הוד השרון

זהו יום הבוחר

המועמדים לראשות העירייה ולמועצה פתחו את יום הבחירות בהצבעה בקלפי

זאב שרגא 30/10/2018
זהו יום הבוחר
תמונה להמחשה באדיבות יהושע יוסף

הבוקר בשעה 07:00 נפתחו 69 הקלפיות בהוד השרון, שיעמדו לרשותם של 46,434 בעלי זכות בחירה שצריכים לקבוע מי הם 17 חברי המועצה שיכהנו בחמש השנים הקרובות.

עם בוקר הגיע להצביע המועמד לראשות העירייה, נדב דואני, מלווה באשתו שרקה ושתי בנותיו: "רגע האמת הגיע. היום הוד השרון תצא לדרך חדשה," אמר דואני, "אחרי 5 שנים קשות שהביאו לנו תכנית מתאר דורסנית, מחסור חמור בתשתיות, העלאות בארנונה, עוד ועוד פקקים, השקעה נמוכה בחינוך ואפס קשב לצרכי התושבים- הגיע הזמן למנהיגות חדשה, צעירה, מנוסה, שקופה ועם יכולת מוכחת. אסור לנו לפספס את ההזדמנות. הבחירות האלה הן קריטיות בעתיד העיר שלנו. אני מביא איתי ניסיון ממשלתי ומוניציפלי עשיר ועשייה רבה בעמדות מפתח. מהיום הראשון בתפקיד אדע להוציא אל הפועל תכניות ולהוביל את העיר קדימה. אני המועמד היחיד שיוכל לגייס אל העיר תקציבים ממשלתיים על מנת ליישם את תכנית העבודה שהגשתי לתושבים. תכנית שתוביל לעלייה באיכות החיים שלנו בכל תחומי החיים."

 

דואני שרקה והבנות

דואני שרקה והבנות

המועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי, הגיע גם הוא להצביע סמוך לפתיחת הקלפיות ואמר: "יום הבחירות הגיע והפתק הזה הוא לא רק פיסת נייר. הוא ההזדמנות שלנו לשנות מציאות בהוד השרון. אשמח שתצביעו עוברי ועבור רשימת "צ" בראשותי, אבל הכי חשוב ללכת להצביע כדי לדעת שסדר היום שאתם רוצים, ייוצג בתוצאות. חג בחירות שמח לכל תושבות ותושבי הוד השרון."

 

כוכבי מצביע

כוכבי מצביע

 המועמד לראשות העירייה, עו"ד נוה גור, ורעייתו עינת, הצביעו השכם בבוקר בקלפי בחטיבת הביניים 'עתידים': "המסע שלי לתפקיד ראש העיר החל לפני כעשר שנים, מתוך תחושת שליחות וידיעה, שהוד השרון חייבת שינוי, וצמאה למנהיג שיחזיר את העיר לתושבים," אמר גור, "עוד מאמץ אחד קטן ואנחנו שם, מנצחים - צאו להצביע!" ​

 

גור ורעייתו

גור ורעייתו

 המועמדת לראשות העירייה, יפעת קריב, הגיעה לקלפי שכהיא מלווה בבעלה דביר ובנותיהם : "היום הוד השרון יוצאת לדרך חדשה," אמרה קריב, "היום הוד השרון בוחרת את האופי אותו תלבש בחמש השנים הקרובות: או עיר של קירוב לבבות או עיר של חיזוק הקצוות. יצאתי למסע במטרה אחת, לעלות את הוד השרון שלנו ליגה בכל תחומי חיינו."

 

יפעת דביר והבנות (1)

יפעת דביר והבנות (1)


המועמדת למועצת העיר, שרי ירושלמי, הצביעה עם בתה אורי: "בהתרגשות גדולה אני והילדים הצבענו למען החינוך והשיוויון בהוד השרון. היום החגיגה כפולה בתי אורי חוגגת יום הולדת אין כמו שיעור נפלא על דמוקרטיה על כוחו של כל אחד להשפיע על חיו ועל עתיד ילדיו."

  

שרי ואורי

שרי ואורי

המועמד לראשות העירייה, עו"ד משה חנוכה, הגיע גם הוא להצביע בצהרי היום: "אנחנו מסתובבים ברחובות ומרגישים את האנרגיות החזקות מכל פינה," אמר חנוכה, "עוד ועוד תומכים ומצביעים זורמים למטה שלנו, הקרב צמוד והניצחון אפשרי.  אני קורא לכל מי שרוצה להביא להוד השרון דור חדש של מנהיגות, שהעיר בשלה לו כל כך- הצטרפו אליי.  יחד, נעשה כאן היסטוריה."

משה חנוכה מצביע

משה חנוכה מצביע


 המועמד לראשות העירייה, יגאל הררי, אמר לאחר שהצביע גם הוא: "תושבי הוד השרון מצביעים עכשיו ויחליטו כיצד ייראה העתיד של העיר הגדולה והמובילה בשרון לאחר האיחוד עם היישובים הסמוכים. זהו יום חג לדמוקרטיה והאווירה בשטח מדהימה ומשקפת עד כמה הציבור של העיר הזו מיוחד ונהדר".


   
יגאל הררי מצביע

יגאל הררי מצביע


 
 
 
 
 
 

 

    zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
 תקפו את הווטרינרית העירונית
אישום: תקפו את הווטרינרית העירונית ואיימו עליה ועל עובד שלה
פורסם תחקיר על נחיתת הגחון בשדה"ת בהרצליה
המועצה יצאה לדרך...
רפי סער , מחזק את מרכז העיר
חיזוק למרכז העיר כפר סבא
ילדי הגנים בעפולה ייהנו מימי פעילות בטבע
מבלים את הקיץ בצפון
בעלי העסקים באחוזה מתנגדים לנת"צ
דני בר, מדריך טיולים בחול
נהנים יותר וחוסכים בטיולי חו"ל