הוד השרון

בשורה להורי הילדים בצהרוני הוד'ש

'צהרוני הוד' קיבלו את הכרת המדינה וכעת יינתנו הטבות לזכאים מדובר על סבסוד של 600 ₪ בחודש להורים עצמאיים ופיקוח מתמיד על פעילות הצהרונים

זאב שרגא 26/12/2018
מיתר שוורץ. סטנדרטים גבוהים ומוקפדים צילום: פרטי

השבוע התבשרו ההורים בהוד השרון כי לאחר תהליך ארוך של התאמה ועמידה בסטנדרטים, קיבלו צהרוני גני הילדים של החברה לקידום החינוך והתרבות, את הכרת המדינה וזכו בסמל צהרון המוכר על ידי משרד הרווחה.


בהודעת החברה נכתב כי, "זו הפעם הראשונה שצהרון בהוד השרון מקבל סמל מוכר והדבר למעשה מהווה מעין חותמת של המדינה על איכות הצהרון. במסגרת הבדיקות שמבצעת המדינה נערכה ביקורת רחבה בקרב צהרוני 'הוד', אשר העמידה סטנדרטים גבוהים ומוקפדים בכל הקשור לביטחון, בטיחות, הזנה בריאה ומגוונת, תכניות חינוכיות, הכשרות צוותים והשתלמויות ועוד."

"בהמשך לתהליכי שיפור ושדרוג צהרוני גני הילדים בשנים האחרונות, קיבלנו השבוע סימן נוסף להצלחה," אמר מנכ"ל החברה, מיתר שורץ, "לראשונה, יוכלו התושבים הזכאים לקבל סבסוד של שכר הלימוד. מדובר בשלב זה על למעלה מ-70 משפחות זכאיות בעלות כוללת של למעלה מחצי מיליון ₪ בשנה. במקביל, ולא פחות חשוב מכך, הוא נושא הביקורת והפיקוח, שמעיד כי הצהרונים שלנו עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר וניתנים לפיקוח מתמיד. מדובר בהישג חשוב ומשמעותי של החברה."

עוד נכתב בהודעת החברה כי, "החברה לקידום החינוך והתרבות מפעילה בהוד השרון כ-71 צהרונים בגני הילדים ובהם משתתפים למעלה מ-1,800 ילדים ברחבי העיר".

סימה דודמן, מנהלת צהרוני הוד: "המדינה העניקה גושפנקא לשיפור הגדול שנעשה בצהרונים שלנו. אנחנו משקיעים בצוותים, בילדים, בציוד ובמזון וכולם מרגישים זאת. אני מזמינה את ההורים להקדים ולהגיש את בקשתם לסבסוד כדי שיוכלו ליהנות מהשתתפות כספית מצד המדינה."

לפני חצי שנה בדיוק פרסמנו את פעילותה בנושא של מעיין צדוק כהן, פעילה חברתית בהוד השרון שהצליחה להציף את נושא סימול הצהרונים לכותרות. "אני מלאת נחת וסיפוק מזה שראשית, המשפחות יקבלו הטבה וזכאות שמגיעה להם, והדבר השני הוא שלראשונה בהוד השרון יש סימול של הצהרונים, שעומדים בקריטריונים של משרד ממשלתי והם יהיו בפיקוח מלא של המשרד שהוא הרגולטור".  עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
הרוגים ופצועים בשריפה בביתר עילית
הרוגים ופצועים בשריפה בביתר עילית
כרזות לזיכרון יום השואה
ילדי המאה ה-21 זוכרים ולא שוכחים
20 מיליון שקל למיגון פוריה
20 מלש"ח למיגון "פוריה"
 אישום: תקפה את בן זוגה לשעבר וגרמה נזק לרכוש
אישום: תקפה את בן זוגה לשעבר וגרמה נזק לרכוש
הרב יהודה בוטמן. מברך על ההחלטה
נדחתה ההקצאה לבית חב"ד
אילת הולכת לסיבוב בחירות שני
חודש הענווה ברעננה
חודש הענווה ברעננה יפתח ביום רביעי
מתחם אביב: פחות חניות ויותר יחד
מתחם אביב: פחות חניות ויותר יח"ד