הוד השרון

חינוך וקהילה בהוד השרון

חבר המועצה נדב דואני פרסם פוסט פרידה מרונה רמון, ומתפקדי העבודה יצביעו לוועידה העשירית של המפלגה

זאב שרגא 19/12/2018
דואני ורונה רמון ז"ל (צילום מתוך דף הפייסבוק)

בוחרים צירים לוועידת 'העבודה'

ביום שני 24.12 ייערכו ברחבי הארץ הבחירות לוועידה העשירית של מפלגת העבודה, ועידה גדולה של 4,000 צירים הנבחרים כמייצגים מכל עיר ורשות מקומית, על פי מספר הפקודים למפלגה. "מדובר במוסד המרכזי והחשוב במפלגה, לדיון וקבלת החלטות בסוגיות בעלות השפעה מיוחדת על המפלגה. הועידה מורכבת מצירי ועידה, אשר מתכנסים אחת לכמה חודשים, לטובת קיום דיונים והחלטות משמעותיות במישור האידיאולוגי והפוליטי.

"בשנה האחרונה התפקדו אלפי חברי מפלגה חדשים, וכמות החברים גדלה באופן משמעותי ביחס לשנים קודמות," נכתב באתר מפלגת 'העבודה', "כיוון שבבחירות הקודמות לוועידה נותרו מועמדים מצוינים רבים בחוץ, הוחלט הפעם להרחיב את השורות ולאפשר לחדשים ולוותיקים כאחד למצוא את מקומם בוועידה, להימנע מריבים מיותרים ולאחד כוחות יחד אל מול האתגר המרכזי שלנו – החלפת השלטון".

בהוד השרון יתקיימו הבחירות בקרב למעלה מ– 700 מתפקדים שיתבקשו לבחור 34 מועמדים ל-49 המושבים של העיר. 19 מקומות משוריינים לנשים, 8 מקומות לגמלאים ו–9 מקומות משוריינים לצעירים, רק שעל 49 מקומות מתמודדים לא פחות מ–85 מחברי המפלגה בעיר. בין הבולטים מן הסתם הם יו"ר הסניף, עו"ד משה חנוכה ומזכיר הסניף המיתולוגי, רפי בן מרדכי, שניהם כאחד עסוקים כך נראה באיסוף תומכים ויגיעו ליום הבוחר עם רשימת מומלצים משלהם.

 מכתב פתוח לעובדי העירייה

הפעיל החברתי תושב העיר, שלום צארום, פרסם מכתב פתוח לעובדי עיריית הוד השרון, בו ביקש להתייחס לתרבות השירות המוענק לתושבים: "מצאתי לנכון לפנות אליכם בפנייה אישית ברוח ימים אלה של ציפייה לעתיד טוב יותר. בשנים האחרונות רבים מתושבי העיר התלוננו על תפקוד לקוי, חוסר התייחסות, שרירות לב ויחס שלילי מצד חלק מעובדי המנגנון העירוני, מצב שיצר תחושת ניכור בין תושבים רבים והמנגנון העירוני. התחושה הכללית של רבים מאיתנו, אתם ואנחנו, הייתה לא טובה וזו הערכתי הסובייקטיבית. אכזבה מצד התושבים ותסכול או אפתיות מצד עובדי העירייה. אף אחד לא אהב את המצב אליו הגענו. מצד שני, מידי פעם נשמעו גם מחמאות בעבור טיפול ראוי של עובדי עירייה כאלה ואחרים. זה אומר שפוטנציאל חיובי קיים במנגנון הזה".

 "בימים אלה שלאחר הבחירות, כאשר הנהלת העירייה חוותה שינוי פרסונלי משמעותי, עולה באופן טבעי ציפייה לשיפור תפקוד המנגנון, ושיפור חוויית השרות שאנו אמורים לקבל מעובדי העירייה", הוסיף צארום, "אני משוכנע כי הנהגת העיר החדשה תעשה כל שביכולתה על מנת להפיח רוח רעננה בקרב העובדים, תטפח את תודעת השרות מתוך מתן דוגמה להתנהלות שבמרכזה צרכי הציבור וטובת הציבור. תודעת שרות אמתית תוביל כל אחת ואחד מכם למקום טוב יותר, לשרות אדיב ומתחשב, אשר בצידו סיפוק רב, ואנו התושבים נזכה שוב ליהנות שרותי עירייה איכותיים ויעילים. אני משוכנע כי ניתן לעשות זאת. אני מקווה שאמיר כוכבי ימצא את הדרך להוביל אתכם למטרה זו ואתם תשתפו אתו פעולה על מנת להגיע לאותה תוצאה, כי העיר הזו חשובה לכולנו. מחזק את ידכם".

 לזכרה של רונה רמון ז"ל

 השבוע התבשרנו בעצב גדול על פטירתה של רונה רמון, אלמנתו של האסטרונאוט הישראלי הראשון, אילן רמון ז"ל, שנספה באסון המעבורת קולומביה ואמו של סרן אסף רמון ז"ל, טייס צה"ל שנפל בתאונת אימונים. רמון הפכה בעל כורחה לסמל בעבור כולנו והצליחה לחדור ללבבות אינספור, נוכח פועלה הרב להנצחת בעלה ובנה תוך פעילות חברתית ענפה. עם היוודע דבר פטירתה פרסם חבר המועצה נדב דואני פוסט לזכרה, בו חלק את היכרותו עמה: "יום עצוב. עצוב מאוד," כתב דואני, "במסגרת תפקידי כיועץ מדיני לשר המדע והטכנולוגיה, אופיר אקוניס, נפגשתי לא אחת עם רונה רמון. אם בפתיחת התערוכה בנתב״ג, בכנסים של המשרד ובדיונים פנימיים שלה עם השר. לפעמים יש לאדם תדמית ציבורית שאיננה תואמת את מי שהוא באמת, אבל אצל רונה רמון זה לא היה ככה. גם בשיחות פנימיות כשרק 3 אנשים בחדר היא הייתה צנועה, חכמה, אינטיליגנטית ונעימה מאוד. כשמדברים על מורשת של אדם, אפשר להגיד את זה על רונה רמון, שמשאירה מורשת אדירה של מפעלי חינוך אחריה. יהיה זכרה המיוחד ברוך."

 

 

   zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
אוויר הרים צלול כיין?
הפארק בהוד השרון
הפארקים בשרון - בריאים לאדם ולסביבה
מינוי חדש בעיריית כפר סבא
בית ספר לגידול שחקנים
סכנה בגן הילדים
חשד: התחזה לרופא וביצע עבירות מין
מי אחראי על שפיכת האדמה?
פצועים בהתנגשות קלנועית ורכב
פצועים בהתנגשות קלנועית ורכב