הוד השרון

נפתח המחזור השני של האבסטייר אקדמי

אל Hubstair Academy, תוכנית היזמות של הוד השרון לבני נוער, מגיעים בני נוער שחולמים לשנות ופועלים כדי להשיג, כאלה שיזמות וחדשנות הן לא עוד מילים גרנדיוזיות עבורם, אלא דרך חיים

כתב לוקאל 25/11/2018
פתיחת המחזור השני של האבסטייר אקדמי (צילום: דוברות עיריית הוד השרון)

בשבוע שעבר, נפתח המחזור השני של תוכנית האבסטייר אקדמי, תוכנית התנדבותית אשר הוקמה על ידי ארבעה צעירים תושבי העיר, לאחר שסיימו את שירותם הסדיר בצה"ל.  מטרת התוכנית- לחשוף את בני הנוער בגילאי 18-15 בהוד השרון לעולם הטכנולוגיה, היזמות והחדשנות. התוכנית מתקיימת במתכונת מפגשים שבועיים כאשר בכל מפגש יועבר תוכן מקצועי בתחום עולם הפיתוח על ידי צוות מקצועי בעל ניסיון ומגוון הרצאות בנושא יזמות וחדשנות על ידי אנשי מקצוע מתחומים שונים.

אל Hubstair Academy, תוכנית היזמות של הוד השרון לבני נוער,  מגיעים בני נוער שחולמים לשנות ופועלים כדי להשיג, כאלה שיזמות וחדשנות הן לא עוד מילים גרנדיוזיות עבורם, אלא דרך חיים.

השבוע התקיימה הפתיחה החגיגית של המחזור השני בהשתתפות בני הנוער אשר בחרו להצטרף לתכנית, צוות התוכנית ומנטורים אשר ילוו את המפגשים.

האירוע התקיים במעמד ראש העירייה הנבחר, אמיר כוכבי ויעל ברזילי, חבר המועצה משה חנוכה, מנהלת אגף החינוך יפה עזרא, מנהל אגף מחלקת תרבות אירועים ונוער רון שבת ומנכ"ל החברה לקידום החינוך והתרבות מיתר שוורץ.

חניכי Hubstair Academy יעבר יחד עם המנטורים תהליך משותף ומלא של למידת עולם היזמות, שבמהלכו יקבלו ויישמו את כל הכלים הדרושים על מנת שיוכלו לשפר את הסביבה בה הם חיים. התכנים שעוברים במהלך הקורס נבנו בקפידה בהתאם לשלבים השונים של תהליך מלא שעובר כל יזם החל משלב מציאת הבעיה והגדרתה ועד להצגת הפתרון.

התוכנית צמחה מתוך קבוצת צעירים בהוד השרון, שסיימו את שירותם הסדיר בצה”ל בהתנדבות מלאה, מתוך אמונה אמתית וחזקה שבני נוער מובילים ומשפיעים מציבים את עצמם ואת תושבי העיר כולה

בחזית החדשנות והקדמה ובכך מהווים את חוד החנית של העיר.

התוכנית הוקמה בשיתוף פעולה עם חממת היזמות ה - "HubStair" של החברה לקידום החינוך והחברה בשיתוף עיריית הוד השרון.

 

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
שתי מעבדות סמים נחשפו בקריות
שליחי המצוות של משפחת קנייבסקי
לפעמים חלומות מתגשמים
הסוכר: אויב או ידיד?
הרוג בתאונה בכביש 1
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
פעילויות חג שבועות בקניון שבעת הכוכבים
פעילויות חג שבועות בקניון שבעת הכוכבים
הכדורגל עבר למועצה