הוד השרון

קומסי קומסה

קבוצת הכדורסל מכבי הוד השרון פותחת את העונה עם ניצחון ביתי על קריית אתא והפסד השבוע בחוץ למכבי רעננה. במוצ"ש תארח את אליצור אשקלון

זאב גולדשמיט 08/11/2018
נתי כהן. קבוצתו פתחה עם ניצחון והפסד (צילום: פרטי)

הליגה הלאומית בכדורסל נפתחה לפני שבוע כמעט בהסתר, לאחר ששביתה בת חודש של מנהלת הליגה הלאומית הסתיימה. מכבי הוד השרון פתחה את העונה בניצחון ביתי נאה על אליצור קריית אתא 85:97. זה היה ניצחון חשוב לקבוצה של נתי כהן מול הקבוצה מהקריות שמתיימרת להיאבק העונה בצמרת הגבוהה.                                         

השחקנים הזרים של הוד השרון השתלבו יפה, כשסמואל יגר קלע 25 נקודות, בעוד קווינטרל טומאס קלע אף הוא 25 נקודות וקלט 16 ריבאונדים. מבין הישראלים בלטו איתן רוטנברג עם 14 נק' ויונתן רבינוביץ שקלע 12 נק'.                    

המאמן נתי כהן: "ניצחנו קבוצה חזקה. שיחקנו טוב וגילינו אופי כשהצלחנו להפוך את התוצאה לקראת הסיום ולנצח בזכות שני שחקני ספסל שנכנסו, יונתן רבינוביץ ואופק מלכה הקטן, שהחזירו אותנו לתמונת המשחק. היה מאוד מרגש לחזור לשחק במשחק רישמי. פתחנו טוב את המשחק, ובהמשך נתקענו ולמדנו להתמודד עם דקות ארוכות של משבר, וחזרנו במאני טיים".                                                            

שלשום (שלישי) הוד השרון נתקלה במשוכה גבוהה יותר והפסידה למכבי רעננה 98:87. רעננה שלטה במשחק והפרש השיא שלה היה 20 נק'. שני הזרים של הוד השרון עשו עבודה טובה. הזר קווינטרל טומאס הצטיין כשקלע 26 נק' וקלט 15 ריבאונדים. הזר השני, סמואל יאגר, קלע 25 נק'. כיוון שהליגה נפתחה באיחור, הוד השרון תקיים שלושה משחקים בשמונה ימים. במוצ"ש הקרוב מכבי הוד השרון תארח את אליצור אשקלון (20:30) וביום שלישי תארח את הפועל חיפה (19:30).

 


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
יריד המגמות הטכנולוגיות בחולון
יריד המגמות הטכנולוגיות בחולון
לראשונה: סקר לבחינת הרגלי הנסיעה של תושבי השרון
בוחנים את הרגלי הנסיעה בשרון
מאות משחקיות (גימבורי), בעלות של 20 ₪ למשפחה
כבר לא צריך לנסוע רחוק בשביל להעסיק את הילדים
גאווה מקומית
גאווה מקומית
מבצע ביקורת בעפולה ובסביבה
פרופ משה פיליפ
פורמולה ייחודית יכולה לשפר ולהאיץ גדילה בקרב מתבגרים?
חשד: רצח את בת זוגתו לשעבר ונמלט
סיורי הליכה בחולון
טוב ללכת בדרכים