הוד השרון

מרוץ הוד השרון ה-10

לצד תנאי מזג אוויר המאתגרים התקיים מרוץ הוד השרון ה-10 בהצלחה מרובה עם השתתפותם של אלפי רצים בשלושה מקצים

כתב לוקאל 02/01/2019
מרוץ הוד השרון 28.12 צילום יפעת קירשנבאום ארן

מרוץ הוד השרון ה-10 שהתקיים ביום שישי 28.12 ויצא לדרך ממתחם פארק עתידים התנהל השנה בתנאי מזג מאתגרים במיוחד ואלפי המשתתפים שהתחרו בשלושה מקצים: 10 ק"מ תחרותי, 5 ק"מ תחרותי ו-2 ק"מ עממי רצו במזג גשום לפרקים וסגרירי, מזג אוויר שהוגדר על ידי הרצים כמאתגר וחוויתי במיוחד.  

עיריית הוד השרון, רשות הספורט העירונית, חרטה על דגלה קידום הספורט ואורח החיים הבריא בקרב תושבי העיר מתוך תפיסה כי פעילות ספורטיבית עשירה ומגוונת, תורמת באופן ישיר לחיי קהילה עשירים ולצביונה הייחודי של עירנו, המציבה את הקהילה והטבע במרכז עשייתה וזאת בין היתר באמצעות קיום מגוון רחב של אירועים קהילתיים ספורטיביים במגוון תחומים וענפים, לצד הקמת מבני ספורט וקידום מפעלי הספורט במערכת החינוך העירונית.

 

מרוץ הוד השרון ה-10 אשר הפך למסורת עירונית בשנים האחרונות התקיים ביום שישי האחרון ולרשות המשתתפים התאפשרה ריצה בשלושה מקצים: 10 ק"מ תחרותי, 5 ק"מ תחרותי ומקצה 2 ק"מ עממי להורים וילדים.

השנה עם בואו של מזג אוויר גשום לפרקים, קר וסגרירי עקב הצוות המקצועי בעירייה אחר התחזיות על מנת לוודא כי היקפי המשקעים נותרים בטווח הבטיחותי ומאפשרים את קיומו של המרוץ. בשטח האירוע, בהתאם להנחיתו של ראש העירייה, אמיר כוכבי, הועתקה עמדת חלוקת ערכות הריצה לאולם הספורט של חטיבת עתידים, שם הוזמנו המשתתפים הרבים ובהם הורים וילדים אשר ביקשו לקחת חלק במקצה העממי, לחכות עד למועד ההזנקה עם שתיה חמה. בסופו של יום הייתה זאת חוויה מיוחדת כפי שהעידו המשתתפים הלוקחים חלק במרוץ מזה שנים ומתורגלים היטב במרוצי כביש שונים המתקיימים לא פעם בתנאים מאתגרים אשר הופכים את החוויה הספורטיבית לשונה ומיוחדת.


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
נתפס עם מאות גרם של סמים
שלושה נרצחו תוך שעתיים בלוד
שגעון פורים  בחנות הכי סגולה בהרצליה
משנכנס סגול מרבין בשמחה
סדבון נגד שקד ברק
פתחו ערוץ
מתגייסים לסיירת
אבלים על מותו של הרב יצחק יחיאל יעקובוביץ' ז"ל
איך קונים ילקוט?