הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

פעילי המטה של ד״ר יואב רוזן, חילקו לתושבים שי קטן ומתוק לשנה החדשה. הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה של סיעת "דרך העיר" בראשות עו"ד נוה גור התקיימה בבית משפחת ריינר

זאב שרגא 20/09/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
פעילי המטה וד"ר רוזן (צילום: פרטי)

 רוזן והפעילים מברכים

פעילי המטה של המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, יצאו לרגל ראש השנה לרחובות העיר, לברך את התושבים, וחילקו שי קטן ומתוק לשנה החדשה.

גור מקבל את השנה החדשה

בשבוע שעבר נערכה בבית משפחת ריינר ובהשתתפות כמאה אישה ואיש הרמת כוסית לכבוד השנה החדשה בסיעת "דרך העיר" בראשותו של המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור. עו"ד גור נשא דברים ואמר: "מאחל לנו בחירות טובות ונכונות".

הרמת כוסית נוה גור

הרמת כוסית נוה גור

 

 העיקר שפינו את האסבסט

לפני כשבוע החלו להרוס את החורבות של בית האבות הישן "מושב זקנים" בין הרחובות פרג, יסמין והאגוז, מבנים ישנים מאוד בעלי גגות אסבסט, המחייבים פינוי מיוחד. על פי מטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, הוחלט בעירייה כי הפינוי יתבצע ביום רביעי (ה- 12.9). "דיירים רבים פנו לנדב דואני בבקשה לסיוע ואכן, לאחר לחץ רב שהופעל ופנייה לגופים הרלוונטיים, הפינוי בוצע ביום שישי האחרון, ה- 7.9, בשעות הבוקר", נמסר ממטה הבחירות, "נדב אף הגיע למקום על מנת לוודא כי הפינוי עומד בלוחות הזמנים".

  מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "צר לנו כי דואני מנסה לנכס לעצמו את פועלם המקצועי של עובדי העירייה המסורים ותוך השמצתם, בניגוד גמור לעובדות. עם קבלת פניית תושב במוקד העירוני ביום שני, 3.9, נשלח למקום פקח איכות הסביבה העירוני. כלל עבודות הפרוק, הפינוי וההטמנה הושלמו על ידי הקבלן באמצעות חברה מורשית כבר ביום שישי 7.9 ורק באותו היום, כאשר העבודות כבר לקראת סיום פנה דואני, זו הפעם הראשונה בנושא למנהל אגף ש.פ.ע, ונענה בהודעת טקסט כי הפינוי בשטח כבר בעיצומו וצפוי להסתיים עוד באותו היום".

 

מפנים את האסבסט

מפנים את האסבסט


 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מלון דירות הוצת בירושלים: 7 נפגעו
מלון דירות הוצת בירושלים: 7 נפגעו
שומרים על שמורות הטבע הימיות
הפוליטיקה של רמת השרון
הפוליטיקה של רמת השרון
החזיקה כמות גדולה של סמים – ולא תרצה מאסר
סוכות בסוכת הנשיא
ועדי הגנים התכנסו לאסיפה כללית
מחאת הנשים גם בפתח תקוה
כמאה מפגינים נגד הנת"צ בכפר סבא