הוד השרון

מוחים נגד יוקר המחיה

בסוף השבוע שעבר, התקיימו ברחבי הארץ מחאות של תושבים כנגד יוקר המחיה. תושב העיר דב טומי שוורץ קורא לתושבים להצטרף למחאה המקומית בסוף השבוע הקרוב

זאב שרגא 20/12/2018
דב טומי שוורץ. להגיע עם אפודים זוהרים (צילום: פרטי)

בשבוע שעבר סערה הארץ נוכח מה שמסתמן כגל התייקרויות נוסף בתעריפי המים, החשמל ואף במוצרי מזון וצריכה בסיסיים. תוך ימים ספורים הוקמה קבוצה בפייסבוק ואלפי אזרחים אישרו את הגעתם להפגנה המרכזית שהתקיימה בבוקרו של יום ו' בצומת עזריאלי בתל אביב, אולם בפועל על פי התקשורת, רק כ–1000 אזרחים הגיעו למחות במקום. 

גם בהוד השרון התקיימה מחאה מקומית נגד יוקר המחיה, אם אפשר לקרוא לה כך. תושב העיר, הפעיל החברתי דב טומי שוורץ הזמין את התושבים למחות בצומת מרכז העיר, הוא אף התייצב בשעה המיועדת ובהמשך נוספו עוד מוחים בודדים. "זה צעד קטן בדרך, ואני מקווה מאוד שבסוף השבוע הקרוב יתייצבו יותר תושבים לקחת חלק במחאה".

"אני יודע מפעילותי בחלוקת חבילות למען הנזקקים שיש גם פה בעיר אנשים שקורסים וצריכים עזרה, לא אחד ולא שניים, זה פשוט מכעיס שהממסד לא רואה אותך, כאילו אוויר – מציגים סטטיסטיקות חיוביות לכאורה אבל בשטח אנשים מתקשים להתמודד עם יוקר המחיה".

. למרות ההיענות הדלה במחאה המקומית, שוורץ לא מתייאש ונחוש להעיר גם בהוד השרון את המחאה החברתית, על כן הוא קורא לתושבים להגיע, כשהם מצוידים באפודים זוהרים, להפגנה הנוספת שתתקיים ביום שישי, 21.12, בשעה 10:00 בבוקר בצומת הרחובות דרך רמתיים ורחוב הבנים.  

 

 

  zeevshraga1978@gmail.com

 

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
מועצת הנשים של רמת השרון. מפגש לאחר שנה הפסקה
מועצת הנשים העירונית חוזרת לפעילות
דילים חדשים ביריד האוכל של דיזנגוף סנטר
דוז פואה קולינרי
תיכון רמון הוד השרון
במקום הראשון: תיכון רמון הוד השרון
ראש העיר ומנכל אשלים דר סולימאני
בצפת מאיצים תהליכים לפיקוח מערך החינוך עד גיל 3
נהג טרקטור נמחץ למוות במהלך עבודתו
נבחרת הרובוטיקה עם אביהו בן נון
הישג יפה לתיכון "אביב" רעננה
מוזיאון הנגב לאומנות
פעילות פורים במתחם המוזאונים בבאר שבע
הילדים בנו את מתקני הגן
הילדים בנו את מתקני הגן