הוד השרון

נותרה עם המחמאות

תנו הרבה כבוד לנבחרת הכדורסל של תיכון הדרים שבעונתה הראשונה בליגת העל לתיכונים כמעט והעפילה לרבע הגמר. המאמן חי דוידי מסכם מסע נפלא שנעצר בשמינית הגמר

זאב גולדשמיט 15/11/2018
חי דוידי. חוויה מעצימה לשחקנים (צילום: פרטי)

נבחרת הכדורסל של תיכון "הדרים" הוד השרון לא חלמה להגיע כל-כך רחוק בעונתה הראשונה בליגת העל לתיכוניים. אבל אחרי שעברה בהצלחה את השלב המוקדם, התייצבה עם הרבה ציפיות לשני משחקי הצלבה מול מקיף חקלאי נהלל על הזכות להעפיל לשלב רבע הגמר.                                             

ציפיות לחוד, ומציאות לחוד. במשחק הראשון הדרים ניצלה את הבית, ובתמיכת הקהל הובילה לאורך כל המשחק וניצחה בשלוש נקודת הפרש (76:79). החבורה של חי דוידי הגיעה עם תקוות למשחק הגומלין, אבל זה לא הספיק לה. במשחק הגומלין שנערך בסוף השבוע שעבר בגליל, הדרים נוצחה ב-20 הפרש (79:59) ובכך נעצר המסע החלומי שלה בליגת התיכוניים.                                                                       

 למרות ההפסד, הדרים הוד השרון ראויה למחמאות על שהציגה יכולת משכנעת במפעל בעונתה הראשונה בליגת העל, וגם על קרב ראוי שנתנה בשני המשחקים נגד נהלל. שני הרבעים הראשונים היו די צמודים, בהמשך נהלל הצליחה לברוח, אבל בזכות יכולת מצוינת של יונתן לוי, הדרים הצליחה במיני קאמבק לחזור למשחק ברבע האחרון, אבל במאני טיים שוב נעלמה. כאמור, הבולט בהדרים היה יונתן לוי שקלע 25 נק' וקלט 12 ריבאונדים. עוד קלעו: גיל נויוביץ 11 נק', לוטם טורנג' ואסף סקאלי כהן 5 נק' כ"א, רן לוי 4 נק', אורי ברלינסקי 3 נק', דור דביר ועמרי מאנה שתי נק' כ"א.

מאמן הוד השרון, חי דוידי, מסכם: "עשינו מעל ומעבר בטורניר הזה. לא ציפינו ליותר מדי בעונה הראשונה בליגת העל. הפסדנו לנבחרת מצוינת שמועמדת לזכות באליפות התיכוניים. בשלב המוקדם סיימנו עם ארבע ניצחונות, וגם בשמינית הגמר נלחמנו כמו שצריך".

חי, מה האליפות הזאת עשתה לשחקנים?

"זו הייתה חוויה מעצימה לשחקנים, שמסיימים שנתיים נפלאות, אחרי שבעונה שעברה חלק גדול מהם העלו את נבחרת בית הספר לליגת העל. להעפיל לשמינית הגמר בעונה ראשונה בליגת העל, זה מאוד מכובד. עלינו שלב מבית מאוד קשה, כשכל שלוש נבחרות סיימו עם אותו מאזן. לתלמידים זו הייתה חוויה מטורפת , לשחק לעיני מאות צופים ובשידורים ישירים בטלוויזיה. זה נותן להם טעימה מהדבר האמיתי וחלומות לשאוף להגיע לרמות הגבוהות".                     

נבחרת הדרים יוצאת כעת לפגרה, ורק שלושה שחקנים ימשיכו בנבחרת הבאה: אופק פרל, עומרי מאנה ואורי ברלינסקי. לחי דוידי מצפה עבודת הרכבה של נבחרת חדשה יחד עם שחקנים שילמדו בשנה הבאה בכיתה י'.

 


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממשיכים להיאבק
בת ים בתנופת בנייה
עוד אייל באום. צורך קיומי
הסוף לפרויקט תמ"א 38 ברמת השרון?
בן 17 מכפס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
אישום: בן 17 מכפ"ס סחט קטינות וביצע עבירות מין באמצעות הרשת
גלגולו של פלסטיק
חינוך וקהילה בהוד השרון
חינוך וקהילה בהוד השרון
עימות חזיתי
עימות חזיתי
מאיה כץ (משמאל), יעל גולד, דורית דגן, תמי גרוסמן ואורלי רוטר קסירר. לתרום מכל הלב
נשים למען נשים