הוד השרון

שחקן נולד

רני ימפולסקי בן ה-12 מהוד השרון רשום בסוכנות שחקנים, מתרוצץ מאודישן לאודישן, מככב בפרסומות ויש לו אפילו ערוץ יו טיוב משלו שבו הוא מעלה מערכונים. חלומו של רני הוא לשחק בסדרות ובסרטים, ובינתיים, הוא מנצל כל רגע כדי ליצור ולהצחיק

קרן שלהבת 08/11/2018
רני ימפולסקי. בעיקר ליצור ולהצחיק

הוא רק בן 12 וכבר רץ מאודישן לאודישן, מככב במערכונים בסרטוני יוטיוב שהוא מעלה, עושה חיקויים וחולם להיות שחקן. רני ימפולסקי תושב הוד השרון שמנסה לפלס את דרכו לעולם הבידור והמשחק, לא מוותר גם כשהוא מקבל תשובה שלילית באודישנים, ובמבט תמים של ילד הוא אומר: "כשאומרים לי לא, אני אומר לעצמי שזה בשביל שיהיה לי בהמשך תפקיד ממש גדול. אני לא מתייאש ויודע שבסוף אצליח".

רני הולך בדרכי אביו, השחקן איצקו ימפולסקי. הוא תלמיד בבית הספר 'אלון', לומד משחק אצל טלאור בראל, רשום בסוכנות שחקנים, הולך לאודישנים, מככב בפרסומות ויש לו אפילו ערוץ יו טיוב משלו שבו הוא מעלה מערכונים. חלומו של רני הוא לשחק בסדרות וסרטים ובינתיים מנצל כל רגע כדי ליצור ולהצחיק. רני לא נח לרגע וכשהוא לא מצליח באודישן הוא שב לביתו ואופה עוגיות ומאפים, אותם הוא מוכר באירועים שנערכים בעיר.

אנחנו נפגשים בביתו ברחוב משאבים בהוד השרון ומגלים שכל הבית חי ונושם משחק. אחיו הגדול מנגן על גיטרה, האבא איצקו משתתף במערכונים ורני הכובש עושה חיקויים.

 רני, שחי ונושם משחק מהרגע שנולד, פיתח דרך מקורית משלו לכבוש את הקהל. בניגוד לאביו איצקו, הוא פתח ערוץ יוטיוב בו הוא מעלה סרטונים ומערכונים, שר יחד עם אביו ואחיו ולאחרונה אפילו כתב שיר על יחסיו עם אביו. "ככה זה כשאתה גר בבית עם אבא שחקן, כשרוצים לפתור בעיות שרים על זה", הוא אומר.

רני: "במשפחה שלנו לא יושבים מול מסכים אלא שרים, כותבים ומשחקים. הבנתי שאני רוצה להיות שחקן כי ראיתי כמה כיף לאבא שלי כשהוא מופיע. אני הולך איתו להופעות ולומד ממנו".

אז ככה זה הולך? אתם כל היום עושים מערכונים בבית?

"ברור. אנחנו עושים הרבה שטויות וכיף ביחד. אני מעלה מערכונים ספיישלים, חיקויים ועוד. אחי מנגן וגם שר, אבא כמובן שחקן בנשמה והחלום שלנו הוא להקים תיאטרון בשם איצקו ובניו".

איצקו אביו של רני: "אני שמח שבני מנסה להגשים את חלומותיו. אומנם תחום המשחק לא תמיד זוהר כמו שחושבים, אבל יש המון רגעים של נחת. אני מאמין שכל אחד צריך לעשות את מה שהוא אוהב ובוער בו לפני שהוא חושב על פרנסה. אני מאמין בבני ויודע שהוא יצליח בעולם הזה. הוא עדיין ילד ויש לו דרך לעשות, אבל מנגד, אני רואה את הכישרון שלנו והנחישות ויודע שהוא יצליח".

בהמשך מבקש השחקן הצעיר בעדינות שנדבר לא רק על אבא שלו, אלא גם על הקריירה המתהווה שלו. הוא מספר על האודישנים שהוא הולך אליהם, לא מתעצבן אם הוא לא נבחר לתפקיד ומסתכל, כמו אבא שלו, על החיים בצורה אופטימית. "למדתי לקבל לא וזה מאוד חשוב", הוא אומר. "אחרי כל פעם שאומרים לי לא אני אומר לעצמי שזה בשביל שיהיה לי בהמשך תפקיד ממש גדול. אני לא אשקר, אני מרגיש מאוכזב אם דוחים אותי, אבל אני מבין שכמו שדוחים אותי יכולים לקבל אותי".

ספר על אודישן שהתקבלת אליו.

"היה לי אודישן שעברתי, אבל בסוף לא שיחקתי כי הבגדים לא עלו עליי. מצד שני הייתה לי פרסומת שהרווחתי בה הרבה כסף".

על מה הייתה הפרסומת?

"נבחנתי לפרסומת של האפליקציה 'איזי'. שיחקתי שם את הילד שיוצא לטייל עם המשפחה שלו. זה היה ממש כיף ואפילו הרווחתי 1,200 שקל".

 ומה עשית בכסף?

"הלכתי לבזבז, קניתי גלידה וביזבזתי על בילויים".

יש לך עוד תחביבים?

"כן, אני מאוד אוהב לאפות ואני מוכר עוגות שאני מכין. אני מברר דרך האתר של העירייה היכן יש אירועים גדולים ומגיע עם העוגות שלי".

 


 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הפוליטיקה של כפר סבא
הפוליטיקה של רמת השרון
"פתחו שנה"
אלימות בגלל ריב על חניה
הנגנים הצעירים מקבלים את השי בליווי מורתם לפסנתר, מנהל הקונסרבטוריון ומנכל החברה
מקום שני בתחרות הפסנתר
נער נדקר במודיעין עילית
גריסרו. סיפוק אדיר
האנשים שעושים את הרצליה
התנדבו בבית אבות באמצע הטיול השנתי
התנדבו בבית אבות באמצע הטיול השנתי