הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

שר הבינוי והשיכון, ח״כ יואב גלנט, הגיע לפגישה עם המועמד לראשות העירייה, נדב דואני ועם חברי רשימת "רק הוד השרון" בראשותו, המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, הזמין את צעירי הוד השרון לערב צעירים

זאב שרגא 04/10/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
ראשי רשימת "רק הוד השרון" עם השר גלנט (צילום: פרטי)

עלון שטנה בבית הכנסת

מתפללים שהגיעו במהלך החגים לבתי הכנסת בעיר, קיבלו לידם עלון שטנה המשמיץ את המועמד לראשות העירייה, נדב דואני. בעלון כונה דואני "חרדופוב" והואשם כמי שמתנגד לפעילות חרדים או דתיים בעיר.

 דואני מסר בתגובה כי, "עבורי יש קו אדום ברור. קו שלא אתן לאף אחד לחצות – הסתה בעיר שלנו. הריסת הסטטוס קוו וזריעת שנאה בין תושבינו. אני אדם מסורתי ונשוי לאישה חילונית, לעולם לא הסתרתי את העובדה הזאת ולצד כך אני מתמודד לראשות העיר, תפקיד ובו אני מתחייב לייצג את כל תושבי העיר שלנו, מכל האוכלוסיות, מכל האזורים ללא הבדל דת, גזע, מין ונטייה מינית. אני בעד תחבורה ציבורית בשבת, בעד פתיחת עסקים בשבת ובעד שכל אדם בעיר יחיה לפי אמונתו. זאת הוד השרון מיום הקמתה וכך היא תהיה בהנהגתי".

 דואני אירח את גלנט

שר הבינוי והשיכון, ח״כ יואב גלנט, הגיע לפגישה עם המועמד לראשות העירייה, נדב דואני ועם חברי רשימת "רק הוד השרון" בראשותו. ממטה הבחירות נמסר כי, "במהלך הביקור שוחחו על פיתוח העיר וכוונת נדב דואני לעצור תכנית המתאר הדורסנית ולהפקיד במקומה תכנית חדשה בשיתוף הציבור ובדגש על תשתיות, דיור בר השגה לצעירים ומבני ציבור לרווחת הקהילה."

רוזן עם הצעירים

בשבוע שעבר הזמין המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, את צעירי הוד השרון לערב צעירים שהתקיים בעיר. אל המקום הגיעו עשרות צעירים שנהנו מכיבוד קל, אירוח חם ומוזיקה טובה. "השקעה וטיפוח בדור הצעיר, אלו הן אבני היסוד להצלחה להישגים ספורטיביים וחינוכיים טובים יותר," אמר רוזן, "אני מתחייב להקים מרכזי צעירים לנוער. מרכז תרבות ואומנויות לעידוד ותמיכה באמנים צעירים, מרכז טכנולוגי ומרכז ספורט ואתגרים עם מתקני ספורט. כמו כן, אדאג להקים מרכזי בילוי בהם יוכלו הצעירים לבלות בבטחה".

יואב רוזן במפגש עם צעירים (צילום: פרטי)

יואב רוזן במפגש עם צעירים (צילום: פרטי)

אותיות הרשימה של יפעת קריב - "לב"

 

עם סגירת הרשימות למועצת העיר נקבע כי רשימתה של המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, תקבל את האותיות "לב" בבחירה בקלפי.

קריב: "אני מתחייבת שחברי הרשימה כחברי מועצה ואני כראש העיר הבאה של הוד השרון נהיה קשובים, מקצועיים, ערכיים ונפעל למען התושבות והתושבים בעיר ונעשה זאת תמיד מכל הלב״

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הזדמנות שווה להצלחה
צמצום שימוש בכלים חד פעמיים
צמצום שימוש בכלים חד פעמיים
בחג הזה כולנו אושפיזין
הורי הנדיב עתרו לבית המשפט
מפקוח מין חשוד ביצירת קשר עם קטינים
אלכסנדר (סשה) פייגין. התחלתי להתאמן ולמדתי את הכל לבד
"זה לא קל להיות כאן בלי משפחה"
שני פצועים קשה בשריפה בירושלים
שני פצועים קשה בשריפה בירושלים
בת ים מקדמת חדשנות בחינוך
מקדמים חדשנות בחינוך