הוד השרון

חוזרת לנצח

אחרי עונה ללא ניצחון אחד, מגלים בהפועל הוד השרון את שמחת הניצחון. הקבוצה כבר עם שתי ניצחונות והמנכ"ל עזרא חלף יודע שיש רק מטרה אחת, חזרה לליגה א'

זאב גולדשמיט 11/10/2018
חוזרת לנצח
עזרא חלף. אחראי להחזיר את הקבוצה לליגה א' (צילום: זאב גולדשמיט)

הפועל הוד השרון בכדורגל, זו שירדה בעונה שעברה בבושת פנים, עושה סימנים שהיא חוזרת לעצמה בליגה ב', ואחרי שלושה מחזורים יש לה שני ניצחונות והפסד אחד. הקבוצה, בהדרכת רונן ויינשטיין, אמנם הפסידה במחזור הראשון לשמשון ת"א, אחת מיריבותיה לעלייה,  2:0, אבל בהמשך ניצחה את כפר קאסם שועאע 0:3  (כבשו: ערן זגר, סהר אזולאי ויוני שגיב) וביום שישי שעבר ניצחה את עירוני בית דגן 1:2 מצד שערים של ערן זגר. מוליכות את הטבלה עירוני אור יהודה ושמשון בני טייבה עם שלושה ניצחונות חלקים, שיחד עם שמשון ת"א  והוד השרון צפויים להיאבק על העלייה לליגה א'.                                                                                    

האווירה בקבוצה נינוחה, ונראה שזיכרונות העונה שעברה נשכחו. גם בגביע המדינה הוד השרון עושה חייל, אחרי שגמלה לשמשון ת"א על ההפסד בליגה, כשניצחה אותה 0:1 ואחר-כך ניצחה את ספורטינג תל אביב 2:4, ובכך העפילה לסיבוב ז' בהשתתפות קבוצות הליגה הלאומית. בהגרלת המשחקים שנערכה בתחילת השבוע נקבע כי הפועל הוד השרון זכתה להגרלה נוחה, כשתארח בגביע המדינה את המנצחת במשחק בין מ.ס נווה שאנן מליגה ג' למ.ס דאבוריה מליגה ב'. זו הזדמנות עבור הוד השרון לעבור שלב ולפגוש בסיבוב ח' יריבה מליגת העל.                                            

קשר הוד השרון, רום בראון, סיפר: "הובלנו בשני שערים במחצית נגד בית דגן, וכיוון שסבלנו מעייפות עקב שישה משחקים בשבועיים, במחצית השנייה שמרנו על התוצאה, והכי חשוב שניצחנו. ההנהלה ביצעה העונה חיזוק משמעותי, הביאו שחקנים מנוסים ואיכותיים, ואנחנו נראים טוב. אנחנו לא חוגגים אחרי ניצחונות, כי זו ליגה קשה ובשבוע הבא כבר מצפה לנו משחק לא פשוט נגד בית"ר ר"ג. נצטרך לעשות את העבודה ולנצח אותם אצלנו בבית".

 

רום, איך זה לנצח, אחרי עונה שלמה בליגה א' בלי ניצחונות?

 "זו אנחת רווחה גדולה ותחושת סיפוק שהייתה חסרה לנו. בעונה שעברה היינו מדוכאים וסבלנו ממפחי נפש. כעת לחזור לקידוש של שבת אחרי ניצחון עם חיוך זו הרגשה נהדרת".

מנכ"ל הפועל הוד השרון, עזרא חלף, שיחד עם היו"ר יוסי שאבי, העמידו קבוצה חזקה ומעניינת, אמר: "במשחק הפתיחה הפסדנו לשמשון, למרות שהיינו טובים מהם. שלוש בעיטות של שחקנים שלנו נעצרו בקורה, הגענו להרבה מצבים שלא ניצלנו. למרות ההפסד ידענו שאנחנו קבוצה טובה, וניצחנו אותם בגביע המדינה. בליגה ניצחנו פעמיים, והתחושה היא שאנחנו בדרך הנכונה, אבל לא משלים את עצמנו שצפוי לנו מאבק קשה".                                                      

ערן זגר, שעד כה כבש כבר שלושה שערים, מבוקש ע"י קבוצה מהמגזר הערבי, אבל בהוד השרון מסרבים לשחררו. בהוד השרון מספרים, שפיתו את זגר בסכומים של שחקן מוביל בליגה א', וגם מוכנים לפצות את הוד השרון בסכום כספי.

 עזרא, איך החיים בליגה ב'?

"חיים קשים מאוד. אנחנו משחקים כדורגל חיובי, ופוגשים קבוצות שבאות להפריע ולשבור רגליים. בליגה ב' משחקים מאוד נוקשה, זה ממש לא דומה לליגה א' שהמשחק רץ".

 תעלו ליגה?

"אני מקווה שכן. זה אתגר גדול, אבל הדרך עוד ארוכה. אני משוכנע שאנחנו הקבוצה הכי טובה בליגה במחוז שלנו, ומושקעת בהכי הרבה כסף".

 ביום שני (15:30, נוה הדר) אתם מארחים נגד בית"ר ר"ג, שמאומנת ע"י אחיך, דודו חלף.הכל נשאר במשפחה?

 "לשחק נגד דודו יהיה מעניין, זה דרבי אחים, אבל עם כל הכבוד שזה אח שלי, אנחנו באים לנצח. יש לי מטרה להחזיר את הקבוצה לליגה א'. יתהפך העולם אני אחראי להחזיר את הקבוצה לליגה א', ויכול להיות שבעונה שאחריה ניתן גז וניאבק על העלייה לליגה לאומית. אני רק מקווה שתהיה לי את העזרה הכספית ואת האנשים הנכונים שירצו לעזור. מקווה שגם יתחילו להזיז עניינים לגבי האצטדיון".

 יש בכלל תכניות להקמת אצטדיון בהוד השרון?

 "יש תכניות שכבר עשרים שנה תקועות במגירה. הוד השרון זו העיר היחידה שאין בה אצטדיון כדורגל ראוי. בהוד השרון יש הרבה כסף, אבל לא מסוגלים לבנות מתקן ראוי. העירייה רק צריכה להקצות קרקע לבניית אצטדיון. לנתניה, כפר סבא, פתח תקוה, נס ציונה, ראשון לציון, טירה, טייבה וכפר קאסם  – לכולם יש אצטדיון רק בהוד השרון יש מיליון כיכרות, אבל אצטדיון אין".                                                                   

כאמור, ביום שני הפועל הוד השרון תארח את בית"ר ר"ג, אותה מאמן לא אחר מאשר דודו חלף, שבעונה שעברה אימן בהוד השרון. "זה משחק מרגש לשני הצדדים, אבל ליום אחד נשים בצד את הרגשות" אמר דודו חלף לקראת המפגש מול קבוצתו לשעבר. "אני בקשר יומי עם יוסי שאבי ועם אחי עזרא, ואני מאחל להוד השרון שינצחו בכל המשחקים, אבל לא  במשחק הזה. זה משחק ראשון שלי על הקווים עם בית"ר ר"ג, וחשוב לי לנצח. מחזיק להוד השרון אצבעות שיעלו ליגה".

 


 

 

עוד בהוד השרון
קרן שלהבת 10/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ההורים השביתו את הלימודים
ההורים השביתו את הלימודים
סיפורים מהמספרה
סיפורים מהמספרה
הילה נקסון. שלא יתערבו בחיי
לא נחה לרגע
יער אילנות
"חופש גדול באילנות"
אין יבול
נמלת האש הקטנה
נמלת האש הקטנה התגלתה בירושלים
יונה ברטל
מאמר אישי לרגל יום השואה
אנטישמיות חמורה באוסטרליה: האיחוד בין היהודים הוא מקום המפלט היחיד