הוד השרון

פרסום ראשון: קואליציה חדשה בהוד"ש

מינוי סגני ראש העירייה יובאו לאישור חברי המועצה ביום שלישי השבוע

זאב שרגא 20/01/2019
ראש העירייה אמיר כוכבי (צילום: סטודיו שחר תמיר)

אפשר להגיד בשעה טובה, הבוקר הבשילו התנאים ונחתמו ההסכמים הקואלציוניים להקמת הקואליציה החדשה בראשותו של ראש העירייה, אמיר כוכבי.

חברת המועצה יעל ברזילי, מספר 2 ברשימתו של כוכבי, תמונה לסגנית ראש העירייה בשכר לקדנציה שלמה ואילו מספר 3 ברשימה, חבר המועצה נאור שירי, ימונה לסגן ראש העירייה בתואר, ללא שכר ובהתנדבות מלאה.

 יו"ר סיעת דרך העיר, מאיר חלוואני, ימונה לסגן ראש העירייה בשכר, ברוטציה עם חברת המועצה עו"ד כנרת כהן, כשחלוואני יפתח את הקדנציה. בין השאר יהיה חלוואני אחראי על נושאים כמו תפעול ורווחה ובהמשך כך נראה, ייקבלו חברי המועצה כולם סמכויות נוספות.

 חברי המועצה נדב דואני ועדי ברמוחה הצטרפו גם הם לקואליציה, דואני יכהן כחבר דירקטוריון תאגיד המים ואילו ברמוחה תעמוד בראש וועדת מכרזים. 

 מצטרף נוסף לקואליציה הוא ארנון אברמוב ("הליכוד") שיעמוד בראש וועדת הספורט וכן בראש וועדת השמות. 
 
אין ספק כי לאחר ימים מותחים מאז הבחירות ואינסוף ספקולציות אודות הקמת הקואליציה, הצליח כוכבי להקים קואליציה רחבה בת 11 חברים והיד עוד נטויה. גורמים המקורבים למשא ומתן מציינים כי בקרוב מאוד ייתכן ונראה חבר מועצה נוסף מצטרף לקואליציה החדשה. 

אין ספק כי מי שעשתה את "ההימור הנכון" עוד טרם הסיבוב השני היא חברת המועצה עו"ד כנרת כהן, שהתייצבה לצידו של כוכבי עוד טרם הסיבוב השני ופעלה לבחירתו. 

נציין כי הקמתה של הקואליציה החדשה לא היה פשוט כלל והדברים התעכבו נוכח נסיונם של חברי מועצה להקים גוש חוסם לכוכבי, תוך שהם מציבים דרישות כאלה ואחרות. כוכבי לא נסחט אל מול התנאים המקדימים והקים את הקואליציה שיוצאת לדרך חדשה, ועבודה רבה לפניה.  שיהיה בהצלחה!
 
חברת המועצה יעל ברזילי: "אני שמחה מאוד על הזכות לשרת את התושבים והתושבות מעמדת השפעה כל כך משמעותית לצדו של ראש העירייה אמיר כוכבי וחברי המועצה. יש הרבה עבודה ואני מצפה לה בקוצר רוח."

 "אני שמח שמלאכת הרכבת הקואליציה הסתיימה, אמר חבר המועצה נאור שירי, "עכשיו זה הזמן שלנו לעבוד למען כל התושבות והתושבים בהוד השרון." 

חברי המועצה מאיר חלוואני ועדי פרילינג אנקורי מסרו בתגובה: "אנו שמחים על ההזדמנות שנותן  לנו אמיר כוכבי, ראש העירייה החדש, לשתף פעולה למען העיר בתפקידים משפיעים וחשובים לטובת העיר. מי ייתן ועשייתנו תצלח ונוביל יחד שינוי, בהצלחה לקואליציה ולכל חברי המועצה." 

חברת המועצה עו"ד כנרת כהן אמרה: "שמחה להיות חלק מהקואליציה החדשה, שיוצאת היום לדרך. מודה ונרגשת, על הזכות שניתנה לי, להמשיך לשרת את תושבי העיר המדהימה הזו, שבה נולדתי. תודה רבה לראש העיר ולסיעתו, על שיתוף הפעולה והאמון. תודה מיוחדת, לשותפים היקרים שלי לדרך. בהצלחה לסגנים ולנבחרי הציבור."

 "מתוך אמונה פנימית ואמיתית שלעיר שלנו מגיע משהו טוב יותר, שמספיק עם הפלגנות ושהגיע הזמן לשלב כוחות יחד לטובת העיר, חתמנו על הסכם שיתוף פעולה למען העיר הוד השרון ותושביה," אמרו חברי המועצה נדב דואני ועדי ברמוחה, "חתמנו על ההסכם למען עתידה של העיר."

‎חברי המועצה יפעת קריב, אביבה גוטרמן ורפי בן מרדכי ("לב"): "אנחנו מאחלים לראש העיר ולחברי הקואליציה הצלחה בתפקידם למען טובת העיר והתושבים. כסיעה השנייה בגודלה במועצת העיר,  אנחנו רואים בתפקיד באופוזיציה  שליחות ציבורית לשקיפות ולבקרה ולכך שהעירייה תשים את התושב במרכז. אנחנו מחויבים לפעול לטובת העיר ונתמוך בכל החלטה ראויה אשר מתקנת את העוולות הקיימות ומממשת את ההבטחות שניתנו לתושבים בתקופת הבחירות."


עוד בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 10/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
זה לא נעים לראות אגם מלוכלך
אם ותינוקת נפצעו בעת נסיעה באוטובוס
אם ותינוקת נפצעו בעת נסיעה באוטובוס
פרידה מצבי
פצוע קשה בשריפה בבניין ברמת גן
פצוע קשה בשריפה בבניין ברמת גן
משחק הוקרה לזכרו של שחר בריקמן זל
משחק הוקרה לזכרו של שחר בריקמן
דירוג הרשויות בליקוי הבטיחות באתרי בנייה
פורסם דירוג הרשויות בליקויי הבטיחות באתרי בנייה
תם עידן הבורקס
תם עידן הבורקס
כמה רוכבים על אופניים חשמליים עם הנייד ביד?