הוד השרון

בוחרים בבעלי החיים

במוצאי שבת (13.10.18) תתקיים בהוד השרון צעדת מחאה למען כלבים וחתולי רחוב נטושים. המטרה: לעודד מתמודדים לראשות העירייה בהוד השרון להכריז על תמיכה וסיוע בנושא לאחר היבחרם

קרן שלהבת 11/10/2018
 בוחרים בבעלי החיים
טל גלבוע. לתת קול גם לבעלי החיים (צילום: פרטי)

ביוזמת פעילים למען בעלי חיים בעיר וארגון "קירות שקופים" תתקיים במוצאי שבת צעדת מחאה למען כלבים וחתולי רחוב נטושים. המטרה: לעודד מתמודדים לראשות העירייה בהוד השרון להכריז על תמיכה וסיוע בנושא לאחר שייבחרו. הצעדה תצא בשעה 20:00 מכיכר מגדיאל.

בדף האירוע נכתב: "בסוף חודש אוקטובר יתקיימו הבחירות לרשויות המקומיות, ביניהם גם בהוד השרון. אנו, פעילים למען בעלי חיים ותושבי העיר והאזור, החלטנו לצאת בקריאה למועמדים לשים את בעלי החיים בראש סדר העדיפויות. בשנה האחרונה העירייה הזניחה את העיקורים והסירוסים בעיר ופעילים משלמים מכיסם כדי לטפל בנושא. אין מרפאה ווטרינרית ציבורית, אין ימי אימוץ ואין פתרון לכלבים עזובים שנשלחים להמתה. בעלי חיים שצריכים לקבל טיפול לא זוכים לו, ומי שדואג להם אלה רק אנחנו הפעילים שקורסים כלכלית, פיזית ונפשית".

טל גלבוע פעילה למען בעלי חיים ומקימה את ארגון 'קירות שקופים': "זו לא הולכת להיות צעדה שקטה ונינוחה. הפעילים בהוד השרון מיואשים מהיחס של העירייה והמחלקה הווטרינרית. הם מוצאים הון כל שנה כדי לדאוג לחתולי הרחוב. הגיע הזמן שהם ישמיעו את קולם. במוצאי שבת אנחנו נצא לצעדת הפגנה במטרה לקרוא לכל מי שרץ לראשות העיר לתמוך בנו. אנחנו נתמוך אך ורק במי שיכריז מה הוא הולך לעשות למען אתם כלבים וחתולי רחוב לאחר שיבחר".

טל, מה גרם לכם להגיע להוד השרון?

 "החלטנו לתמוך בארגונים ופעילים למען בעלי חיים בכל רחבי הארץ. מרבית הטיפול בכלבים וחתולים נופל על התושבים והפעילים. קבלנו פניות ובקשות מטעם פעילים מהוד השרון, שטוענים שאין שום עזרה ופתרון מצד העירייה והמחלקה הווטרינרית בכל הנוגע לסיוע במצבים של חיות פצועות או משוטטות. הפעילים בעיר מיואשים ולכן החלטנו לסייע להם".

את חושבת שמי שיבטיח לכת תמיכתו יקים היום אים אותה לאחר הבחירות?

טל: "תמיד יהיו כאלו שיבטיחו ולא יקיימו. דווקא עכשיו לקראת הבחירות הגיע הזמן לתת קול גם לבעלי החיים ולפעול מיידית ולטפל בבעיות שהוזכרו בשיתוף הפעילים. כל מה שנדרש הוא תקציב לעיקורים וסירוסים, דורשים אי-המתות בהסגרים, דורשים הקצאת תקציבים ומשאבים ראויים לטיפול בבעלי החיים בעיר באופן שהם ראויים לו. אנחנו לא מעוניינים לקדם אף אחד, אלא רק את בעלי החיים".

 


 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קבוצת דרום השרון. אלופת הטורניר
לזכרו של דניאל
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
הושחתו שלטי בחירות של גינזבורג
תומר ואריאל- גברת עם סלים
"גברת עם סלים"
צעיר נרצח ביפו
רימון התפוצץ בשכונה הירוקה
זיקית פנתרית
חפשו אותי
אהרוני , התעניין בחידושים במטבח
מה מתבשל אצל השף ישראל אהרוני?
לראשונה: מרכז מצוינות טרום קדטים
לראשונה: מרכז מצוינות טרום קדטים