הוד השרון

"תביאו את כל הכסף שיש לכם"

שני צעירים הואשמו בשוד מזויין באמצעות מברג של קבוצת נערים באישון לילה בהוד השרון. "תביאו את כל מה שיש לכם - ואם לא, אנחנו נשבור לכם את האוטו ואנחנו לא יודעים מה נעשה לכם"

מיכאל פרוסמושקין 27/09/2018
מעצר החשודים הוארך (תמונה להמחשה iclipart)

שני תושבי באקה אל גרביה וטירה, בני 20 ו-21, הואשמו בערב החג בשוד מזויין של שלושה נערים במרכז הוד השרון.

על פי כתב האישום, שהוגש בתום חקירת משטרת כפר סבא, בלילה של ה- 14 בספטמבר, סמוך לשעה ארבע לפנות בוקר, הגיעו הנאשמים לתחנת דלק בדרך רמתיים, לאחר שמד הדלק של רכבם הצביע כי הדלק עומד להיגמר.

לאחר שהבחינו הנאשמים ברכבם של הנערים, החליטו לשדוד אותם. הם החלו לנסוע אחריהם, ובשלב מסוים אחד מהם הבהב עם פנסי הרכב לנערים, אך האחרונים המשיכו בנסיעתם. בהמשך, בסמוך לכיכר ברחוב השחר עקף אחד הנאשמים בנסיעה מהירה את רכבם של הנערים וחסם את דרכם.

בשלב זה, כך על פי כתב האישום, ירדו שני הנאשמים מהרכב, כאשר אחד מהם אוחז בידו מברג, וניגשו אל רכבם של הנערים. דרך החלון של הרכב, דרשו הנאשמים מהנערים שימסרו להם את כספם, תוך שהם דופקים על רכבם. אחד מהם אף אמר: "תביאו את כל מה שיש לכם - ואם לא, אנחנו נשבור לכם את האוטו ואנחנו לא יודעים מה נעשה לכם". בתגובה לכך, מסר אחד הנערים מספר שטרות שהיו בארנקו של כ -200 שקלים. אולם, הנאשמים, כפי שעולה מהחקירה, לא הסתפקו בכך, המשיכו לצעוק "תביאו עוד", ואחד הנאשמים שלח את ידיו לעבר מפתחות הרכב של הנערים, תוך שהוא צועק: "אני אקח את האוטו. תביא את כל הכסף שיש לכם עכשיו". בעקבות כך, מסר נער נוסף לנאשמים 90 שקלים.  בנוסף, דרש אחד הנאשמים מאחד הנערים שימסור לו  את קופסת הסיגריות שהייתה ברשותו. מיד לאחר מכן נמלטו הנאשמים מהמקום.

התשתית הראייתית נגד הנאשמים כוללת עדויות של הנערים, אשר מסרו את תיאורם של הנאשמים ואת מספר לוחית הזיהוי של הרכב. כמו כן, צילומים מתחנת הדלק וכן גרסתם של הנאשמים עצמם. אחד מהם הודה בביצוע השוד, ואילו השני טען כי חברו ביצע את השוד, והוא עצמו כלל לא ידע על כך עד לביצוע השוד עצמו. בנוסף, בעת מעצרם נתפסו ברשותם מברגים, ובחיפוש בביתו של אחד הנאשמים אותרה גם קופסת סיגריות מהסוג שנשדדה מהנערים. 

עם הגשת כתב האישום, מעצרם של שני הנאשמים הוארך עד להחלטה אחרת. במקביל, הם נשלחו לקבלת תסקיר של שירות מבחן אשר ייבחן אפשרות לשחרורם בתנאים מגבילים.

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצר חשוד בגניבת כסף בבית חולים פוריה
שי שטרן מנהל תיכון אוסטרובסקי
מי קיבלה את מירב הקולות בתיכון אוסטרובסקי?
קפה ביגה  ניוקי ערמונים
מתכון מנצח לניוקי ברוטב ערמונים
ארבעה פצועים בתאונה בראשון לציון
ארבעה פצועים בתאונה בראשון לציון
שר התחבורה ביקר בפ"ת
עורכי הדין ורד כהן ורענן בר - און
האם ניתן לתבוע את נזקי ל"ג בעומר?
טיול נחמד לצפון
המסע לפולין