הוד השרון

חשד: ביצע מעשי ונדליזם וגרם נזק

צעיר מהוד השרון נעצר בחשד כי ניקב צמיגי כלי רכב וגרם נזק בשטח של בית ספר בעיר

מיכאל פרוסמושקין 15/11/2018
נעצר בחשד לוונדליזם (תמונה להמחשה iclipart)

תושב הוד השרון, בן 29, נעצר לפני ימים אחדים בחשד לוונדליזם וגרימת נזק לכלי רכב בעיר.

 הצעיר נעצר ב–8 בנובמבר בחשד כי במהלך החודש האחרון ניקב את צמיגיהם של שלושה כלי רכב בהוד השרון. האירוע הראשון התרחש ב–29 באוקטובר והאחרון ב–7 בנובמבר. באחד מהמקרים התקבלה תלונה ממנהלת חטיבת ביניים בעיר על ניקוב צמיגי רכב וגרימת ונדליזם בתחום בית הספר. במקרה אחר נוקבו נציגי רכב בתחום בית חולים שלוותה. מאז קבלת התלונות נפתחה חקירה ובוצעה בדיקה של מצלמות אבטחה באזורים הרלוונטיים. בצילומים ניתן היה לראות כי באחד מהמקרים המיוחסים לו החשוד לבש את אותם הבגדים שלבש ביום מעצרו.

בדיון הארכת מעצרו של החשוד בבית משפט השלום בפתח תקווה הצעיר החשוד הודה, לטענת המשטרה, ברוב הדברים שיוחסו לו, אך לאחר מכן החליט לשמור על זכות השתיקה והפסיקה לשתף פעולה עם החוקרים.

סנגורו ציין בדיון כי לדבריו הוריו של מרשו הוא סובל ממחלה נפשית שבגינה אושפז בעבר. לדברי עוה"ד, במצב דברים שכזה, החשוד יכול להודות לשווא בכל מה שמייחסים לו, עקב מצבו הנפשי.

בתום הדיון השופט אביב שרון כי "חרף העובדה שלחשוד אין עבר פלילי או תיקים תלויים ועומדים – לא ניתן להתעלם מהעובדה שמדובר בשלושה אירועים סמוכים בזמן, אשר גורמים נזק, טרחה ועוגמת נפש לאזרחים".

בסופו של דבר, מעצרו הוארך בשלושה ימים ועד ליום ראשון השבוע, כשאז הוא שוחרר על ידי בית המשפט בתנאים מגבילים. בהחלטה ציינה השופטת אופיר כתבי ריבלין כי מבדיקה פסיכיאטרית ראשונית של החשוד עולה כי לא נשקף סיכון מהחשוד ואין הכרח באשפוזו.

 

 

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ליווי פיננסי  מקצועי לעסק
ליווי פיננסי מקצועי לעסק
מעכו תבוא בשורת התיירות
משחק הוקרה לזכרו של שחר בריקמן זל
משחק הוקרה לזכרו של שחר בריקמן
סוגרת מעגל
פועם בהיכל
ועדי הגנים התכנסו לאסיפה כללית
דואגים לציבור החילוני
הדמיה של בית הספר יעל רום שיוקם בחורשת העמל
מבנה הקבע לבית הספר "יעל רום" יוקם בחורשת העמל