הוד השרון

עו"ד כנרת כהן תומכת באמיר כוכבי

כהן הודיעה על תמיכתה בכוכבי, מבלי שנחתם בין השניים הסכם הכולל הבטחה לתפקיד כלשהו. כהן: "איני יכולה לשבת על הגדר"

זאב שרגא 07/11/2018
אמיר כוכבי וכנרת כהן (צילום: פרטי)

חברת המועצה עו"ד כנרת כהן הודיעה הבוקר (רביעי, 7.11) על תמיכתה במועמד לראשות העירייה, אמיר כוכבי. בפוסט שפרסמה כהן בדף הפייסבוק שלה, כתבה כי, "הסיבוב הראשון במרוץ הסתיים, אבל העיר כולה ממשיכה לרחוש סביב הסיבוב השני: שיקבע מי יעצב את עתיד העיר שלנו בשנים שיבואו".

 "חברי המועצה זוכים ללחצים, הצעות ופניות וכולם מתכננים את היום שאחרי", הוסיפה עו"ד כהן, "כמי שאוהבת את העיר הזאת, שהתנדבה בחמש השנים האחרונות למענם כמשנה לראש העיר, מחזית תיק המכרזים וחברה במעל ל-15 ועדות עירוניות נוספות – הדאגה שלי לעיר ותושביה לא מסתיימת עם תוצאות. מה שהניע ומניע אותי הוא אתם: התושבים, ואיך להפוך את החיים של כולנו לטובים יותר. לכן החלטתי שאיני יכולה לשבת על הגדר ועכשיו העת לאמירה ערכית לגבי מי המועמד שאני מאמינה ביכולתו להוביל את הוד השרון קדימה. המועמד הזה הוא אמיר כוכבי".

כהן התייחסה לשאלה מה הובטח לה בעבור תמיכתה בכוכבי, אולם נראה כי בין השניים כלל לא נחתם הסכם: "כשאני שואלת את עצמי איזה ראש עיר, איזו מועצת עיר, תוכל לחולל מהפכה חיובית ולהוביל את העיר קדימה – אין לי ספק שאמיר כוכבי הוא הבחירה הנכונה. התמיכה שלי לא נעשית מתוקף איזה חוזה או הבטחה – מלבד שנהיה שותפים להובלת העיר קדימה ושאוכל להרחיב את העשייה שלי למען התושבים ולשמור על הדברים הטובים בעירנו, לצד מימוש חזון חדש ומרגש לעיר. לאמיר יש עולם ערכים קרוב אליי מבחינת החשיבות שהוא מייחס לטוהר המידות, מנהל תקין, ראיה עירונית אנושית ששמה את התושב במרכז, דאגה לחלשים: וכל הנושאים שהובלתי ואמשיך להוביל למען תושבי העיר".

"יש סביב אמיר רשימה איכותית של אנשים מצוינים ויחד נוכל להוביל את הוד השרון לעתיד חדש ומרגש", אמרה כהן, "והכי חשוב: אנחנו משלימים זה את זו – ביכולות שאנו מביאים, בגוונים שאנחנו מייצגים בקרב תושבי העיר – והשותפות בינינו תוודא שהעיר תהיה טובה יותר לכלל תושביה. אני יודעת שלו הייתי מנצחת: אמיר היה שותף מרכזי שלי לניהול העיר. אז כמובן שהייתי מעדיפה שהסדר יהיה הפוך: אבל אני מאמינה בכח המשותף שלנו לממש את הפוטנציאל האינסופי של הוד השרון כמטרופוליטן ירוק, מצטיין, תוסס וחדשני! הצטרפו אלינו ביום שלישי הבא והצביעו למנהיגות חדשה וערכית שתוביל את הוד השרון קדימה! בשירותכם, תמיד, כנרת".

אמיר כוכבי מסר בתגובה: "בימים האחרונים אנו רואים את גל התמיכה העצום של התושבות והתושבים שנובע מההבנה שצריך ואפשר לנהל את העיר אחרת. אני שמח על הודעת התמיכה של חברת המועצה כנרת כהן ורצונה לסייע לבחירתי בסיבוב השני. אני בטוח שכישוריה וקשריה בממשלה ובכנסת יסייעו לי כראש עירייה להביא תקציבים ולקדם תוכניות לטובת התושבות והתושבים של הוד השרון.  אני שב וקורא לתושבות ותושבי העיר לצאת להצביע ולנבחרות ונבחרי הציבור, חדשים וותיקים, להצטרף אלינו לשינוי המציאות. הגיע הזמן". 

  zeevshraga1978@gmail.com

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אישום: תקף נהג מונית וגרם לנזק לרכבו
אישום: תקף נהג מונית וגרם לנזק לרכבו
קיץ במגוונים
קיץ במגוונים
הפנינג פתיחת עונה
אקדמאים? בואו להיות מורים
גרובר והנבחרת הישראלית
"כל אחד מהם הוא סמל לרוח הספורט"
מהו מטען נייד ומדוע הוא פופולארי ונפוץ כל כך?
מטענים ניידים לסלולרי – מה הופך אותם לפופולאריים כל כך?
אושר פרויקט הריסה-בנייה רחב היקף בהרצליה
לצום בהיריון או לא?
לצום בהיריון או לא?