הוד השרון

רוזן עתר נגד העירייה

המועמד לראשות עיריית הוד השרון ד"ר יואב רוזן עתירה נגד העירייה בעניין מדידות הנכסים והגדלת הארנונה

זאב שרגא 25/10/2018
כנס התחדשות עירונית (צילום: פרטי)

המועמד לראשות העירייה, ד''ר יואב רוזן, הגיש השבוע תביעה מנהלית נגד עיריית הוד השרון בעניין מדידות הנכסים והגדלת הארנונה. רוזן עותר נגד הממונה לפי חוק חופש המידע בעירייה, בטענה כי האחרון לא משיב לכאורה לפניותיו של רוזן בנושא מדידות הנכסים שבוצעו השנה בעיר שהביאו במקרים רבים להגדלת שטח הדירות וכתוצאה ישירה - לייקור בתעריפי הארנונה שמשלמים התושבים.

"העיכוב במתן המענה לפנייה לא נעשה מטעמים ענייניים, והוא נעשה שלא בתום לב," נכתב בעתירה שהוגשה באמצעות עו"ד הנריק רוסטוביץ, "הבקשה לפי חוק חופש המידע נועדה לחשוף בפני הבוחרים התנהלות קלוקלת של העירייה בכל הנוגע לסקר הנכסים שבוצע לאחרונה, להשתת שומות הארנונה על פיו, ולגבייתן".

עם הגשת העתירה אמר רוזן: "אין לי ספק שננצח את העירייה כמו בעבר והעירייה תחזיר לנו כספים שגבתה.  בינתיים העירייה מסרבת להמציא נתונים בהתאם לדרישתי ואין לי כל ברירה וזו חובתי כנציג ציבור לכפות מאבק באמצעות בית משפט".

מעיריית הוד השרון נמסר בתגובה: "לעיריית הוד השרון לא נמסרה העתירה. לכשתוגש עתירה, אם תוגש, וכשתתקבל בעירייה, אם תתקבל, נשמח ללמוד אותה ולתת את התייחסות העירייה בהתאם לקבוע בדין".

 בתוך כך ערך השבוע רוזן "כנס לעידוד ההתחדשות העירונית", בשיתוף הפעיל החברתי ומארגן הפרויקטים, רואה חשבון בן אברהם ברקוביץ. בכנס השתתף טל ברוך, מומחה להתחדשות עירונית, שהסביר לתושבים את זכויותיהם, הבעיות והפתרונות להתחדשות עירונית.

 

 

 

 

 

 

 


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
VOLVO ATP CHALLERNGER 2019
סבב ה-ATP מגיע לישראל
גל כהן גרומי (מימין) ומאמנו. יוצא לאליפות העולם לנוער
עולה על הגל
תיאסר העסקת בני נוער באתרי בנייה
תלמידי בית ספר יד מרדכי בבת ים
"יוצרים שינוי"
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
גופת גבר אותרה ברכב שעלה באש בנתניה
אזרח ירדני הואשם בביצוע פיגוע טרור באילת
קו 525 , יעבור דרך שכונת מורשה
קו 525 של אגד ייתן מענה לתושבי שכונת מורשה
ממשיכים לקדם את המצוינות בתאטרון בנגב
הכירו את דור העתיד