הוד השרון

קבוצת נערים נשדדה בהוד השרון

שני צעירים חשודים כי שדדו באיומים קבוצת נערים במרכז הוד השרון וגנבו מהם מספר פריטים

מיכאל פרוסמושקין 20/09/2018
הבניין שלידו אירע השוד (צילום: פרטי)

שני תושבי טירה ובאקה אל גרביה נעצרו בסוף השבוע שעבר, בחשד כי ביצעו שוד מזוין באישון לילה במרכז הוד השרון.

השניים, בני 20 ו–21, נעצרו על ידי שוטרי תחנת כפר סבא בחשד כי ב-14 בספטמבר, בסביבות השעה ארבע וחצי לפנות בוקר, שדדו שלושה נערים, כבני 17,  ברחוב הבנים 5 בעיר. על פי הנטען, השניים איימו על הקורבנות, כשאחד מהחשודים אחז בידו מברג. מהקורבנות, שזמן קצר קודם לכן משכו כסף מהכספומט,  נגנבו מספר פריטים.

הקורבנות מסרו כי נשדדו על ידי חשודים שהיו עם פנים גלויות ולאור כך מסרו לחוקרי המשטרה את תיאורם. על פי טענת המשטרה, התיאור מתאים למראה של השודים. עוד מתברר כי רכב שהיה בזירה וצולם אותר ברשותו של אחד מהחשודים.

אחד מהחשודים, תושב טירה וסטודנט לראיית חשבון במכללת שערי משפט, טען שכלל לא היה במקום בזמן האירוע. עוד ציין כי הרכב לא היה ברשותו, וכי בילה בזמן האירוע עם חבר. בתום דיון בעניינו השופט אלדד קבעה כי "בתיק החקירה אינדיקציות שונות הקושרות את החשוד למקום האירוע ולרכב ממנו יצאו השודדים", והאריך את מעצרו בארבעה ימים. בדיון הבא בעניינו של החשוד, שהתקיים ביום שני השבוע, טענה המשטרה כי החשודים קשרו את עצמם לאירוע.

בדיון של החשוד הנוסף, תושב באקה אל גרביה, טענה המשטרה כי תפסה מספר פריטים שיתכן וקשורים לאירוע השוד. בין הדברים שנתפסו קופסת סיגריות וכמה עשרות שקלים. סנגורו של החשוד הזה טען כי מרשו כלל לא ידע כי מדובר בשוד. לדבריו, סבר כי הקורבנות הם חבריו של החשוד האחר.

בימים הקרובים יחליטו במשטרה אם לבצע עימות בין החשודים לקורבנות ומסדרי זיהוי. בנתיים, מעצרו של החשוד מבאקה אל גרביה, הוארך עד 18 בספטמבר (לאחר מועד סגירת העיתון).

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הולכים להצביע
מרטין דרוקר זל , הפועל רעננה לא הייתה קיימת בלעדיו
הגיעה לגבורות
שירה מהלב
תושב הרצליה נפצע קשה מאוד בתאונה
ראש עיריית כפר סבא , רפי סער
כמה ארנונה תשלמו השנה בכפר סבא?
דת ופוליטיקה בהוד השרון
דת ופוליטיקה בהוד השרון
הצלחה לשוק הקהילתי הראשון
חברי סיעת רמת השרון חופשית בישיבת המועצה השבוע
ארבעה נגד אחד