הוד השרון

מי הגיש הצהרת הון?(ומי לא?)

המועמד היחיד שהעביר פירוט מלא של נכסיו וכספים העומדים לרשותו הוא אמיר כוכבי

זאב שרגא 25/10/2018
כוכבי. פירוט מלא

בשבוע הבא ניגש כולנו להצביע בבחירות לראשות המקומית ונקבע מי יהיה האיש שינהל את חיינו במישור העירוני, בחמש השנים הבאות עלינו לטובה. רגע לפני, ביקשנו להפיג את סימני השאלה סביב סוגיית "הון שלטון" לכאורה, לראות מהם הנכסים וסכומי הכסף המצויים בידי המועמדים נכון לרגע זה, ומהם הנכסים והכספים שיעמדו לרשותם לאחר כהונתם בתפקיד ראש העירייה, במידה וייבחרו.

 המועמד היחיד שהעביר פירוט מלא של נכסיו וכספים העומדים לרשותו הוא אמיר כוכבי. על פי הנתונים שהעביר, בבעלות משותפת עם אשתו דירה בה הם מתגוררים, ברחוב בן גוריון, עליה יש חוב משכנתא של 300 אלף שקלים. בבעלות הוריו דירת מגורים בה אמו מתגוררת ברחוב הידידות. בבעלות הוריה של אשתו דירת מגוריהם ברחוב הדרור. עוד מחזיקים בני הזוג כוכבי בשני רכבים לשימוש התא המשפחתי. אשתו של כוכבי היא הבעלים של 50% מחברת א.מ יזמות, שמפעילה 3 פאבים בשם "אגנס", אחד מהם בהוד השרון הפועל בנכס מושכר. עוד ברשותו של כוכבי תיק מניות בשווי 100,000 ₪, קרנות השתלמות בשווי 150,000 ₪ וקרן פנסיה.

ד"ר יואב רוזן, העביר הצהרת הון חתומה על ידי עורך דיון ולפיה בבעלותו מחצית מדירת מגוריו ברחוב דרך רמתיים וכן מחצית מזכויות בדירת מגורים ברחוב הנוטרים בחולון. 

יגאל הררי מסר כי, "הצהרת ההון השלי מופיעה בפומבי באתר עיריית הוד השרון". נציין כי למרות חיפושים רבים באתר ובקשה שהועברה למטה הבחירות, לא ראינו את הצהרת ההון הפומבית לכאורה.

 עו"ד כנרת כהן, העבירה מסמך חתום על ידי רואה חשבון ולפיו, "הריני לאשר כמייצג של העוסק הנ"ל, כי הגברת כהן אלישע שבנדון, יחד עם בן זוגה, נדרשה על ידי מס הכנסה להגשת הצהרת הון על נכסים והתחייבויות נכון לתאריך 31.12.2017. הזוג שבנדון אוספים מסמכים בימים אלו ונמצאת בתהליך עריכת ההצהרה."

 ממטה הבחירות של יפעת קריב, נמסר כי: "יפעת קריב הגישה הצהרת הון במהלך כהונתה כחברת כנסת ותגיש הצהרה שכזו על פי דרישות החוק בכל מקום שיידרש."

עו"ד נוה גור: "עם כניסתי לתפקיד ראש העיר של הוד השרון אגיש הצהרת הון, בתחילת הקדנציה וגם בסופה."

ממטה הבחירות של נדב דואני נמסר בתגובה: "לא נדרשנו לעולם להצהרת הון על פי הוראות חוק, אך אם נידרש נעשה זאת בחפץ לב כחלק מתפיסת השקיפות שדואני מוביל בכל חייו הציבוריים, וכך ימשיך גם בתור ראש עיר."

ממטה הבחירות של עו"ד משה חנוכה נמסר כי: "חנוכה לא מחזיק בנכסים או עסקים ומקדיש את חייו לעשייה ציבורית."
 

 

 

zeevshraga1978@gmail.com

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מחאת הנשים גם בפתח תקוה
פועל נפצע ממוט ברזל שנפל עליו
פועל נפצע ממוט ברזל שנפל עליו
ניתוח נדיר להסרת גידול בוצע בסורוקה
תומר ואריאל- גברת עם סלים
"גברת עם סלים"
תיכון גלילי כפר סבא
"נכנס לבית הספר כאילו הייתה זו זירת קרב איגרוף"
איך הצביעו בכפר סבא?
אירוע דקירה במרכז כפר סבא
פצוע קשה מפגיעת רכב בהרצליה
פצוע קשה מפגיעת רכב בהרצליה