הוד השרון

שוב לא שקט

מקום ראשון בטבלה, שחקנים שרוצים לעזוב בגלל עיכוב בתשלום שכרם, שחקנים שהמועדון רוצה לשחרר ומאמן שהודיע שברצונו להתפטר. כרגיל, בהפועל הוד שרון לא משעמם לרגע

זאב גולדשמיט 08/11/2018
רונן ויינשטיין. האם ימשיך לאמן את הקבוצה? (צילום: פרטי)

קבוצת הכדורגל הפועל הוד השרון ממשיכה לקצור הצלחות, אבל במפתיע ממש לא שקט במועדון. בסוף השבוע הקבוצה של רונן ויינשטיין עברה משוכה לא פשוטה כשניצחה בחוץ את קבוצת הצמרת שמשון בני טייבה 1:3, ובעקבות זאת טיפסה לראשונה העונה למקום הראשון. ולמרות ההצלחה, המאמן רונן ויינשטיין הודיע על התפטרות, אבל במועדון מנסים לשכנע אותו שימשיך בתפקידו.                                     

טייבה פתחה חזק והוליכה 0:1, אבל הוד השרון חזרה לעצמה וביצעה מהפך מושלם, כשחוררה שלוש פעמים את הרשת של טייבה משערים שכבשו שמעון לוגסי, אוראל רמדי ושער של תמיר חלף, שסידרו להוד השרון ניצחון שישי ברציפות העונה. רבים זוקפים את ההצלחה של הוד השרון למאמן רונן ויינשטיין, שלא חושש לשחק התקפי ומגיב מהר לשינויים במהלך משחק. זה מתבטא גם בסטטיסטיקה, ולראייה הוד השרון כבשה 17 שערים בשבעה משחקים: ממוצע של כמעט שניים וחצי כיבושים במשחק.                     

"שיחקנו טוב, וחזרו למשחק אחרי שטייבה פתחה טוב יותר וכבשה שער מוקדם. בסך הכל היה משחק שקול אבל אנחנו ידענו לנצל את המצבים" הודה מנכ"ל הקבוצה עזרא חלף, שהוסיף: "הוכחנו שאנחנו בנויים מחומר מיוחד, שחקנים גברים אחד אחד, ובמיוחד אני חייב לציין שיש לנו מאמן גדול. רונן ויינשטיין הוא מאמן תותח, שלא מפחד לשחק פתוח והתקפי, כשכך השחקנים עוזרים בהגנה. בניהול נכון של המשחק ובחילופים שביצע בזמן, רונן היה אחראי לאחד הניצחונות החשובים שלנו".                                                  

הניצחון לא יכול לכסות על אי שקט שהשתרר ערב המשחק בקרב השחקנים. ביום חמישי המאמן ויינשטיין ביטל את האימון, ובמקום זאת התקיימה אסיפת חירום בהשתתפות המנכ"ל עזרא חלף והמאמן ויינשטיין, לנוכח איום של מספר שחקנים שלא להופיע למשחק בטייבה לנוכח בעיות תזרים, שלא אפשרו עד כה תשלום המשכורת הראשונה.                             

שני שחקנים שנמצאים בעונש הרחקה, הבלם אביב חדד והקשר יוני שגיב, ביקשו לעזוב ובמועדון לא עמדו בדרכם, ונימקו את נכונותם לשחרר את שני השחקנים בסיבות מיקצועיות. יוני שגיב עבר להפועל בקעת הירדן בעוד אביב חדד יצפין להפועל שפרעם מליגה א'.                                        

בזה לא נרגעו העניינים. ביום שלישי נודע שההנהלה החליטה לשחרר שלושה שחקני הרכב, בשל אילוצים כלכליים. מדובר בבלם עוז יפרח, ובחלוצים ערן זגר ושמעון לוגסי. כתוצאה מכך, ביום שלישי המאמן רונן ויינשטיין הודיע לשחקנים שאין בכוונתו להמשיך בתפקיד, ואת האימון העביר עוזרו ישראל אברג'יל. עד כתיבת שורות אלה, ביום רביעי בצהריים, ראשי המועדון מנסים לשכנע את ויינשטיין להישאר תוך הבטחה שבקרוב יחזקו את הקבוצה בשחקנים אחרים.                             

בתחילת השבוע שאלנו את רונן ויינשטיין האם בכוונתו להישאר בהוד השרון, והוא השיב: "אם לא יקרה משהו בלתי צפוי, אני נשאר. אני מאמין שדברים יסתדרו". כאמור, הבלתי צפוי קרה, ווינשטיין נמצא נכון לעכשיו מחוץ לקבוצה. אתמול (רביעי) ויינשטיין לא השיב לפניותינו.                                      

מנכ"ל הפועל הוד השרון, עזרא חלף, טוען שקומץ שחקנים ניסו ליצור מצג שווא, ולדבריו המועדון מתנהל בצורה טובה: "הפועל הוד השרון ידוע כמועדון מסודר שעומד בהתחייבויותיו. הודעתי לשחקנים שמי שיעשה שביתה איטלקית או שאין בכוונתו להופיע למשחק, שיקח את הציוד ושילך עכשיו. הסברתי להם שבהוד השרון תמיד שילמו, ואנחנו מתחילים לשלם מחודש אוקטובר, ולכן כל הסיפור זה עיכוב של משכורת אחת. אני אחראי לכך שהם יקבלו את הכסף, ועובדה שבסוף השחקנים הופיעו למשחק, ושיחקו כמו גברים. אנחנו בדרך הנכונה, נבנתה פה קבוצה מצויינת, ומי שאין לו סבלנות, לא נמנע ממנו ללכת".                                       

על התפטרותו של רונן ויינשטיין, הוסיף עזרא חלף ביום רביעי: "רונן ויינשטיין עדיין לא עזב את המועדון, והוא בשיחות איתי. אין סיכום בינינו על פרידה. אני בקשר רציף עם רונן ומקווה שהוא ימשיך לאמן את הקבוצה למרות עזיבת השחקנים. בשבילי הוא לא עזב, ולדעתי הוא לא צריך ללכת כיוון שהקבוצה שנבנתה על ידו היא טובה. הקבוצה רצה יפה, ויש לנו תכניות להתחזק, ואם הדברים יסתדרו רונן יקבל מספר שחקנים חדשים".

ביום שישי אתם מארחים את הפועל קריית אונו. מי יעמוד על הקווים?

 "אני מקווה שרונן, אבל אם רונן לא יהיה, יהיה מאמן אחר על הקווים. אני לא ממנה מאמן אחר עד שאקבל תשובה מרונן, כך שהתפטרותו אינה סופית".                                             

במסגרת גביע המדינה הוד השרון הודחה מהמפעל אחרי שהפסידה לדבוריה 4:2. מדובר ביריבה מלגה ב' שמשחקת במחוז הצפוני. במועדון אמרו שלמרות שהם לא אוהבים להפסיד ועשו דרך יפה בגביע, זה לא יהיה אסון אם יתמקדו במשימה החשובה יותר, עלייה לליגה א'.

 

 

 

 


עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 12/09/2019
זאב גולדשמיט 05/09/2019
זאב גולדשמיט 04/09/2019
זאב גולדשמיט 29/08/2019
זאב גולדשמיט 28/08/2019
זאב גולדשמיט 21/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
קיילייט - הטרנד הסביבתי החם בעולם האדריכלות
סקיילייט - הטרנד הסביבתי החם בעולם האדריכלות
תלמידי והורי הנגיד במחאתם מול בנין העירייה
הפגנות מול בניין העירייה בהרצליה
פועל נפגע מחפץ כבד
ילד נפגע מאוטובוס בבני ברק
ילד נפגע מאוטובוס בבני ברק
טל אלפרוביץ מנדלר - עד עצם היום הזה
סינדרלה, מה הסיפור שלך?
מיתר שוורץ עם הצוות המקצועי
בואו לגדול בכיף
הכביש נפתח, הפקקים החלו
ביצים מסוכנות
ביצים מסוכנות