הוד השרון

כוכבי וקריב עלו לסיבוב השני

לאחר לילה ארוך של ספירת קולות התבררו התוצאות הסופיות – כוכבי וקריב יתמודדו ראש בראש בבחירות בסיבוב שני שיתקיימו בעוד כשבועיים - יום ג' 13.11

זאב שרגא 31/10/2018
קריב וכוכבי. ראש בראש

ליל ספירת קולות הבוחרים בהוד השרון היה מותח במיוחד, שלא לומר מורט עצבים, עת החלו לזרום תוצאות הבחירות שהציגו פער נכבד בין מי שהגיע למקום הראשון, אמיר כוכבי, ובין מי שתתמודד מולו בסיבוב השני, יפעת קריב. בעוד במרכז הבקרה ממתינים ארוכות להגעת הקלפיות החלו המטות עצמם לדווח אודות הנתונים וכוכבי ללא ספק הביא את התוצאה המדהימה בהמשך לקמפיין המקורי שניהל תחת הכותרת "תושבים במקום מקורבים."

בחדר הבקרה של וועדת הבחירות עוד הימרו כי ייתכן וכוכבי יינצח כבר בסיבוב הראשון, נוכח העובדה כי לרגעים עמד על כ – 34%, אולם לפנות בוקר הגיעו התוצאות הסופיות, ללא ספירת קולות החיילים. כוכבי קיבל כ – 29.2% שהם 3213 מקולות הבוחרים, הוא אומנם לא ניצח בסיבוב הראשון, אולם מוביל בפער על קריב שקיבלה 2066 קולות, כ – 19.1% מכלל קולות הבוחרים. אל המקום השלישי הגיע נדב דואני, עם 1750 קולות, 15.8% מכלל קולות הבוחרים ואחריו עו"ד נוה גור, עם 13.3%, 1629 קולות בסך הכל. עו"ד משה חנוכה קיבל 8.6% מקולות הבוחרים, כ – 898 קולות ואילו עו"ד כנרת כהן קיבלה 6.1% שהם 702 קולות בוחרים.

יגאל הררי וד"ר יואב רוזן, שלא הצליחו להיכנס גם למועצת העיר, הגיעו למקום השביעי והשמיני. הררי עם 4.72% שהם 609 בוחרים ואילו רוזן עם 418 קולות, 3.6% מכלל הבוחרים.

עם היוודע התוצאות אמר אמיר כוכבי: "אני גאה במתנדבות ובמתנדבים שלנו שעשו הכל לשנות מציאות בהוד השרון – ההישג הזה כולו שלהן. הבטחנו את הרשימה הכי גדולה והכי איכותית למועצת העיר וקיימנו! ביחד עם שותפות ושותפים נוספים – ננהיג את העיר באחריות, בשקיפות ובנאמנות לתושבות ולתושבים כולם. זה הזמן לכל מי שמאמין בערכים אלה, לכל מי שמאמינה שזה אפשרי – להצטרף אלינו למועצה אחראית ושקולה לטובת התושבים!"

יפעת קריב אמרה כי, "בסיבוב השני ההתמודדות נפתחת מחדש לחלוטין. אנצל את השבועיים הקרובים כדי לפגוש עוד ועוד תושבים המרכיבים את הוד השרון. יש לנו הרבה עבודה בסיבוב השני, לאחד ולקרב את תושבי הוד השרון. בסופו של יום כולנו חיים ביחד זה לצד זה ועלינו להבין ולשמור אחד על השני. אצלנו ברשימה יש ימין ושמאל, דתיים וחילוניים צעירים וותיקים. כבר עם קבלת התוצאות פנו אלי מאות פעילים של מועמדים אחרים שביקשו להביע את תמיכתם בי והבטחתי להם שאני אדאג לכל תושבי הוד השרון. אני אהיה ראש עיר של כולם".

נדב דואני: "רצון תושבי הוד השרון תמיד היה לנגד עיני. אמשיך לשרת את העיר שלנו ולהוביל אותה קדימה בכל דרך שאוכל לצד קידום תכניות העבודה שלי. אני מודה לכל התומכים והשותפים על הדרך הנפלאה שעשינו יחד, על האמון הרב והתמיכה."

עו"ד נוה גור: "אנחנו קודם כל רוצים לברך את שני המועמדים שעלו לסיבוב השני. אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהודות לכל איש ואישה שיצאו אתמול להצביע לנו והביעו תמיכה בנו ובדרך שלנו. להודות לפעילים שעבדו כל כך קשה במיוחד אתמול, לאנשי הרשימה המדהימים, לצוות שלנו ולמשפחות שלנו. יצאנו למסע הזה מתוך שליחות ומחויבות לקהילה בה אנו חיים, בדרך הצטרפו אלינו אנשים מדהימים שחיזקו, תמכו ובעיקר נתנו לנו את הכוח להבין שאנחנו בדרך הנכונה להוביל שינויים. עכשיו נתכנס ונדון על מחר, לנגד עינינו תמיד עומדת טובת הוד השרון וטובת תושבי הוד השרון, ובהתאם לכך נפעל."

עו"ד משה חנוכה: "המסע שלנו רק מתחיל. עשינו דרך מדהימה, עם פעילים ומתנדבים שהלכו אחרי האמת ובאו מתוך אהבה אמיתית ותחושת שליחות. הוד השרון היא משימת חיי, אנחנו נמשיך לעבוד יחד, בכל הכח, ולשרת את תושבי העיר גם בעתיד. תודה לכל מי שנתן בי את אמונו, מבטיח לעשות הכל בכדי להיות ראוי לאמון הזה. "

 עו"ד כנרת כהן: "היום הציבור בהוד השרון בחר מועצת עיר חדשה ושני מועמדים לראשות העיר. אני מקבלת את הכרעת הבוחרים ומאחלת למועמד שינצח ולמועצת העיר החדשה הרבה הצלחה - כי הצלחתם היא הצלחתנו. זו הייתה מערכת בחירות סוערת ועכשיו הזמן לשים את חילוקי הדיעות בצד ולעשות לטובת העיר."

ד"ר יואב רוזן: "הציבור אמר את שלו ואני מקבל ההכרעה אף על פי שבצער. היו לי כוונות טהורות ורצון עז לקדם העיר למחוזות אחרים. שילמתי מחיר כבד על היותי בקואליציה אבל איני מצטער על העשייה בה. חלק מהכישלון נובע מההשמצות השקריות נגדי שנועדו להרוס אותי ואת סביבתי. בקרוב אחשוף את העבריין והוא ישלם מחיר כבד מאוד. אמשיך בעשייתי הציבורית גם מחוץ למועצה ואני מאחל למר כוכבי הרבה הצלחה בבחירות ובתפקידו החדש. אעזור לו להצליח ככל שירצה. הוא אדם ראוי. אני מודה לבוחרים שתמכו בי ולצוות הנהדר שעבד איתי והלך איתי כברת דרך ארוכה."

יגאל הררי: "תוצאות הבחירות לראשות העירייה ולמועצת העיר שיקפו מצעד פופולריות בשילוב פעילות שטח ופרסום ענפה מצד מטות המועמדים. בקמפיין הנוכחי ראינו תקצוב של מיליוני שקלים שהגיע מהמפלגות הגדולות לחלק מהמועמדים, דבר שיצר פער בין המטות המתוקצבים בכסף מפלגתי לבין מטות של מועמדים עצמאיים. היה לי את הכבוד לשרת את תושבי הוד השרון במועצת העיר במשך 10 שנים. אני אמשיך לפעול למען העיר ותושביה בכל דרך שאוכל".


 

zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אילת על מפת החינוך
כ-190 יחידות דיור חדשות ביבנה הירוקה
#לאמצביעיםשחיתות בהרצליה
בצפון ממחזרים בקבוקים
מתחם אילת. רמת השרון במקום החמישי במתחמי פינוי בינוי
רמת השרון במקום החמישי בהנפקת היתרי בנייה
נפגש עם אבו מאזן והושעה מתפקידו
פסטיבל בירה במרינה בהרצליה
פסטיבל הבירה של הרצליה יוצא לדרך
ביקור בקיר הטיפוס לזכרו של דני חייט זל
התלמידים חוקרים את ההיסטוריה של עפולה