הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

חוגי בית, כנסי בחירות, גיבושים ועוד. המתמודדים בהוד השרון מתכוננים ליום הבחירות

זאב שרגא 18/10/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
כנרת כהן. הומור בקמפיין (צילום: רמי זרניגר)

 חוג בית ברכבת ישראל

 המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור, שהודיע כי יחלץ את הוד השרון מהפקקים ויחזק את התחבורה הציבורית, עשה זאת השבוע בדרך יצירתית במיוחד, כשהצטרף לתושבים ותושבות העיר הנוסעים ברכבת, הציג את משנתו ואף ענה לשאלות.

בתוך כך נפגש השבוע גור עם ד"ר שמעון זילברשלג, יו"ר וועדת השלטון המקומי בתנועת אומ"ץ - אזרחים למען מנהל תקין וצדק חברתי ומשפטי, לחתום על אמנה המחייבת להאבק בשחיתות ולשמור על מנהל תקין.

נוה גור והפעילים. חוג בית ברכבת (צילום: פרטי)

נוה גור והפעילים. חוג בית ברכבת (צילום: פרטי)

חבר המועצה הדיגיטלי הראשון?

 נאור שירי, מספר 3 ברשימתו של המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי, השיק השבוע אפליקציה ייעודית, באמצעותה יכולים התושבים להתעדכן בפעילותו ואף ליצור עימו קשר ישיר. "באפליקציה תוכלו להתעדכן על הפעילות שלי בהוד השרון וב"יש עתיד", תוכלו להיות בקשר ישיר איתי באופן רציף – על כל בעיה וכל סוגיה שתרצו לדבר עליה, לשמוע על אירועים מיוחדים לצלם ולשלוח לי כל פנייה שתרצו באופן ישיר אישי ולקבל מענה מיידי", אמר שירי.  האפליקציה "נאור שירי" זמינה להורדה באפל סטור או ב"גוגל פליי"

נאור שירי, זמין באפליקציה (צילום: אסף פרידמן)

נאור שירי, זמין באפליקציה (צילום: אסף פרידמן)

 

מפריחים בלונים לאוויר

 בשבועיים האחרונים מתרוצץ באתר הפייסבוק דף אנונימי תחת הכותרת "בלון לראשות העיר" המציג באופן קומי את מערכת הבחירות לרשויות המקומיות, לכאורה הבטחות המופרחות לאוויר כבלון חם, על ידי כל מי שחשקה נפשו בכסא ראש העירייה. בדף הועלה סרטון בו מתמודדים לראשות העיר שמות כמו "ב.לון", "ליטל חנוכי" או "ד"ר שונרא" שנפגשים לעימות בו הם נלחמים על קולו של הבוחר. בסרטון אחר, מריצים לראשות העירייה לא אחר מאשר חתול מיילל ואילו השבוע נחשף, כי מאחורי הדף עומדת המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן, שכיהנה בקדנציה האחרונה כמשנה לראש העירייה ומחזיקת תיק הרווחה, ולדבריה את המועמדים יש לבחון על פי העשייה שלהם ולא על פי סיסמאות או הבטחות. 

גיבוש במטה רוזן

פעילי המטה של המועמד לראשות העירייה, ד״ר יואב רוזן, לקחו הפסקה ונהנו מערב כיף וגיבוש שנערך במטה הבחירות, שם אמרו כי, "אל המקום הגיעו יותר מעשרות תומכים, חברי מטה ופעילים מרכזיים אשר נהנו מאירוח חם, בשר על האש, מוזיקה ואווירה טובה ומנצחת."

 המועמדים מתנגדים לתוכנית המתאר

ועד הפעולה של הוד השרון, המהווה את הסניף המקומי של מטה המאבק לבינוי שפוי, הודיע כי כל שמונה המועמדים לראשות העירייה הביעו תמיכה בדרישה למשוך את תכנית המתאר הר/2050 בכדי לשנותה ולהתאים אותה לצרכי העיר. ניתן להתרשם מתגובותיהם המלאות של המועמדים בקישור בדף הפייסבוק "הולילנד 2050 הוד השרון" בקישור https://goo.gl/T2jGoM

 אירוע המומנטום

 למעלה מ-650 מתושבי העיר הגיעו ביום חמישי לכנס הבחירות הגדול של יפעת קריב, אותו מכנים הפעילים, "אירוע המומנטום". המוטו המרכזי בכנס היה חזרה על המשפט "מנצחים בסיבוב הראשון". את סדר הדוברים באירוע פתח ניצב בדימוס ומפקד מחוז ירושלים לשעבר, יאיר יצחקי שהנו תושב העיר וכיום מכהן כסמנכ"ל הבנק הבינלאומי.

  עוד בין הדוברים באירוע: עודד בן חור, לשעבר שגריר ישראל בלטביה, אסטוניה ובוותיקן. העיתונאית ומגישת החדשות, מיכל רבינוביץ' וכדורגלן ומאמן העבר שייע פייגנבוים. הצליחה לרגש את דבריה ים קטאל, שבן זוגה לשעבר הפיץ סרטונים אינטימיים שלה ברשת ובעקבות האירוע שעברה, חוקקה קריב את החוק שאוסר הפצת סרטונים בעלי אופי מיני ברשת, ללא רשות המשתתף.

 

"אירוע המומנטום" של יפעת קריב (צילום: איקי פוטו דינו)

 

 zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קטטה פרצה בית שתי משפחות בירושלים
פועל נפצע במודיעין עילית
פועל נפצע במודיעין עילית
נפטר בנו של הבמאי אבי נשר שנפגע בתאונה בת"א
פצועה קשה מנפילת רקטה במואז אשכול
פצועה קשה מנפילת רקטה במוא"ז אשכול
הקרוואן ברחוב רבן גמליאל. התושבים זועמים
הקרוואן ברחוב רבן גמליאל בשכונת נווה עמל עדיין לא פונה
שלוש צעירות נהרגו בתאונה בצפון
רן דנקר
חודש הגאווה והסובלנות ברעננה
חיים ברוידא ויקי ודמני אתמול בישיבת מועצת העיר
אושרו המינויים של ודמני ורייזמן