הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

תושב העיר אלי טימור, מוקם כמספר 2 ברשימתה של עו"ד כנרת כהן, ד"ר יאוב רוזן קיים כנס לגימלאים ויפעת קריב קיימה סדרת מפגשים שהוקדשה כולה לנושאי תשתיות, תחבורה ותכנון ובנייה

זאב שרגא 11/10/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
כנס גימלאים של ד"ר יואב רוזן (צילום: פרטי)

 בשיתוף התושבים

 המועמדת לראשות העירייה יפעת קריב קיימה סדרת מפגשים שהוקדשה כולה לנושאי תשתיות, תחבורה ותכנון ובנייה. הכנס נערך בביתו של רפי בן מרדכי, מזכיר סניף מפלגת העבודה בעיר ומספר שלוש ברשימתה של קריב, ממובילי מחאות הבניה בעיר. "בניגוד לעבר, בקדנציה הנוכחית התכנון ייעשה לטובת התושבים ולא לטובת היזמים, בשקיפות ותוך שיתוף התושבים בתכנון", אמר בן מרדכי.

 דף חדש בסיעת 'יש'

סגני ראש העירייה יגאל שמעון וחיים שאבי וחבר המועצה אופיר טואיל, הלא הם ראשי סיעת 'יש' בהוד השרון, השיקו בשבוע שעבר דף פייסבוק חדש בו הם מרכזים את פעילותם לקראת הבחירות בסוף החודש.

 תוכנית הגימלאים של רוזן

המועמד לראשות העירייה יואב רוזן ערך בשבוע שעבר כנס גימלאים ובמרכזו הרצאת אורח של יואב יוכפז, תחת הכותרת ״סוד הנעורים״.  "לצערי יש נטייה לשכוח את האוכלוסייה החשובה הזו, שהפכה את הוד השרון למה שהיא," אמר רוזן, "הגימלאים צריכים בסך הכל התחשבות בצרכיהם, חיי חברה ותרבות עשירים ושרות אדיב ומבין. אז יש לי בשורה בשבילם, יש לי תוכניות ייחודית עבורם: אני מתחייב לפעול להקמתם של קווי הסעה פנימיים חינם לתושבים ותיקים, ליזום פעילויות תרבות והעשרה לאוכלוסייה הוותיקה ובנוסף למנות בעל תפקיד בעירייה, לטיפול ישיר על בסיס יומיומי עם אוכלוסיית הגיל השלישי״.

מספר 2 של כנרת

תושב העיר אלי טימור, מוקם כמספר 2 ברשימתה של המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן. ממטה הבחירות נמסר כי, "אלי טימור הוא דמות מוכרת בעיר - אחד העובדים הוותיקים והמצטיינים בתעשיות הביטחוניות בישראל מזה כארבעים שנה, כשבמקביל לקריירה עסק רבות באינספור ממדים של עשייה ציבורית, התנדבותית וקהילתית: יו"ר ועדי הורים ברוב מוסדות החינוך בעיר, סגן יו"ר ועד הורים ישובים, פעיל ומתנדב במגוון עמותות. טימור שימש כחבר מועצת העיר 2008-2013. טימור יזם, יחד עם רשות הספורט, את טריאטלון הילדים הגדול בארץ, כמו גם את מרוץ הוד השרון ואירועים נוספים.

 טימור אמר כי, "חינוך לא מתחיל ונגמר במערכת החינוך: אלא בא לידי ביטוי בכלל ממדי החיים. ספורט היא אמצעי רב עוצמה שמאפשר הקניית יכולות, מיומנויות, ביטחון עצמי, ערכים - ומסגרת - שיכולים לספק מערכת תמיכה רבת כח לחינוך הפורמלי".

טימור. מספר 2 של כנרת כהן

טימור. מספר 2 של כנרת כהן

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
פצוע ירי בעפולה
הרב דר מיכאל לייטמן
ידענו ימים יפים מאלה
יש לה אופק
אלמוג דה קומפלקס
פרויקט חדש ביד אליהו
מה ה-zone שלך?
מה ה-"zone" שלך?
"תשתקי או שאשרוף לך את העסק"
אוריה דהישראלי
מהן הסכנות בללמוד פיתוח קול לבדכם מול יוטיוב
מימין: אלי אלוש, דרורה כהן ולורן עייאש-חברי הרשימה הדתית המאוחדת
בקיעים ראשונים בקואליציה של חיים ברוידא