הוד השרון

ממשיכה לשקוע

קבוצת הכדורסל כבר עם הפסד שישי העונה והיא מדורגת במקום הלפני אחרון. המאמן נתי כהן מסביר מדוע קיבל החלטה להחליף את אחד הזרים

זאב גולדשמיט 13/12/2018
נתי כהן. נלמד מהטעויות (צילום: פרטי)

תקופה לא טובה עוברת על קבוצת הכדורסל מכבי הוד השרון שאירחה ביום שלישי השבוע את מכבי קריית מוצקין בקרב תחתית שבו הייתה חייבת להשאיר בבית את הנקודות, אבל לצערה, זה הסתיים בהפסד  צורב 84:79.                                   

 זה היה הפסד שישי מתחילת העונה למכבי הוד השרון, ששמרה על יציבות בשני הרבעים הראשונים מול מוצקין. הנפילה הגיעה ברבע השלישי כשאפשרה למוצקין להפוך את התוצאה ולברוח. בעקבות ההפסד מכבי הוד השרון ירדה למקום הלפני אחרון עם 10 נקודות (כמו לשלוש קבוצות נוספות).                                                                            

למרות שקלע שלשום 18 נקודות, בהוד השרון קיבלו החלטה לחתוך את סמי יאגר ולהביא במקומו גארד אחר. בקבוצה כבר הבהירו ליאגר שהכוונה היא להיפרד ממנו, ומה שמפריד בינתיים זה ההסדר הכספי. בקבוצה מסבירים, שבמשחק נגד מוצקין הוא אמנם שמר על קליעות טובות, אבל מצד שני לא שמר בהגנה וקלע רק שלשה אחת משמונה ניסיונות. קווינטרל טומאס קלע  16 נק' (וקלט תשעה ריבאונדים). מבין הישראלים בלטו איתן רוטנברג עם 14 נק', אופק מלכה (12), טמיר אריאלי (9). בהוד השרון מקווים שהגעתו של זר חדש תקדם את הקבוצה, והוא גם יקדם את השחקנים הישראלים לרמת משחק גבוהה יותר.                                                       

המאמן נתי כהן: "השבוע היו לנו אימונים טובים, אבל נפלנו בקטע המנטאלי, המנהיגותי. קיבלנו החלטה להחליף זר אחד, כיוון שהשינוי היה מתבקש. אנחנו מצפים מהזרים שיעשו את השינוי שהיינו מצפים. כמו תמיד ברגע מסוים אנחנו נתקעים, והציפייה מהזרים שיתנו שקט לאחרים, ושירימו את הקבוצה. אנחנו כעת קבוצת תחתית, אבל אנחנו קבוצה טובה שמאמינה בעצמה והליגה עוד ארוכה. עם זר חדש אני מאמין שנתאושש. נלמד מהטעויות וננסה לתקן".                              

בשבוע הקרוב מצפים להוד השרון שני משחקים: במוצ"ש תארח במשחק קריטי את אליצור יבמה (20:30) וביום שלישי תצא למשחק חוץ בגליל עליון (19:30).

 

 

עוד בהוד השרון
זאב גולדשמיט 21/08/2019
זאב גולדשמיט 20/08/2019
גל כהן גרומי (מימין) ומאמנו. יוצא לאליפות העולם לנוער
זאב גולדשמיט 14/08/2019
יוסי שאבי. תהליך הבראה בעונה הקרובה
זאב גולדשמיט 13/08/2019
הפועל הוד השרון
זאב גולדשמיט 07/08/2019
פשה וולודרסקי, אשל יולזרי
קרן שלהבת 01/08/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
יוצאת לדרך
יוצאת לדרך
חשד: ביצע בירות מין בעשרות קטינות
נדחה ערעורו של איש היי טק שהורשע בהחזקה והפצה של תכנים פדופילים
בן 76 אבל לפנייך:
חמודי בשניידר
שבע שנות מאסר לנאשם בעבירות רכוש
העירייה קיבלה את מתווה החניה
יהודה מכבי 70
התחדשות עירונית ברובע 4 בת"א