הוד השרון

פאנל בחירות בקהילת יונתן

המועמדים לראשות העירייה התכנסו לפאנל בחירות בו התייחסו לנושאים על סדר היום: תוכניות הבניחה, מצב התחבורה וגם, מה עמדתם בנושא "הדתה" במערכת החינוך

זאב שרגא 04/10/2018
 פאנל בחירות בקהילת יונתן
פאנל בחירות ב"קהילת יונתן" (צילום" זאב שרגא)

ביום שלישי השבוע התארחו המועמדים והמועמדות לראשות העירייה בפאנל בחירות שאירחה קהילת הרפורמים בהוד השרון, "קהילת יונתן". את הכנס הנחה יו"ר העמותה יוסי סולניק ורב הקהילה, מיכאל בוידן, פתח בדברים שנשא, תוך שהוא מותח ביקורת אודות התנהלות העירייה, בכל הקשור להקצאת השטח להקמתו של בית הכנסת הראשון של הקהילה וכן במתן תמיכות לפעילותה.

בהמשך קיבלו כל אחד מהמועמדים 7 דקות לטובת הצגת החזון העירוני שלהם לאחר הבחירות ולאחר שפרשו את משנתם נשאלו שאלות מהקהל בנושאים הקשורים לבניה, תחבורה, חינוך ועוד.

בסופו של הפאנל שאלה אשת הרב, שרה בוידן, מה עמדתם של המועמדים בנושא "הדתה" במערכת החינוך וציינה כי היא אישית מתנגדת לכניסתן של עמותות ובנות שירות לאומי למוסדות החינוך, לצורך לימוד יהדות. עוד קיבלו המועמדים שאלה בנושא תרבות ורווחה לגיל הזהב.

נציין כי מבין כלל המועמדים רק ששה (נדב דואני, נוה גור, יפעת קריב, משה חנוכה, כנרת כהן, אמיר כוכבי) נכחו בכנס. המועמד לראשות העירייה, ד"ר יואב רוזן, הודיע מראש כי נבצר ממנו להגיע לאירוע נוכח התחייבויות קודמות אולם המועמד לראשות העירייה, יגאל הררי, אישר את ההזמנה ואמר שיגיע, אך נעדר מן הכנס.

  לצפייה בכנס הבחירות היכנסו לדף הפייסבוק שלנו "הוד הכפר – לוקאל הוד השרון"  https://goo.gl/6Ubn7f

 

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נעצר חשוד באונס קטינה
השר כץ הורה על הקפאת העבודות בגשר יהודית
השר כ"ץ הורה על הקפאת העבודות בגשר יהודית
הורים מאילת מואשמים בפגיעה מתמשכת בפרטיות ילדיהם הקטינים
ראש החזיר בפתח בית הכנסת סוכת שאול
תעלומת ראש החזיר עדיין לא הגיעה לפיתרונה
שאפה סיכת ראש ונאלצה לעבור ניתוח
שאפה סיכת ראש ונאלצה לעבור ניתוח
עוף גוזל
אישה נמצאה ללא רוח חיים בראשון לציון
אישה נמצאה ללא רוח חיים בראשון לציון
הטיש הגדול
רעננה חגגה את יום ירושלים