הוד השרון

כאן שביתה

קבוצת הכדורסל מהליגה הלאומית לא פתחה את העונה בגלל השבתת הליגה על ידי מינהלת הליגה. המאמן נתי כהן מספר על בניית הקבוצה ולא מגדיר עדיין מטרות

זאב גולדשמיט 11/10/2018
כאן שביתה
נתי כהן. תהליך בניית הקבוצה (צילום: פרטי)

הליגה הלאומית בכדורסל הייתה אמורה להיפתח השבוע עם משחק של מכבי הוד השרון נגד אליצור אשקלון (שעדיין לא אושרה ע"י הבקרה התקציבית), אלא שהמחזור כולו לא שוחק עקב שביתה ובשל חילוקי דעות לגבי מספר העולות לליגת העל. בליגת המשנה רוצים שתי עולות עם תקצוב ישיר לקבוצות, לצד שתי יורדות מליגת העל.                                    

במנהלת ליגת העל אישרו את הגדלת הליגה הבכירה ל-14 קבוצות בעוד שנתיים, עם שתי עולות ושתי יורדות. במנהלת הליגה הלאומית לא מסכימים לכך, וטוענים ששחקני קבוצות הליגה הלאומית מהווים חממה לנבחרות ישראל, אבל הן עצמן לא מתוקצבות. עד אז החליט יו"ר מנהלת הליגה הלאומית, עוגן יוחננוב,  על דחיית שני המחזורים הראשונים ומחזור גביע, ולא ברור מתי הליגה הלאומית תפתח.                "בסופו של דבר עלייה של שתי קבוצות זה תהליך שצריך לקרות" אומר מאמן מכבי הוד השרון נתי כהן, "במידה וקבוצות מסוגלות לעמוד כלכלית, אירגונית ואם הן בנויות גם מבחינה מקצועית לליגת העל, ראוי שיעלו שתי קבוצות מהליגה הלאומית. אנחנו מחכים שהליגה תתחיל, זה לא נח בהכנות שאתה מתכונן לקראת עונת המשחקים וברגע האחרון דברים משתנים, אבל נהיה ערוכים לכל תרחיש".                

על העונה שבפתח הוסיף נתי כהן: "אנחנו בתהליך של בניית קבוצה, ולא יכולים עדיין להגדיר מטרות. הליגה הלאומית התחזקה בשחקנים מליגת העל, קבוצות השקיעו מיליונים כדי לעלות לליגת העל עם זרים בעלות כספית גבוהה ביותר, כך שלא יהיה קל בליגה הזאת. אני לא חושש מאף קבוצה, וגם לא מזלזלים באף קבוצה. אנחנו מתייחסים רק לעצמנו, כשהמטרה שלנו תהיה לפתוח בצורה מוצלחת את הליגה, ננסה לשחק טוב ולהשיג ניצחונות. לא מדברים כרגע על מקומות 1-8, אנחנו מועדון צנוע. לא תשמע ממני הצהרה בשלב הזה שהעונה טורם החלה".                                            

אם משחקי טרום העונה מלמדים משהו לגבי יכולת הקבוצה, אז בגביע הליגה הלאומית מכבי הוד השרון הפסידה למכבי רעננה ולהפועל כפר סבא, לצד ניצחון על הפועל ר"ג/גבעתיים, ובמשחק אימון ניצחה את נתניה. הקבוצה יצאה למחנה אימונים קצר בשדות ים שנועד לגבש את השחקנים לקראת הליגה.

 נתי, מי צפוי להיות הפתעת העונה בקבוצה שלך?

"מקווה שהזרים יעשו את העבודה שלהם, ומבין הישראלים אנחנו תולים תקוות גדולות ברכז טמיר אריאלי. מקווים שהוא ינהיג אותנו ויוביל אותנו. אנחנו מאמינים ביכולתו לעשות דווקא בהוד השרון עונת פריצה טובה. ויש לנו גם שחקנים מנוסים כמו איתן רוטנברג וכרמל בוכמן , שמינינו אותו לקפטן. אנחנו מצפים מהשחקנים הוותיקים שיובילו אותנו לניצחונות".

 


עוד בהוד השרון
אביעד פלד (באמצע). להיות תמיד מקום ראשון
זאב גולדשמיט 18/07/2019
יניב לוזון. קפץ מהנוער לבוגרים
זאב גולדשמיט 17/07/2019
הילה נקסון. שלא יתערבו בחיי
זאב גולדשמיט 27/06/2019
שחייני הוד השרון. הישגים רבים במשחי המוקדמות
זאב גולדשמיט 26/06/2019
זוכים בטריאתלון הוד השרון. חוויה ספורטיבית
זאב גולדשמיט 19/06/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק
קמפוס אמדוקס יהפוך לפארק הייטק
"מעדיפים מטוסים על מגדלים"
שפל חדש במערכת הבחירות המקומית
שפל חדש במערכת הבחירות המקומית?
החמישייה הפותחת
החמישייה הפותחת
אישום: גנב אופנוע, נמלט מהמשטרה והתנגש במעקה
הדובי ששרד את השואה
הדובי ששרד את השואה
נדיה כהן. אני עוד חושבת על אלי בעלי
"שכחו את אלי כהן"
תיאסר העסקת בני נוער באתרי בנייה