הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

אמיר כוכבי יציג במוצ"ש את הרשימה המלאה מטעמו של המועמדים למועצת העיר. עדי פרילינג אנקורי רצה עם נוה גור ותושב העיר איתן עוזר תומך בכנרת כהן

זאב שרגא 26/09/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
נוה גור, עדי פרילינג אנקורי ומאיר חלוואני (צילום: פרטי)

'יש עתיד' עם כוכבי

במוצאי השבת צפוי המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי, לערוך כנס בחירות בו תוצג הרשימה המלאה מטעמו של המועמדים למועצת העיר. במהלך השבוע רחשו השמועות אודות ההפתעות שמכינים לנו סיעתו של כוכבי ונראה כי במהלך הערב ייחשף החיבור עליו מדברים כולם, במהלכו תודיע סיעת "יש עתיד" על תמיכתה הרשמית בכוכבי, כמועמד המתאים לראשות העירייה. האירוע יתקיים כאמור במוצאי שבת, 29.9 בשעה 20:00 במטה הבחירות ברחוב הכרמל 6 הוד השרון.  

עדי פרילינג אנקורי רצה עם נוה גור

הפעילה החברתית עדי פרילינג אנקורי הודיעה בשבוע שעבר על הצטרפותה לרשימתו של המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור. "אני מתמודדת למועצת העיר בהוד השרון", כתבה פרילינג אנקורי בדף הפייסבוק שלה, "אחרי שנים רבות של עשייה חברתית החלטתי, שהגיע הזמן שלי להיות בין מקבלי ההחלטות בעירייה. זה בוער בי. אני יודעת שאהיה הקול של כל תושבי הוד השרון במועצת העיר הבאה ואני צריכה כל אחד מכם, כדי לחולל את השינוי ולהביא לכך שבמועצת העיר הבאה אוכל להמשיך ולהפיץ טוב. החלטתי שמגיע לנו, האמהות הצעירות והזוגות הצעירים, קול במועצת העיר. הובלתי את מחאת הפיקוח על הגנים בהוד השרון וזו תהיה משימתי הראשונה והמיידית. החלטתי שמגיע לקשישים ולשורדי השואה שלנו קול שיזעק את זעקתם במועצת העיר. שהוד השרון תהיה העיר הראשונה הדואגת לזכויות קשישיה ונותנת להם את מירב השירותים העירוניים שמגיעים להם על מנת לחיות בכבוד. החלטתי שמגיע לבני הנוער ולצעירים בעיר, קול שסוף סוף יספור אותם ויביא לכך שיהיה מרכז נוער מפוקח שיופעל בשעות הערב והלילה עבורם ומרכז צעירים יזמי וחדשני. החלטתי שמגיע לכל תושב, בעל עסק, בעיר הטבות על העסקת תושבי העיר, הנחה בארנונה בשנתו הראשונה וכי כל השירותים לבעלי עסקים יתופעלו במקום אחד בצורה קלה ויעילה המתאימה לימינו".

איתן עוזר עם כנרת כהן

המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן, קיבלה השבוע את תמיכתו של תושב העיר, איתן עוזר, נשוי ואב לשניים, סא"ל במילואים ובעלים של משרד עורכי דין. בעברו כיהן עוזר כיו"ר הנהגת ההורים בבית הספר לפיד וסגן יו"ר הנהגת ההורים בחטיבת הביניים השחר. פעיל חברתי ומתנדב בעמותת "רעים" ובמגוון פרויקטים קהילתיים. "את כנרת אני מכיר מעל לעשור, במהלכו היא הדגימה שוב ושוב את אהבת האדם האינסופית שלה ואת היכולות והעוצמה שלה במגוון מהלכים ועשייה לטובת תושבי העיר", אמר עוזר, "חייבים להפקיד את עתידנו בידיים מנוסות, שמונעת מטוב ומשלבות רגישות ועוצמה החיוניים להובלת העיר לעתיד טוב יותר".

 

איתן עוזר, תומך בכנרת כהן (צילום: פרטי)

איתן עוזר, תומך בכנרת כהן (צילום: פרטי)

 קריב עם ועד הפעולה

נציגי 'ועד הפעולה נגד תכנית המתאר', רפי בן מרדכי, יעקב שויצקי ויורם כהן שליט, נפגשו עם המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, עם מספר 2 ברשימתה, חברת המועצה אביבה גוטרמן ועם חבר הרשימה, ד"ר איתן הוכוולד, כדי לחתום על טופס התחייבות הסיעה כלפי הציבור, בנושא תוכנית המתאר 2050. ממטה הבחירות של קריב נמסר כי, "תוכנית המתאר 2050 עתידה לשלש את אוכלוסיית העיר. יפעת קריב הכריזה כי מטרתה למשוך ולתקן את התוכנית לטובת שיפורה בדגש על איכות החיים של התושבים, לרבות הקטנת הצפיפות, הגדלת השטחים הירוקים ושטחי ציבור, הבטחת החיבור לכביש ארבע על פי תוכנית המתאר ולמערכת הדרכים הארצית ושיפור התחבורה בתוך העיר. כל הדברים האלה ייעשו בשיתוף ציבור מלא". במקביל הודיעה השבוע קריב על הצטרפותה לרשימה של אירה ריסנזון נחמני, המתעמלת האומנותית הישראלית הראשונה שהגיעה לגמר באולימפיאדת בייג'ין 2008. "הוד השרון זה הבית שלי היום ואני מגיעה כדי לעשות שינוי גדול בתחום הספורט בעיר, עבור הילדים שלנו ועבור כולנו", אמרה ריסנזון, "ספורט הוא דרך חיים ולא רק הישגים ומדליות, זה החינוך לעבודה קשה ואמונה בעצמך, זה לאפשר לילדים ולבני הנוער שלנו להגשים את עצמם ולהוכיח לעצמם שהם יכולים להצליח אם רק יתעקשו. היום בדור של המסכים יש חשיבות עצומה בפיתוח הספורט בעיר, צריך לאפשר לילדים לצאת ולעשות, לנוע, להזיז את הגוף. אני מצטרפת ליפעת קריב מתוך אמונה בדרך שלה ובמה שהיא מביאה איתה".

קריב אמרה כי, "הוד השרון זו עיר של אלופים, עיר של בני נוער וצעירים מצוינים כמעט בכל תחום. רק בשנה האחרונה התרגשנו בזכיותיהם של אלופי עולם ברובוטיקה ובפיזיקה, פרסים בינלאומיים במוזיקה, התזמורת הייצוגית שזכתה בתחרות בינלאומית באוסטריה במקום ראשון, נטע ברזילי שגדלה והתחנכה בעיר כבשה את האירוויזיון והביאה הישג עצום לישראל, זה רק מוכיח שבעיר הנפלאה שלנו קיימים אלפי כישרונות שרק צריך לטפח ולאפשר להם לממש את הפוטנציאל. כשאכנס לתפקידי כראש העיר אשקיע בחינוך למצוינות, בכלל תחומי הספורט והאומנויות, בנבחרות הרובוטיקה המצוינות ובכל תחום שיאפשר לילדינו להצליח ולהגשים את עצמם. אירה מסמלת את הדרך להצלחה, תוך השקעה ועבודה קשה שמשתלמת, האפשרות של נערים ונערות להגיע למקומות הכי רחוקים ולהגשים את כל החלומות שלהם. אני שמחה ומברכת את אירה על הצטרפותה אלינו ומאמינה שיחד נוביל שינוי משמעותי בעיר בתחום הספורט ובכלל"

קריב ונציגי ועד הפעולה (צילום: פרטי)

קריב ונציגי ועד הפעולה (צילום: פרטי)

 

משיקים כוסית לשנה החדשה

ביום חמישי שעבר הזמין המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, את תושבי הוד השרון להשקת כוסית שהתקיימה בביתו של רוזן. ממטה הבחירות נמסר כי, "אל ביתו של רוזן הגיעו עשרות תושבים, פעילים וחברי מטה שנהנו מאירוח חם, בירות, קריוקי ואווירת חג. אני רוצה לאחל לכל תושבי הוד השרון, גמר חתימה טובה ושהשנה הבאה עלינו לטובה תהיה שנה טובה, שנת בריאות , שגשוג והצלחה", אמר רוזן.

השקת כוסית בביתו של יואב רוזן (צילום: פרטי)

השקת כוסית בביתו של יואב רוזן (צילום: פרטי)

  


zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שנת החוגים בהוד השרון יצאה לדרך
כל החיים שלנו התהפכו
"כל החיים שלנו התהפכו"
בן 11 נפצע במהלך נסיעה בקראטינג
בן 11 נפצע במהלך נסיעה בקארטינג
שמונה פצועים בשריפה ברמת השרון
שיעור על גלגלים
שיעור על גלגלים
"כנראה שיש מלחמות שלא נועדנו לנצח בהם"
העפילה לרבע
מועצת העיר. התקציב אושר פה אחד
תקציב עיריית רמה"ש אושר