הוד השרון

אומרים די לאלימות

החודש הלאומי למאבק באלימות, סמים ואלכוהול יצוין במהלך דצמבר בהוד השרון

כתב לוקאל 02/12/2018
חודש של אירועים בנושא מניעת אלימות (תמונה להמחשה iclipart)

בחודש דצמבר יצוין החודש הלאומי למאבק באלימות, סמים ואלכוהול במהלכו תקיים עיריית הוד השרון.

במסגרת אירועי חודש דצמבר יתקיימו בכלל התיכונים בעיר מגוון פעילויות בנושא מניעת אלימות, מניעת השימוש בסמים ובאלכוהול והתנהגות סיכונית. הפעילות הינה יוזמה של היחידה העירונית למניעת אלימות, סמים ואלכוהול בעיריית הוד השרון בשיתוף אגף החינוך. היחידה העירונית למניעת אלימות סמים ואלכוהול בעיריית הוד השרון פועלת בשיתוף פעולה מקצועי עם הגורמים השונים העירוניים והארציים העוסקים בצמצום עבריינות, אלימות, בריונות, שימוש בסמים ובחומרים ממכרים אחרים. היחידה משמשת כנציגה של המשרד לביטחון הפנים.

 בחודש דצמבר מרחיבה היחידה העירונית את פעילותה ואף מקיימת אירועי קהילה הפתוחים לקהל הרחב כמו האירוע "הורה לי דרך" שיתקיים ב-17.12.18 בבית האומנויות ערב שמיועד להורים על הסכנות בשימוש בסמים ועל משמעות ההורה בהתוויית הדרך הנכונה לילדיו. כמו כן, פועלת היחידה העירונית בשיתוף מנהלי ביה"ס והצוות הייעוצי בכל חטיבות הביניים ותיכוני העיר במגוון רחב של סדנאות, הרצאות והצגות במטרה לעודד את התלמידים לקחת אחריות ולמנוע התנהגויות מסוכנות ומסכנות.

 במקביל, השבוע התקיים מפגש חשיפה והיכרות של סיירת ההורים העירונית, במפגש השתתפו כ-50 מתנדבים, ותיקים לצד חדשים ששמו להם למטרה להיות שותפים ופעילים באמצעות נוכחות ודיאלוג מכבד עם בני הנוער של הוד השרון. במהלך הערב התקיימה הרצאתה של מורן מוסט "לנווט בלב הסערה" על תרבות הבילוי של בני הנוער ועל משמעות סיירת ההורים וחשיבותה. במהלך השנה יעברו צוות המתנדבים הכשרות שונות כמו: עזרה ראשונה, היכרות עם אתגרי גיל ההתבגרות, הכרות עם  עולם הסמים והאלכוהול ועוד.

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
חוף נתניה
נתניה ארחה את שבת איחוד בתי הכנסת הצרפתיים בישראל
אילת במקום השמיני בשירותים הדיגיטליים
סיום החופש הגדול באושילנד כפר סבא
מימין לשמאל: מוטי זוננפלד, זאב פרץ, חיים ברוידא וענת עליזי
"קרן רעננה ע"ש דניאלי זוננפלד"
פציעות סכין קטלניות יותר לנשים
מרכז הסחר המקוון דואר ישראל
נפתח מרכז מסירה חדש בהוד השרון
"לוקחים את קבלני הפיגומים כשעיר לעזאזל"
ב-14 בדצמבר: כביש החוף יחובר לאיילון דרום במחלף שפיים