הוד השרון

לראשונה: צעדת מחאה למען בעלי חיים בהוד השרון

המפגינים יצאו בקריאה למועמדים לראשות העירייה לשים את הדאגה לבעלי החיים בראש סדר העדיפויות

קרן שלהבת 16/10/2018
המפגינים למען בעלי חיים. דורשים סיוע (צילום: קרן שלהבת)

פעילים רבים למען זכויות בעלי החיים יצאו במוצאי שבת מכיכר מגדיאל לעבר מרכז הוד השרון בצעדת מחאה למען כלבים וחתולים נטושים במטרה לעודד מתמודדים לראשות העירייה להכריז על תמיכה וסיוע בנושא לאחר היבחרם. הצעדה התקיימה ביוזמת פעילים למען בעלי חיים בעיר וארגון "קירות שקופים".

 לצעדה הגיעה טל גלבוע פעילה למען בעלי חיים ומקימה את ארגון 'קירות שקופים' שאמרה: "מי שיתמוך בנו יקבל את התמיכה שלנו. כעת הרבה מתמודדים מביעים את תמיכתם. אנחנו נברר לאחר הבחירות אם אלו מילים ריקות או באמת הבטחות. הגיע הזמן לשינוי. לא יתכן שכל הנטל יפול עלינו".

לילך אלפי אחת הפעילות: "אנחנו מקווים שההפגנה הזו תחולל שינוי. ביום יום אנחנו פועלים לבד, אף אחד לא מסייע לנו ואנחנו פשוט מתמודדים עם האכלה של החתולים והטיפול בהם לבד. החלטנו לצאת בקריאה למועמדים לשים את בעלי החיים בראש סדר העדיפויות. בשנה האחרונה העירייה הזניחה את העיקורים והסירוסים בעיר ופעילים משלמים מכיסם כדי לטפל בנושא. נשמח שלאחר הבחירות יקימו  מרפאה ווטרינרית ציבורית, יקיימו ימי אימוץ  ושבעירייה יתנו מענה לחיות פצועות ועזובות. כרגע  מי שדואג להם אלה רק אנחנו, הפעילים, שקורסים כלכלית".

 


 

 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
רכב התהפך ברעננה
ראש עיריית חולון מוטי ששון חותם על תוכנית להתחדשות עירונית  ברחוב פיכמן פינת ההסתדרות ולצדו מהנדסת העיר אדר מימי פלג
התחדשות עירונית צוברת תאוצה בחולון
האב, הבן והבחירות המקומיות
סירה נתקעה מול חופי הרצליה - שלושה חולצו במצב של תשישות
מהמידברן לירושלים
חשד: הצית אופנוע על רקע סכסוך
הוגשה תביעת רשלנות נגד בי"ח מאיר
אלפי יחד ייבנו ברכסים
אלפי יח"ד ייבנו ברכסים