הוד השרון

הפוליטיקה של הוד השרון

משה כחלון עם כנרת כהן, יה-יה עם יפעת קריב, דני איילון עם דואני, ושרי ירושלמי ממשיכה בכל הכוח

זאב שרגא 25/10/2018
הפוליטיקה של הוד השרון
כחלון וכנרת בסיור בעיר (צילום: פרטי )

שר האוצר בסיור עם כנרת כהן

ביום שישי שעבר הגיע להוד השרון שר האוצר, משה כחלון, לסיור עם המועמדת לראשות העירייה, עו"ד כנרת כהן. השניים סיירו בבתי העסק בעיר, פגשו תושבים ואילו כחלון אמר כי, "חשוב מאד להפקיד את הוד השרון בידיים מקצועיות ומנוסות". במוצאי השבת כבר התכנסו אנשי עסקים מהעיר למפגש השקה של 'פורום יזמות ועסקים' שהקימה עו"ד כהן יחד עם ברק לזרוביץ', רחל צור ועוד. את המפגש ליווה שר הכלכלה, אלי כהן, שהתחייב במהלך הכנס כי הוא, משרדו ומשרדי הממשלה, יתמכו ילוו ויעמדו לרשות הפורום והקהילה העסקית

בהוד-השרון.

האלוף יה-יה עם קריב

 האלוף במיל' יהורם יאיר (יה-יה) הודיע על תמיכתו במועמדת לראשות העירייה, ביפעת קריב. ממטה הבחירות נמסר כי, "יאיר ייעץ לקריב בהתנדבות בנושאים של בני נוער, חינוך, ספורט וחברה. קריב אמרה כי, "אני מתרגשת ושמחה מאוד על תמיכתו של האלוף במיל' יהורם יאיר. יהורם אדם בעל זכויות רבות שתרם ותורם הרבה מאוד למדינה ולחברה".

 

קריב ויה יה (צילום: פרטי )

קריב ויה יה (צילום: פרטי )

דני איילון עם דואני

 סגן שר החוץ ושגריר ישראל בארצות הברית לשעבר, דני איילון, הכריז על תמיכתו בנדב דואני לראשות העיר.

איילון: "נדב דואני הוא צעיר מוכשר ודינמי ויש לו ניסיון של עשר שנים במועצת העיר ועבודה בממשלה ובכנסת שהכינו אותו לתפקיד. בנוסף לזה יש לו תכנית אסטרטגית, סדורה ומפורטת שיכולה לעזור לכולנו בתשתיות, בתחבורה, בחינוך ובכלל התחומים".

 

דואני ואיילון (צילום: פרטי)

דואני ואיילון (צילום: פרטי)

כנס תומכים של נוה גור

במוצאי שבת שעברה ערך המועמד לראשות העירייה, נוה גור, כנס תומכים ענק בהנחייתם של עו"ד שירי מלכה, מספר 9 ברשימה, ותושב העיר, דורון ויטנברג.

 נוה גור: "צאו להצביע ותנו לנו היכולת להמשיך ולפעול בעבורכם, כי הרצון לחולל כאן שינוי, להנהיג את העיר קדימה והתשוקה לפעול לטובת הוד השרון- בוערים בעצמותינו".

בסיום הערב  הוצג ד"ר מיכאל ריינר, החבר ה- 13, ברשימת "דרך העיר", כמי שמלווה את נוה ודרך העיר שנים רבות.

 

 כנס תומכים של

כנס תומכים של "דרך העיר" (צילום: פרטי)

כנס בחירות בליכוד

ביום רביעי שעבר ערכה סיעת הליכוד בראשותו של ארנון אברמוב כנס בוחרים באולמי בית האיכר בהוד השרון. בכנס נכחו בכירי הליכוד בהם השר צחי הנגבי, גדעון סער, נורית קורן, ענת ברקו, אמיר אוחנה וכן ראש העירייה המיתולוגי, עזרא בנימיני.

כנס

כנס "הליכוד" בהוד השרון (צילום: פרטי)

 שרי ירושלמי ממשיכה בכל הכוח

ימים לא קלים עברו על מטה הבחירות של שרי ירושלמי בשבוע שעבר, זאת בהמשך לפסילת הרשימה ברשותה, 'סיעת חינוך ושוויון'. הפסילה שהיתה טכנית במהותה נבעה נוכח מחסור בחתימה אחת ואילו ירושלמי, נחושה להיבחר ולפעול מתוך מועצת העיר, פנתה לבית המשפט בערעור וזכתה. "הרשימה שלנו נפסלה על פרט טכני," אמרה ירושלמי, "עורכי דין מומחים טענו שאין לנו סיכוי לנצח אך לא ויתרנו, התעקשנו לערער על ההחלטה ויצאנו למאבק לא פשוט, למען הזכות להתמודד בבחירות ולייצג את הציבור. כהרגלי אני לא מוותרת על הדברים שאני מאמינה בהם. אני נלחמת על האמת ועל עקרונות שאני פועלת לפיהם ומוכנה לעשות הכל לשם כך. אחרי דיון ארוך  השופט פסק פסק דין תקדימי לטובתנו ואישר את התמודדות סיעת חינוך ושוויון בבחירות בהוד השרון. אני מאושרת שהאמת והצדק ניצחו.

אני מודה לכל התושבים שחיזקו את ידינו. נמשיך לפעול ונמשיך ולהילחם על הדברים החשובים בעיר ולשנות דברים מתוך המועצה לטובת התושבים."


 

zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
גינת המאביקים פארק כפר סבא
מפגש פורום האקולוגים בכ"ס
עיריית כפס אירחה את ישיבתה הראשונה של מועצת אשכול השרון
עיריית כפ"ס אירחה את ישיבתה הראשונה של מועצת אשכול השרון
צעיר נפצע מדקירות מראשון לציון
מעוז ליפשיץ מונה למ"מ מנכ"ל מפעל המים
"היית שתול על פלגי אהבת אדם"
אילו רחובות בהרצליה אדומים ומסוכנים?
הרחובות המסוכנים ביותר בהרצליה
המרעננת של הקיץ
ירידה בהיקף הנסיעה בחופים
ירידה בהיקף הנסיעה בחופים