הוד השרון

ה"קאמבק" של ויינשטיין

רונן ויינשטיין, מאמן הפועל הוד השרון, חזר בו מאיום ההתפטרות. למרות ששבעה שחקני הרכב שוחררו הקבוצה ניצחה את קרית אונו וממשיכה להוביל את הליגה

זאב גולדשמיט 15/11/2018
רונן ויינשטיין. בסוף לא התפטר (צילום: פרטי)

הפועל הוד השרון ניצחה ביום שישי את הפועל קריית אונו 0:1 עם המאמן רונן ויינשטיין על הקווים. זה היה ניצחונה השביעי העונה, ואחרי שמונה מחזורים הוד השרון נראית כמועמדת רצינית לעלייה. היא ממשיכה להוליך בראש טבלת ליגה ב' (דרום א') עם 21 נקודות, כשהיא מקדימה בשתי נקודות את אור יהודה ובארבע נקודות את שמשון ת"א. ויינשטיין, שכבר היה עם רגל אחת מחוץ לקבוצה, נענה לפנייתם של ראשי הקבוצה, היו"ר יוסי שאבי והמנכ"ל עזרא חלף, להמשיך להעביר את האימונים והמשחקים תוך הבטחה, שהקבוצה תחוזק, אחרי שמספר שחקנים שוחררו. "לא נפקיר את הקבוצה. נביא את החיזוק הדרוש" אמרו לו. ויינשטיין, שבנה בקיץ בקפידה את סגל הקבוצה מתוך שאיפה להיאבק על העלייה לליגה א', לא יכול היה להישאר אדיש לנוכח הפניות אליו, וביום שישי ניהל את המשחק נגד קריית אונו. הוד השרון שלטה במשחק אבל הלך לה קשה, כיוון ששבעה שחקנים עזבו אותה בתוך מספר ימים. מדובר בצמד הבלמים אביב חדד (עבר לשפרעם) ועוז יפרח (לאור יהודה), יוני שגיב (לבקעת הירדן), שמעון לוגסי וערן זגר עברו לשמשון טייבה, אלעד קריאף ודניאל לוי.                                      

על המגרש, הפועל הוד השרון גילתה הרבה אופי, ולמרות ההרכב הצעיר, היא הפעילה לחץ כבד על השער של קריית אונו, שנשא פרי רק בדקה ה-60, כשתמיר חלף כבש את שער הניצחון. עד לסיום שחקני הוד השרון סגרו היטב בהגנה כדי להימנע מאי נעימות.                                                         

ויינשטיין עושה סדר: "היה לנו משחק קשה מאוד, וכל המחמאות לשחקנים הצעירים שהציגו משחק הקרבה יוצא מן הכלל אחרי הטראומה שעבר עליהם לפני המשחק. עם כל הכבוד להצלחה, עם הסגל הזה יהיה לנו קשה להיאבק על העלייה. זה טוב כדי לקבל ניסיון ולהישאר בליגה, אבל נדמה לי שזו לא המטרות של הקבוצה. הוציאו לנו שבעה שחקנים מההרכב ותבין איזה נוק אאוט קיבלנו".

איך אתה מסביר את זה?

"אני לא מבין בדברים האלה. אותי הביאו כדי לאמן. אני רק לא מבין איך עיר גדולה כמו הוד השרון מאפשרת לדבר כזה לקרות ואף אחד לא נרתם לעזרת הקבוצה. זו לא קבוצה פרטית לא שלי, לא של המנכ"ל ולא של היו"ר. הפועל הוד השרון זו קבוצה של הציבור עם דחיפה כספית קלה אנחנו יכולים לעלות ליגה כבר במחזור 20. פשוט עצוב מה שקורה כאן . הייתי מצפה שבכירים בעיר ירתמו אם הספורט חשוב להם. במקום שהקבוצה תשחק בליגה א' כדי שלשחקני מחלקת הנוער יהיה לאן לשאוף, אף אחד בעיר לא עוזר לעמותה".

מדוע עזבת בשבוע שעבר?

"חשבתי לעזוב כי הרגשתי שמשחררים את השחקנים הבולטים, אלה עם ניסיון,  ולא ראיתי המשכיות. ואז דיברו איתי, וחזרתי בכל זאת מתוך כבוד לשחקנים ולעזרא חלף ויוסי שאבי, אחרי שהבטיחו שהקבוצה תתחזק בקרוב במקום השחקנים שעזבו. אני יודע שהם עושים הכל כדי שהקבוצה תצליח, אז נתתי עוד זמן כדי להתארגן".                                

בהנהלת הקבוצה מנסים להרגיע, וטוענים שהקבוצה תמשיך בהצלחותיה ושגם המאמן ויינשטיין ימשיך בתפקידו. לטענתם, מספר שחקנים לא גילו לויאליות כשביקשו לעזוב את המועדון לנוכח עיכוב במשכורת אחת, ולכן הוחלט לא לעמוד בדרכם. "לא נחזיק שחקנים בכוח" אמרו בהנהלה והבהירו שהקבוצה תתחזק בקרוב בשחקנים מנוסים, ושהתכניות להיאבק על העלייה לליגה א', לא השתנו.                                                             

משהו לא טוב עובר לאחרונה על קבוצת הנוער של הפועל הוד השרון, שבשני משחקיה האחרונים בליגה הלאומית (מחוז צפון) ספגה 11 שערים. בשבוע שעבר הובסה 6:0 ע"י הפועל עכו, והשבוע הפסידה לעירוני נשר 5:0 . הוד השרון נמצאת במקום ה-11 ומתחילת העונה ניצחה בשני משחקים, הפסידה בשישה ומשחק אחד סיימה בתוצאת תיקו. בקבוצה מנמקים זאת בחבלי לידה קשים, שכן זו עונה ראשונה של הקבוצה בליגה הלאומית.

 

 


עוד בהוד השרון
קרן שלהבת 10/12/2019
זאב גולדשמיט 05/12/2019
זאב גולדשמיט 26/11/2019
זאב גולדשמיט 19/11/2019
זאב גולדשמיט 14/11/2019
זאב גולדשמיט 13/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
ממשייכם בהנשגת בית העלמין
ממשיכים בהנגשת בית העלמין
האלוף שלנו
מחזקים את אילת
מחזקים את אילת
יונה ברטל
מאמר אישי לרגל יום השואה
עתיד מבטיח
שכונה חדשה בבאר שבע
 מצמיחים את מנהיגי המחר
מצמיחים את מנהיגי המחר
פועל נפצע מזרוע של משאבת בטון - מצבו בינוני עד קשה
פועל נפצע מזרוע של משאבת בטון - מצבו בינוני עד קשה