הוד השרון

הדרים על הגובה

הישג מרשים לקבוצת הכדורסל של תיכון הדרים שקרובה להעפלה לפלייאוף העליון בליגת העל לתיכונים. גיל נויוביץ, הקלע המצטיין, יודע שקבוצתו כבר עשתה מעצר למצופה

זאב גולדשמיט 25/10/2018
גיל נויוביץ. מצפה להמשיך הלאה (צילום: סאן פרג')

נבחרת הכדורסל של תיכון הדרים הוד השרון ניצחה בשבוע שעבר בחוץ את תיכון "אחד העם" פ"ת  59:83, ובכך הבטיחה כמעט סופית את עלייתה לפלייאוף העליון. כעת מחכה הקבוצה לדעת מי תהיה היריבה בשלב שמינית הגמר. זה קרה בזכות ארבעה ניצחונות ושני הפסדים של הקבוצה מתחילת עונת התיכוניים, ואין ספק שזה הישג נאה לנבחרת שרק בעונה שעברה העפילה לראשונה לליגת העל, וגם הבטיחה את השתתפותה בליגת העל בעונה הבאה.                   

הניצחון משאיר את הדרים במקום השני בטבלת הבית, אבל היא לא תלויה בעצמה לגבי המיקום הסופי, ומקווה שנתניה לא תנצח את אחד העם פ"ת, מה שעלול להוריד אותה למקום השלישי. אגב, כל פרויקט הכדורסל בהדרים נוצר בעקבות יוזמה של מנהל מחלקת הנוער במכבי הוד השרון, ספי צוק, וכך נבחרת ביה"ס מתבססת על שחקני המועדון.                                                                         

"הדרים" מציגה מתחילת העונה יכולת טובה, ונגד "אחד העם" פ"ת זה היה משחק במעמד צד אחד. הוד השרון בהדרכת חי דוידי פתחה את המשחק בצורה קטלנית (1:12), אבל פ"ת חזרה לקראת סוף הרבע הראשון. מהרבע השני "הדרים" השתלטה על המשחק מבלי אפשרות לאפשר לפ"ת לחזור. יכולת טובה של גיל נויוביץ, אורי ברלינסקי ויונתן לוי הביאה לירידה למחצית ביתרון 28:44, ובמחצית השנייה ההפרש גדל עוד יותר.                                                           

כוכב המשחק היה גיל נויוביץ, בן 17, תלמיד כיתה י"ב במגמה כימיה, שקלע 20 נק'. נויוביץ נחשב לקלע מצוין, ומשחק השיא שלו היה נגד נתניה שבו קלע 30 נק'. הוא משחק בו זמנית בשלוש מסגרות: ליגת העל לנוער, ליגת העל לתיכוניים, והליגה הלאומית לבוגרים, לשם הוקפץ העונה בתקווה לקבל דקות משחק. סדר השבוע שלו כולל שלושה משחקים ושבעה אימונים, בחלקם שני אימונים ביום.                  

"עשינו את הניצחון על פ"ת קל יותר ממה שאמור להיות. למרות ההפרש הגבוה הם לא ויתרו לנו. קלענו באחוזים גבוהים מאוד, והיינו טובים במשחק ההגנה באחד על אחד" סיפר נויוביץ, שיחד עם יונתן לוי ודור דביר משחקים בליגת העל לנוער, בעוד היתר משחקים בקבוצה השנייה בארצית. "את שלנו כבר עשינו. אין לנו מה להפסיד, מצפים לעבור כל קבוצה שנקבל" הוסיף נויוביץ וציין כי החלום שלו הוא להיות שחקן הרכב בליגת העל לבוגרים.

 


עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
זאב גולדשמיט 07/11/2019
זאב גולדשמיט 06/11/2019
זאב גולדשמיט 30/10/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
רכבי קרוסאובר מול רכבי שטח
מה ה-zone שלך?
מה ה-"zone" שלך?
מירי בוהדנה בביקור במוקד הלאומי של מדא
מירי בוהדנה סיימה קורס מגישי עזרה ראשונה של מד״א
מחאת הסוחרים כנגד תכנית מהיר לעיר
"או נת"צ או אנחנו"
"אנחנו נהיה הפתעת הבחירות ברעננה"
ספורט חצות ועוד
שריפת ענק במרכז מסחרי בחדרה
הקו החום של הרכבת הקלה יוארך ללנתבג
הקו החום של הרכבת הקלה יוארך לנתב"ג