הוד השרון

רה"ע אמיר כוכבי נכנס לתפקידו

עם כניסתו לתפקיד הורה כוכבי להנהלת העירייה להכין תוכנית להקצאת קרקע לטובת סניף הצופים שנחנך השבוע. במקביל, הורה על השארתה של דלת לשכתו פתוחה. מתחילים לשנות מציאות

זאב שרגא 05/12/2018
כוכבי ואדיב בטקס חילופי תפקידים (צילום: פרטי)

ראש העירייה אמיר כוכבי החל אתמול (שלישי) את תפקידו באופן רשמי, לאחר חילופי תפקידים שהתקיימו במעמד ראש העירייה היוצא, חי אדיב. בטקס צנוע שנערך בלשכת ראש העירייה ביום שני בערב, העביר אדיב את מפתח העיר לכוכבי ואיחל לו הצלחה בדרכו. הטקס המצומצם נערך במעמד רעייתו ואמו של כוכבי וחברי רשימתו ובמהלכו החליפו אדיב וכוכבי מתנות מזכרת צנועות.

 אתמול התייצב כוכבי בלשכתו ליומו הראשון בעירייה, שם קיבלו את פניו עובדות הלשכה. במהלך הבוקר זרמו אל הלשכה פעילים וחברי רשימת 'קצב מרצ יש עתיד', שביקשו לברך מקרוב. כוכבי הורה לאנשי לשכתו להשאיר את דלת הלשכה פתוחה ועובדות הלשכה סיפרו כי היו מופתעות נוכח צניעותו של כוכבי, שאף ביקש להכין בעצמו את הקפה ששתה במהלך היום.

 כבר ביומו הראשון בתפקיד ערך כוכבי פגישות עם מנהלי האגפים בעירייה. בצהריים השתתף בהפגנת המחאה נגד האלימות נגד נשים, יחד עם עובדות ועובדי העירייה שקיבלו את אישורו להפגין ובערב השתתף בטקס חנוכת שבט הצופים החדש במרכז העיר, לא לפני שהורה להנהלת העירייה להכין תוכנית להקצאת קרקע לטובת פעילותו של השבט החדש.

 עם כניסתו לתפקיד אמר כוכבי: "האתגרים לפנינו עצומים ומרגשים. נטל האחריות כבד ואני בטוח שנצליח כולנו נבחרות ונבחרי ציבור, ועובדות ועובדי העירייה להצדיק את אמון הציבור ולשרת אותו נאמנה גם אם תידרש מעט סבלנות מכולנו כדי להניע את התהליכים הרצויים. בימים ושבועות הקרובים אמשיך להיפגש עם מנהלות ומנהלי העירייה ונבחרות ונבחרי הציבור ונקדם תוכנית לעיר שרואה את תושבותיה ותושביה ושמה את אותם במרכז העשייה העירונית. בנוסף, אפגש עם חברות וחברי המועצה כדי לתאם ציפיות ולייצר תחילת עבודה משותפת. דלתי פתוחה לכולם וכולן.  בקרוב נודיע על הישיבה החגיגית בה יושבעו חברי וחברות המועצה החדשה ותיערך פרידה מראש העירייה וחברי וחברות המועצה היוצאת להם נוקיר תודה על פועלם לאורך השנים".

 

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
ברגליים יחפות
ברגליים יחפות
בחולון שומרים על בריאות התושבים
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
דרכים יצירתיות לשיווק העסק
אופנוען נפצע בתאונה בהוד השרון
גן ילדים בראשון לציון
30 מיגוניות לגני הילדים בראשל"צ
נפגעים רבים בשריפה בבניין בצפת
מציאות מדומה במוזיאון המוסיקה העברי בירושלים
יום העצמאות במוזיאון המוזיקה העברי בירושלים
יהונתן ברוסילובסקי וייצמן. תמיד לתרום לקהילה
"דרך העשייה החברתית התבגרתי"