הוד השרון

הלוחות נקבעו

קבוצת הכדורעף של מכבי הוד השרון, גברים ונשים, התבשרו השבוע על לוח המשחקים לליגה. המאמנים עדי גורן ואסף מעיין מתכוננים לעונה הקרובה

זאב גולדשמיט 20/09/2018
הלוחות נקבעו
אסף מעיין. להימנע ממקום אחרון (צילום: פרטי)

ליגת העל בכדורעף תיפתח ב-9 באוקטובר, ומכבי הוד השרון (גברים) תפתח את העונה במועד זה בדרבי שרוני מעניין נגד הפועל כפר סבא באולם בר לב . זה יהיה גם משחק פיקנטי עבור מאמן הוד השרון, עדי גורן, נגד הקבוצה שבה גדל והיה קפטן הקבוצה הבוגרת.                                                        

להוד השרון הגרלה לא פשוטה, שכוללת פתיחה עם שני משחקי חוץ. במחזור הראשון, כאמור, תצא לכפ"ס ובמחזור השני (16/10) תצא לתל אביב נגד ק.ק, שנחותה מהוד השרון אבל בכל זאת מדובר במשחק חוץ. משחק הבית הראשון במוסינזון ייערך ב- 23/10 נגד מ.ס עילבון. במחזור הרביעי תשחק בחוץ נגד אליצור אשקלון.                                            

"משחק העונה" ייערך ב- 6 בנובמבר כשהקבוצה של עדי גורן תארח במוסינזון את הפועל מטה אשר במחזור החמישי, וכעבור שבוע במחזור שישי תתארח אצל מכבי ת"א. במחזור השביעי הוד השרון תארח את מנשה/חדרה.                                     

גורן: "המשחק הראשון הוא מבחן כוח משמעותי נגד הפועל כפר סבא, שבנתה קבוצה חזקה שתתמודד על העלייה. עבורי זה משחק פיקנטי. זה מבחן קשה, אבל המיקום שלנו לא יוכרע על משחק אחד. שלושת המשחקים הבאים הם נגד קבוצות שעל הנייר הן החלשות בליגה, ובמצבנו זה יאפשר לפצועים שלנו לחזור לכושר".                      

שלושת השחקנים הזרים החדשים של הוד השרון הצטרפו לאימונים. הפצועים יוחאי דדון ופאבל לישנקו בתהליך החלמה ומתאמנים באפן חלקי. לקבוצה נקבע משחק אימון נגד הפועל כפר סבא בערב חג ראשון של סוכות ואחר-כך ישתתפו בטורניר אטקין.                                                                 

קבוצת הנשים בכדורעף מכבי הוד השרון תשחק עונה נוספת בליגת העל למרות שסיימה אחרונה בעונה שעברה. מדובר בקבוצה צעירה, ששחקניותיה משחקות גם בליגה לנוער בנות ואת הקבוצה יאמן זו העונה השנייה ברציפות אסף מעיין. בהגרלת המשחקים נקבע לנשות הוד השרון משחק ראשון בבית נגד מכבי רעננה (12/10), ובמחזור השני בחוץ נגד מנשה/חדרה (19/10). כיוון שבליגה יהיו רק תשע קבוצות, במחזור השלישי הוד השרון תהיה חופשית.                        

במחזור הרביעי הוד השרון תארח את מכבי חיפה (2/11) ובחמישי תצא לבאר שבע. במחזור השישי תארח את ק.ק. ת"א ובמחזור השביעי תצא למשחק חוץ בנצרת – שני משחקים נגד יריבות, שהוד השרון תחפש נקודות ראשונות. את הסיבוב הראשון תסיים במוסינזון בדרבי חסר סיכוי נגד הפועל כפר סבא.                                                          

אסף מעיין: "מבחינה מקצועית עושה רושם שאנחנו באותה רמה כמו בעונה שעברה עם ניסיון מסוים שהבנות צברו בליגת העל. אנחנו מחויבים לעצמנו שתהיה המשכיות, ושהבנות יתקדמו".

מדוע לא התחזקתם?

 "פנינו להרבה שחקניות, אבל דברים נפלו בדרך. יש בנות צעירות שקשה להן להתחייב לשחק כל העונה בימי שישי בצהריים".

מהי המטרה העונה?

"בראש ובראשונה לאפשר לבנות המוכשרות שלנו ניסיון, להציק לקבוצות החזקות ולהימנע מלסיים במקום האחרון. כמה שאנחנו שואפים להיות תחרותיים, המציאות היא שרוב הקבוצות אינן ברמה שלנו. אבל אנחנו בתהליך, ובסוף משהו טוב יקרה".

 


עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 07/10/2019
זאב גולדשמיט 25/09/2019
זאב גולדשמיט 19/09/2019
זאב גולדשמיט 18/09/2019
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 05/09/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
שבעה מי יודע?
שבעה מי יודע?
מוזיקה ללב היא חודרת
מוזיקה ללב היא חודרת
אישום: טלטלה תינוק וגרמה לו חבלה חמורה
הרשימה הדתית הצטרפה לקואליציה
חוגי ההעשרה בגני הילדים לא ייפגעו
בחירת מחשב לבית/לעסק
כביש חדש נפתח בחדרה
עוד אייל באום. צורך קיומי
הסוף לפרויקט תמ"א 38 ברמת השרון?