הייתה גדולה. חתמתי על החוזה הראשון בחיי ועמדתי על בימת הקאמרי עם טובי השחקנים בתאטרון. 150 הצגות בכל הבמות הגדולות בארץ, כולל פרימיירה חגיגית והרבה פרסום וכבוד. עם סיום ההצגה זומנתי לאודישן נוסף של התיאטרון ומצאתי את עצמי שוב מתרגש, הפעם הצגת 'המורדים' שהייתה השלאגר בשנת 2000 וכך הופעתי בכ-400 הצגות במשך 5 שנים.

"משם התגלגל מזלי ובחתונה של זוג שחקנים מ'המורדים' שרתי והכנתי קטע חיקוי לבקשת הכלה, שם חיכתה לי הפתעה ששינתה את המפה - לכד אותי גרי בילו, מי שהיה מנהל בית צבי ז"ל.  הוא שאל אותי איפה הייתי עד עכשיו ולמה לא באתי ללמוד, כך עזבתי את התיאטרון לטובת 3 שנים לימודיי משחק, בהם התמקצעתי בכל תחומיי הבמה בדיוק כמו ביה"ס מהסדרה "תהילה"(fame). סיימתי במחזור של איתי טיראן, חבר ושחקן מוכשר והשאר הכל היסטוריה - אני עובד, מופיע ומביים בדיוק כמו שחלמתי, ונהנה להעלות את תלמידיי כדי שיחוו גם הם את אותה חוויה".

  

zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הזנחה בגינת סירקין
הזנחה בגינת סירקין
רפי רפאלי הורשע באיומים
דר ענת עמיטל מנהלת יחידת ריאות במרכז הרפואי זיו בצפת
היום הבינלאומי ללא עישון
אלופת ישראל ברכיבה על סוסים
גיא קרויטורו. שילוב של מוזיקה וחזרה בתשובה
צלילי משיח
בטיחות בדרכים באיזור השרון
כמה תושבים נצפו בנסיעה ברכב ללא חגורת בטיחות?
"השרשתי כאן תרבות ספורט"
כיצד מאמן עסקי יעזור לכם בשינוי קריירה?
כיצד מאמן עסקי יעזור לכם בשינוי קריירה?