הוד השרון

שפל חדש במערכת הבחירות המקומית?

האם האקרים פרצו לדף הפייסבוק של המועמד לראשות עיריית הוד השרון אמיר כוכבי ומחקו אותו? תיעוד 10 שנים של פעילות נעלם מהרשת כלא היה

זאב שרגא 09/10/2018
שפל חדש במערכת הבחירות המקומית
אמיר כוכבי. "זה לא יעצור אותנו" (צילום: פרטי)

סערה התחוללה הבוקר (שלישי) במטה הבחירות של המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי, עת התגלה כי במהלך הלילה נעלם מהרשת דף הפייסבוק הרשמי "אמיר כוכבי לראשות העיר", דף פעיל מאוד שהיווה תיעוד מעשי לפעילותה של סיעת קצב בראשותו של כוכבי, בעשר השנים האחרונות. פרצו האקרים לחשבון הפייסבוק שלו ומחקו את

 במטה פועלים במרץ אל מול בכירי פייסבוק בארץ ובחו"ל, במטרה לנסות ולשחזר את המידע יקר הערך בעבור הסיעה ולברר האם הדף ירד מהרשת על ידם או שמא בוצעה פריצה לחשבון הפייסבוק עצמו. בינתיים פתח כוכבי דף פייסבוק חדש בו כתב: "הפילו לי את העמוד - אבל זה לא יעצור אותנו. במהלך הלילה נפרץ עמוד הפייסבוק שלי ותוכן של עשר שנים נעלם מהרשת. מודה שלרגע היה לי קשה לנשום. המהלך הנבזי הזה מגיע בשיאה של מערכת בחירות בה יש שבחרו לנקוט בשיח אלים של השמצות, הסתה ושקרים במישרין ובעקיפין - דרך פעילים או דרך עמודי פייסבוק מזוייפים וממומנים המפיצים דיבה. זאת לא פעולה של אדם בודד להסיר עמוד שכזה. נדרשה כוונה, מקצועיות והשקעה כספית רבה. למרות הכאב, את העמוד נשחזר ועד אז פתחתי עמוד חדש כדי להמשיך להנגיש את הידע לתושבי הוד השרון.

"חוסר האחריות של יועצים ציניים ושולחיהם מאיים להפוך את מערכת הבחירות שלנו למכוערת ואלימה מתמיד וזה לגמרי בידיים שלנו התושבים, להחליט שאנחנו לא נגררים לזה. אנחנו נמשיך להפיץ את הטוב מתוך הבנה שיש גם את הבוקר שאחרי הבחירות. בוקר בו נמשיך לחיות ביחד, באותה שכונה, באותם בתי ספר וגנים, באותה מכולת. לשמחתי אני מוקף בטוב. והטוב ינצח.

 "מי שעומד/ת מאחורי המעשה הפלילי הזה כנראה לא הבינ/ה עדיין שהנכס האמיתי שלי ושל חברי לרשימה והקלף החזק ביותר במועמדות הזאת והסיבה שבזכותה ננצח, היא לא עמוד פייסבוק כזה או אחר, אלא תושבי העיר הרבים שלאורך השנים וביתר שאת בעת האחרונה, הפכו לחלק מתנועה האדירה שיודעת שצריך ואפשר לשנות את המציאות שלנו. אנחנו לא מפחדים וב30 לאוקטובר נשנה מציאות!".

  תגובת חברת "פייסבוק" תתפרסם מיד עם הגעתה למערכת.

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
כתב אישום בגין רצח צעיר בקריות
נבחרת הרובוטיקה עם אביהו בן נון
הישג יפה לתיכון "אביב" רעננה
חדש בפ"ת: פורום הציונות הדתית
כ - 300 רקטות שוגרו לעבר הדרום
שועלי חולון
בעל עסק הורשע בהחזקת אקדח ורימון
בעל עסק הורשע בהחזקת אקדח ורימון
נתפס נוהג ב - 163 קמ"ש
פנחס כהנא
כיצד פועלת עיריית כ"ס בנושא תכנית המתאר?