הוד השרון

חשד: נכנס לדירת אישה ותקף אותה

תושב הוד השרון חשוד כי נכנס לדירת שכנתו, השתולל, גרם נזק, תקף וניסה לבצע בה מעשה מגונה

מיכאל פרוסמושקין 29/11/2018
חשוד כי תקף את שכנתו (תמונה להמחשה iclipart)

תושב הוד השרון, בשנות ה–50 לחייו, נעצר השבוע בחשד כי ניסה לבצע מעשה סדום בתושבת העיר.

על פי החשד, ב–16 בנובמבר, החשוד נכנס לביתה של האישה, הכה אותה, נכנס לחדר השינה וכאשר היא נכנסה לראות מה הוא עושה, הכה אותה בפניה, משך לה בשיער וקירב את ראשה לאיבר מינו תוך שהורה מורה לה לבצע בו מעשה סדום. עוד עולה חשד כי תקף לא רק אותה, אלא גם את אחיו שנכנס לדירה על מנת לסייע לאישה נוכח זעקותיה. מהחקירה עולה כי החשוד מתגורר באותו מתחם בו מתגוררת האישה, אשר שוכרת את הדירה מאחיו של החשוד. כמו כן במשטרה טוענים כי הוא תקף שוטרים שהוזעקו למקום. 

 החשוד נעצר והיחידה החוקרת יחסה לו עבירות של מעשה מגונה, החזקת סמים לצריכה עצמית, תקיפת שוטר, תקיפה הגורמת לבלה של ממש והיזק לרכוש במזיד.

המשטרה הביאה אותו ביום שלישי השבוע לבית משפט השלום בפ"ת, שם ביקשה להאריך את מעצרו בחמישה ימים. אולם, הסנגורית שלו, עו"ד קטי צווטקוב, טענה כי החשוד אינו זוכר דבר מהאירוע וביקשה, נוכח מצבו, לשלוח אותו לבדיקה פסיכיאטרית.

גם במהלך הדיון, החשוד צעק והשתולל באולם – מה שהוביל את השופטת אופיר מכתבי ריבלין להורות על הוצאתו מהאולם. בתום הדיון השופטת קבעה, לאחר שעיינה בחומרי החקירה ושמע את טענות הצדדים, כי קיים חשד סביר הקושר את החשוד למיוחס לו.

בהחלטתה התייחסה השופטת למצבו של החשוד ומתחה ביקורת על המשטרה. "מצבו הנפשי כפי שעולה מהתיק היה ברור כבר מעת מעצרו ולא ניתן היה לחקור אותו בשל מצבו. במצב דברים זה, לא ברור מדוע היחידה החוקרת לא פעלה על פי חובתה לקחת את החשוד לבדיקה ראשונית על מנת לבחון את כשירותו למעצר".

לאור כך, השופטת האריכה את מעצרו ביממה על מנת לשלוח אותו לאלתר לבדיקה פסיכיאטרית, ובהמשך ביקשה המשטרה (לאחר מועד סגירת העיתון) להאריך את מעצרו בשנית.

 

עוד בהוד השרון
תקיפה בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 21/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 07/03/2019
מיכאל פרוסמושקין 05/03/2019
נהגת נפצעה קל לאחר שהתנגשה עם רכבה בעמוד חשמל בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 28/02/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
חגיגה של פלורליזם סובלנות וגאווה
קהילה מצילה
נחשפה רשת שעסקה בייבוא נשים לצורכי זנות וניהול בתי בושת
הוד"ש: במקום 26 בהיפגעות הולכי רגל באונות
בשורה חדשה לאוהבות האיפור
בשורה חדשה לאוהבות האיפור
דיגיטליים גם בגיל הזהב
פרויקט ויטל בפלורנטין
חברת וויי בוקס החלה לבנות את הפרויקט השלישי שלה בפלורנטין
הגיעו מים עד נפש