הוד השרון

ברכות לזוכה הגדול בבחירות

חברי המועצה מברכים את אמיר כוכבי, עם בחירתו לתפקיד ראש עיריית הוד השרון

זאב שרגא 15/11/2018
אמיר כוכבי. ברכות מחברי המועצה (צילום: פרטי)

בתום מערכת בחירות סוערת, מברכים חברי המועצה את ראש העירייה החדש, אמיר כוכבי, על נצחונו המרשים במערכת הבחירות המקומית. 5 מנדטים למועצת העיר ורוב מוצק של 60.42% מכלל הבוחרים לראשות העירייה.

מי שהייתה הראשונה לחבור לכוכבי, חברת המועצה עו"ד כנרת כהן, ברכה עוד בליל הניצחון הגדול: "אמיר היקר. שמחה מאד שהערב שינינו את המציאות בעיר ואנחנו בדרך לעידן חדש ומרגש עבורנו ועבור תושבי העיר," אמרה עו"ד כהן, "מברכת אותך על קמפיין ערכי והגון המשקף את הערכים לפיהם תוביל את הנהגת העיר. אני מברכת את יעל ואת נבחרי הציבור החדשים על הדרך ועל הניצחון. מודה לפעילים ולפעילות על והליווי הצמוד והתרומה שלהם לאורך כל הדרך וגאה להיות שותפה שלכם לדרך החדשה, בטוחה בהצלחתנו".

 "ברכות לאמיר כוכבי ראש העיר החדש, הצלחתך הצלחתנו". אמרו חברי המועצה נדב דואני ועדי ברמוחה, מהם ביקשנו לדעת האם הם רואים עצמם חברים בקואליציה של כוכבי והאם הם חושבים שיש משהו בניהול הקמפיין, לאחר האיחוד עם קריב, שפגע בניצחונם?

 "לסיעת ״רק הוד השרון״ יש דרך, אידיאולוגיה ומשימות להפיכת הוד השרון לעיר טובה יותר. אנחנו מאמינים בשיתוף פעולה אמיתי לטובת העיר ותושביה בשביל כולנו," מסרו דואני וברמוחה בתגובה: "ניהלנו קמפיין הגון ונקי למען העיר, היו מועמדים שניהלו נגדנו מערכת של הסתה מכוערת, שהצליחה לשטות ולהטעות תושבים רבים. מסתבר שתרבות הפייק ניוז עובדת".

 ביקשנו גם את התייחסותם של שאר חברי המועצה, לצד הברכות, לשאלה האם הם רואים עצמם חברים בקואליציה המתרקמת של כוכבי?

מספר 2 ברשימת "הוד השרון שלנו", חברת המועצה אביבה גוטרמן: "מברכת את אמיר על הזכייה ומאחלת לו הצלחה רבה בתפקיד החשוב והמאתגר. כראש העיר, הצלחתו היא הצלחת כולם".

 מספר 3 ברשימת "הוד השרון שלנו", חבר המועצה רפי בן מרדכי: "אני מאחל לאמיר הצלחה רבה כראש עיר בהשגת מטרותיו לטובת התושבים בכלל ובפרט בנושאי איכות חיים ותכנון ובנייה".

 יו"ר סיעת "דרך העיר", מאיר חלוואני: "ברכות לראש העיר החדש והכתום מר אמיר כוכבי, סיעת דרך העיר בדרכה הפוליטית והמחשבה על העיר והתושבים זהה לתכניותיך. אני מאמין שהדרך מכאן והלאה יכולה להיות משותפת והדוקה יחד על שולחן המועצה, מברך גם את יעל יקירתי, נאור רן ורינה על הצטרפותם לשולחן המועצה כנבחרי ציבור, נעשה ונצליח. מאיר חלוואני ועדי פריליניג אנקורי ורשימת דרך העיר".

 יו"ר סיעת "יש", חבר המועצה חיים שאבי: "אנחנו מברכים את ראש העירייה החדש, הציבור אמר את דברו באופן צלול. אנחנו נייצג את אלפי התושבים שבחרו בנו באמונה, אחריות ונעמוד לצדו של ראש העיר אם יינתנו לנו הכלים כשותפים".

 מספר 2 בסיעת "יש", חבר המועצה יגאל שמעון: "אני מברך את אמיר על בחירתו ומאחל לו בהצלחה. אני תמיד רואה את עצמי בעשייה".

 יו"ר רשימת "אמת", עו"ד משה חנוכה: "אני מברך את ראש העיר החדש שלנו, אמיר כוכבי. הצלחתך- הצלחתנו. משנסתיימה מערכת הבחירות, יצרית וסוערת ככל שהייתה, זה הרגע שבו אנחנו נדרשים לאחד את השורות, להביט קדימה בתקווה ולעבוד בשיתוף פעולה אמיתי למען העיר שלנו. המשימה שעומדת בפני אמיר לא פשוטה, עתירת אתגרים ואדירה במשמעותה- אנחנו מצידנו נעמוד וניתן יד לכל מה שיוסיף טוב להוד השרון, כי זו הסיבה שלשמה אנחנו בחיים הציבוריים."

 יו"ר סיעת הליכוד, חבר המועצה ארנון אברמוב: "סיעת הליכוד בהוד השרון מברכת את אמיר כוכבי על בחירתו ומאחלת לעיר ולתושביה שנים של שגשוג והצלחה!".

 

   zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שטח תכנית דרום גלילות. תכנון מחדש
תוכנית "דרום גלילות" לאן?
סכנה במעלית
אוגוסט חם בחיפה
אחד מהשעונים שהוברחו
נחשפה רשת להברחת שעוני יוקרה
 נזקי טרור האש בעוטף עזה בתערוכה באום
נזקי טרור האש בתערוכה באו"ם
ודמני הולך עם גינזבורג
אריה פרידמן התפטר מהמועצה הדתית
סרט פרשת אונקולוס הגיע לדרום