הוד השרון

"זה היה רגע של ניצחון"

רונה מזור מהוד השרון נזכרת בפעם הראשונה שהצליחה ללבוש ג'ינס במידה 38 אחרי שהשילה עשרות קילוגרמים ממשקלה. פרויקט מיוחד

קרן שלהבת 13/09/2018
מזור. שווה בין שווים (צילום: קרן שלהבת)

 אחרי עשרות דיאטות, בהן השילה ממשקלה עשרות קילוגרמים והעלתה אותם שוב, החליטה רונה מזור מהוד השרון, לעבור ניתוח לקיצור קיבה חרף הסיכונים שכרוכים בדבר.

מזור (41), אם ל-3 ילדים, החליטה לעשות מהפך בחייה. מאז היותה ילדה סבלה מעודף משקל, וכשהגיעה לשיא של 116 ק"ג החליטה לעבור ניתוח לקיצור קיבה, בעקבותיו הצליחה להשיל 40 ק"ג. רונה: "כיום אני נהנית לקנות בגדים, לבלות, להתלבש ולהתגנדר, דבר שפעם היה מעמסה בשבילי. כשאתה שמן אתה שקוף, לא רואים אותך ומזלזלים בך. אנשים מהצד חושבים שאנחנו השמנים מזלזלים בעצמנו ולא מטפלים בבעיית ההשמנה. אני זוכרת שבתור ילדה התעלמתי מהשומן ותמיד דאגתי להיות מצחיקה וחברותית כדי שישימו אליי לב.

 "בחנויות הבגדים היו מזלזלים בי ומתייחסים אלי שלא כמו אל נשים רזות והיו פוטרים אותי במשפט 'אין לנו בגדים בשבילך'.  הרגע הכי מאושר בשבילי היה להיכנס לחנות לבחור בגד ולצאת עם שקיות בלי להתאמץ.

"אני זוכרת את הפעם הראשונה שנכנסתי לחנות בגדים לאחר שרזיתי. בקשתי מהמוכרת ג'ינס במידה 42, היא טענה שהוא יהיה גדול עליי. מדדתי כמה מידות כשלהפתעתי הצלחתי 'להיכנס' לג'ינס במידה 38. זה היה בשבילי שוק. סוף סוף הרגשתי שאני שווה בין שווים. לא האמנתי שזו אני שמשתקפת במראה. מבחינתי זה היה רגע של ניצחון".

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
משרד רישוי חדש נפתח ברמת גן
הסוכר: אויב או ידיד?
הבימבולנס שיציל חיים בנצרת עילית
עוברים את החורף בשלום
ביהס לבטיחות בדרכים מוכן לשנהל
ביה"ס לבטיחות בדרכים מוכן לשנה"ל
תרגיל חל"כ נערך ב"פדה-פוריה "
מ.י.ק.י מדבר
מ.י.ק.י מדבר
התקנת גלאי עשן בבתי קשישים בכפר-סבא
התקנת גלאי עשן בבתי קשישים בכפר-סבא