הוד השרון

אישום: תקף את אמו וזרק עליה אבנים

תושב הוד השרון הואשם כי במספר הזדמנויות תקף את אמו, כשבין היתר זרק עליה אבנים

מיכאל פרוסמושקין 08/10/2018
תקף את אמו (תמונה להמחשה iclipart)

 תושב הוד השרון, בן 27, הואשם לפני ימים אחדים בתקיפת אמו.

על פי כתב האישום, ב-26 בספטמבר, הגיע הנאשם לביתה של אמו בדרך מגדיאל בהוד השרון  ומיד החל להשתולל תוך שהוא גורם נזק לחפצי הבית. האם יצאה מהבית ושבה אליו לאחר מספר שעות לאחר שבדקה כי הנאשם אינו נמצא עוד בביתה. מהחקירה עולה כי בשעות הערב של אותו יום, התקשר הנאשם אל אמו וביקש ממנה להביא לו אוכל.

באותן נסיבות, נסעה האם לביתו של הנאשם על מנת להביא לו אוכל כפי שביקש. בעוד היא עושה את דרכה אל ביתו, החל הנאשם, כך על פי כתב האישום, לקלל אותה באמצעות הטלפון ואמר לה: "יא זבל, מה עם השתייה שלי".

כשהגיעה האם אל ביתו, ובעודה ממתינה ברכב, יצא הנאשם מביתו וזרק לעברה אבנים, כאשר אחת מהן פגעה באם. בעקבות כך, מיהרה האם לעזוב את המקום ושבה אל ביתה.

בהמשך, כפי שטוענת התביעה, הגיע הנאשם אל ביתה וביקש שתסיע אותו לביתו מכיוון שחש לטענתו שלא בטוב. נוכח חששה לנסוע יחד עמו ברכב, ביקש מאחד השכנים להתלוות אליהם לנסיעה, והאחרון הסכים.

מהחקירה עולה כי במהלך הנסיעה, בעת שהיו ברחוב אשכול בהוד השרון, החל הנאשם להכות את האם בכך שנתן לה אגרוף בכתף ימין. האם עצרה את רכבה וצעקה "הצילו", ואילו בנה יצא בשלב זה מהרכב, פתח את דלת הנהג, שם ישבה האם,  ומשך אותה בחוזקה מהרכב.

 או אז, כפי שעולה מכתב האישום, הנאשם הכה את אמו באגרוף ובבעיטות ולא הפסיק לעשות כן עד אשר הצליח השכן לחלץ אותה מידיו של הנאשם. מיד לאחר מכן הוא נמלט מהמקום. כתוצאה מהתקיפה נגרמו לאם מספר סימנים אדומים והיא סבלה מכאבים.

כתב האישום מתבסס על העדויות של האם והשכן, וכן עדויות נוספות של אנשים אשר שמעו את האם זועקת לעזרה. הנאשם מצידו הודה רק באופן חלקי במיוחס לו.  מבקשת התביעה להאריך את התנאים המגבילים שלו עד תום ההליכים עולה כי האיש סובל מבעיות נפשיות ומטופל בקנאביס רפואי.

עם הגשת כתב האישום, החליט השופט עודד מורנו להשאיר את התנאים המגבילים בהם שהה הנאשם על כנם.

 

 

                               

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שדה תעופה
שדה תעופה חלופי להרצליה?
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
בהוד השרון נפרדים מהמדחנים
פסח מוזיקאלי לילדים בקניון ערים כפר סבא
פסח מוזיקאלי לילדים בקניון ערים כפר סבא
שבוע המודעות למאבק באלימות נגד נשים בראשל"צ
מדוע אין גדרות במצוקי החופים?
שביתה במתחם הגנים
שלושה גני ילדים שבתו במחאה על אפשרות סגירתם
נערכים לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים
נערכים לפתיחת שנת הלימודים בגני הילדים
אישום: גנב עשרות מוצרים מקניונים בהרצליה