הוד השרון

בני נוער ניסו להצית מגרש ספורט

רק לאחרונה שיפצה העירייה את מגרש הספורט בגיל עמל. תושבת השכונה הבחינה בקבוצה של נערים שמנסה להצית את המגרש וכשהם הבחינו בה הם ברחו

קרן שלהבת קרן שלהבת 20/12/2018
המשטח שעליו נשפך חומר דליק (צילום: פרטי)

"נערים ניסו להצית את מגרש הספורט החדש שבנו לנו", כך מספרים תושבי שכונת גיל עמל בהוד השרון, שרק לאחרונה חנכו את מגרש הספורט אותו שיפצה העירייה. המגרש שהיה מוזנח במשך שנים, שופץ ומשמש מאות ילדים ובני נוער שמגיעים לשחק בו כדורסל וכדורגל. האירוע פורסם לראשונה בפורום אביב.

אורית תושבת השכונה מספרת: "רק לאחרונה סיימו לשפץ לנו את המגרש. עד שזה כבר קורה, הילדים הורסים אותו. הורים, תתחילו להתעורר ותחנכו את הילדים שלכם".

לדברי אורית, ההצתה התרחשה ביום שבת בשעה עשר וחצי בלילה במגרש שנמצא מול מרכז גולן בגיל עמל. "הגענו הביתה והחנינו את הרכב סמוך למגרש. הרחתי ריח חזק מכיוון המגרש, פניתי לראות במה מדובר ולתדהמתי גיליתי קבוצה של נערים בני 17-16 עם בקבוקים, כשמתוכם יוצאות להבות אש. הם עמדו באמצע המגרש וכשראו אותי ברחו. עקבתי אחרי אחד הילדים שברח לביתו. הבנתי מי הוריו וכשפניתי אליהם הוא לא התייחס אליי כלל".

פניתם לעירייה או למוקד כדי לדווח על המקרה?

"התקשרנו למוקד כדי לדווח והם אמרו שהמקרה יטופל. הייתה שם בעבר מצלמה, אך הורידו אותה".

שכנים נוספים תושבי המקום מספרים: "שכונת גיל עמל תמיד נדחקה לפינה. במשך עשרות שנים לא נבנה כאן דבר. חבל שכעת, כשהחלו לעשות זאת, הילדים הורסים את מה שבנו".

 


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נחנכו חדרי הצנתור המתקדמים בישראל
נחנכו חדרי הצנתור המתקדמים בישראל
עלי באבא וארבעים השודדים
נשיא המדינה עם ראשת העיר דר עליזה בלוך.
שיעור אזרחות עם נשיא המדינה
הבניינים ייהרסו במסגרת תמ"א, אבל מה עם הילדים בגנים הסמוכים?
תאונה קשה בבני ציון
פעוט נהרג מפגיעת רכב בבני ציון
סלומון מתקופת האבן
כאן משפצים
"החיים כמראה"