הוד השרון

"קבלה מעשית מטפלת כאן ועכשיו"

יצחק מזרחי קבליסט בראיון אישי על חכמת הקבלה

קרן שלהבת 10/01/2019
צילום: קרן שלהבת


חכמת הקבלה המעשית קיימת מעל ל- 2000 שנה, ובאמצעותה האדם זוכה לקבל את הדרך להגיע לאיזון ההוליסטי עם העולם סביבו, ובכך לחיות את חייו בביטחון ובשלמות. "הקבלה מגיעה כדי לעזור לאנשים לפתור את בעיות היום יום שלהם ולהגן עליהם מפני קנאה, עין הרע, חטאים ומעשים שעשו וטרם בוצע להם תיקון".

יצחק מזרחי, מנהל מרכז הקבלה המעשית בהוד השרון, הוא דור רביעי במשפחה לעוסקים בתחום. הוא עצמו הגיע מהעולם החרדי - תלמיד ישיבה לשעבר, אשר היה ונותר סקרן וחוקר את כל נושא היהדות והאמונות התפלות. הוא מרצה בנושא מנהגים ביהדות, ומשמש כמרצה אורח באונ' באר שבע, בנושא הקבלה. מלבד מרכז הקבלה בהוד השרון, מנהל מזרחי 3 מרכזי קבלה מצליחים נוספים ברחבי העולם: בשוודיה, בניו יורק ובמרוקו. הוא עוסק בקבלה מעשית מעל ל- 40 שנה.
קהל לקוחותיו עליו נמנים מכל וכל: חרדים, דתיים, חילוניים ואף אתאיסטיים. גברים, נשים וממגזרים שונים; מוסלמים, ונוצרים, עבור כל מי שחש ברע, במצוקה גופנית או נפשית או מעוניין לשפר היבט מסוים בחייו, מזרחי יפתח בספר הזוהר, יכתוב קמעות, ויתאים תערובות רקוחות ממרוקו ייחודיות לפתרון בעיות על פי חכמת הקבלה המעשית. יצחק מזרחי, קבליסט , מסייע לאנשים באמצעות קבלה מעשית ופתיחה בזוהר למצוא פתרונות לבעיות בזוגיות, פרנסה, פוריות ועוד. "המטרה שלי כקבליסט היא לאתר בעיות ולעזור לאנשים"
 
 

צילום:קרן שלהבת

צילום:קרן שלהבתייעוץ על פי הקבלה
שיטת הפתיחה והייעוץ של מזרחי מתבססת על מסורת משפחתית בת ארבעה דורות. מזרחי: "אני מאבחן את מצבו של האדם על פי פתיחה בספר הזוהר. באמצעות הספר אני יכול להבין אם הוא סובל מעין הרע, חסימה, כישוף, קללה, עכבה, קשירה ונעילה הגורמים לחוסר הצלחה בפרנסה, בזוגיות ועוד. בפתיחה ניתן למצוא את הדרך לפתרון הבעיה או לקבלת ההחלטה הנכונה לגבי ההתמודדות עם הבעיה. קבלה מעשית מטפלת בכאן ועכשיו. כל שאר הדברים הם בידי שמיים ובידי האדם. אם יבחר בדרך טובה יצליח, אם יבחר בדרך רעה לא יצליח. המטרה שלי כקבליסט היא לאתר בעיות ולעזור לאנשים".
ישנן הרבה שיטות במיסטיקה בהן נעזרים המיסטיקנים. למה בחרת בדרך זו?
"אני פותח בספר הזוהר מאחר שאני דור רביעי לאנשים שעוסקים בקבלה מעשית. אני בא מהעולם החרדי ומאמין בדרך זו. במידה ואני מאתר בעיה של עין רעה, כישוף או חסימה אני יודע מה לעשות: לכתוב קמע אישי, קמע חותם ידיים, השבעת מלאכים או חותם שלמה".
ידוע לי שאסור להשתמש בקמעות.
"זה לא נכון. הרב כדורי כתב קמעות ויש עוד הרבה מאוד רבנים שמכינים קמעות. על פי היהדות מותר להשתמש בקמעות וכל מי שאומר אחרת מטעה".
איך אתה יודע במה לעזור?
"אני שואל מה הבן אדם שמולי רוצה לדעת. אם הוא אומר לי שיש לו בעיה רפואית אני שולח אותו לרופא כי הוא יודע יותר טוב ממני מה לעשות עם מחלה. יש מצבים שאני רואה מה יש לו אבל אני מעדיף שהוא ילך לרופא. 
אם הרופא לא מוצא את מקור הבעיה, יש מקום לפתוח ולראות אם זה הגיע חס ושלום ממקור אחר". 
אתה מאמין בכישופים והחזרת אהבות?
"להחזיר אהבה זה לא דבר פשוט. צריך להבין מה מונע מהאהבה הזו להתממש. זה לא פשוט לחבר בין שני אנשים. אני נגד כישופים כי זה ללכת נגד אלוהים. אני כאן כדי להסיר כישופים. אם הורים רואים שהבת שלהם מנתקת קשר באופן פתאומי יש מקום לבדוק אם זה כישוף ואז אפשר להסיר אותו".
 
 

 

צילום: קרן שלהבת

צילום: קרן שלהבת


יש הרבה שרלטנים שמנצלים את התמימות של אנשים במצוקה כדי להוציא מהם כספים.
"זה נכון ולצערי הרב אני מכיר לא מעט אנשים שנפלו קורבן לאנשים כאלה. אני אתן שני טיפים שיעזרו לכם להבין אם הבן אדם שעומד מולכם הוא שרלטן או לא. קיבלת קמע? מייד תפתח ותסתכל. אם זה כתוב על נייר זה לא שווה כלום. קמע כותבים על קלף כשר, בדיו כשרה. זה צריך להגיע לבן אדם בצורה ברורה, כך שגם אם הוא לא יודע לקרוא את כל מה שכתוב לפחות שיראה שהשם שלו כתוב נכון. שם האימא, תאריך לידה. 
 "חשוב להבין שאין קמע שעושים על המקום. יש קמעות שלוקח חודשיים לכתוב. חשוב לא להגיע בדקה ה-90. אתה מרגיש משהו אל תגיד מחר יהיה בסדר. להגיע מייד לבדיקה. הייתה אצלי מישהי ששמונה שנים היא בלי זוגיות. שאלתי אותה למה חיכתה עד עכשיו והיא אמרה שהיא חשבה שזה יסתדר. שמונה שנים מחכים? הרי אומרים לא טוב היות האדם לבדו".
זיווג הוא לא משמיים?
"כן. הזיווג הוא מהשמיים, אבל אם הוא לא מגיע צריך להבין למה הוא לא מגיע. הרבה פעמים אנחנו עושים דברים שמעכבים לנו את הזוגיות או שעשו לנו עין רעה. יש דרכים לקרב את האהבה ולשחרר חסימות". 

אתה מגיש תכנית יעוץ ברדיו (MF 91). אלו מקרים משונים הגיעו אליך?
באחת התכניות עלה מאזין שסיפר שאביו נפטר שנה קודם לכן ושבמשך שלושה חודשים בשעות הלילה היה שומע צעדים בבית.
לילה אחד בעודו יושב על המיטה, שמע צעדים בבית וראה את דמות אביו אוחזת בידית של חדר השינה שלו. הוא קרא לאבא שלו ושאל אותו אם הוא רוצה להיכנס פנימה, וכמו בסרטים המאזין מתאר איך היד פשוט התאדתה....
עפ"י תאריך הלידה של המאזין, היכולת הרוחנית שלו גבוהה במיוחד ולכן יש לו יכולת לתקשר עם המת.
המלצתי לו להתפלל לעילוי נשמתו כדי שהנשמה תמשיך הלאה ובנוסף המלצתי לו לשבת על קצה המיטה ולבקש מאביו שיבוא אליו בחלום כדי להעביר לו מסרים אם יש לו.

חכמינו אומרים : "ששבעים פנים לתורה" כמוה כיצחק מזרחי שפנים רבות לו, קבליסט, סופר , איש רדיו ,חוקר ,  יועץ אישי ועסקי איש מרתק מלא כרימון.
לסיום  אומר מזרחי" אדם קובע את גורלו, אם ילך בדרך טובה , הוא יזכה לטוב ולהפך"
לתיאום פגישת יעוץ: 09-7442044 לסרטון עם יצחק כנסו לפייסבוק שלנו הוד הכפר ( תוכן שיווקי)

עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
לראשונה: יישוב כפרי - קהילתי - תומך מוסד ייחודי לחוסים יוקם בנגב
צעיר נורה בחיפה
כפר סבא בחרה: רפי סער
מגדל העמק עוברת לתחבורה ציבורית
חשד: התעללה באמה הקשישה
המשמר החברתי החל לפעול באלעד
צפריר רוזן
מעיריית כפר סבא לעיריית חיפה
העפילה לרבע