הוד השרון

אישום: תקפו את הווטרינרית העירונית ואיימו עליה ועל עובד שלה

שלושה בני משפחה הואשמו, כל אחד על פי חלקו, באלימות ובאיומים כלפי שני עובדי המחלקה הווטרינרית בעיריית הוד השרון

מיכאל פרוסמושקין 04/02/2019
 תקפו את הווטרינרית העירונית
צילום אילוסטרציה

פרסום ראשון: שני אחים ואמם, תושבי הוד השרון, הואשמו לפני ימים אחדים, כל אחד על פי חלקו, בתקיפת הווטרינרית העירונית ובאיומים עליה ועל אחד מעובדיה. 

על פי כתב האישום, ב – 6 באוגוסט 2018, הגיעו הווטרינרית ועובד במחלקה הווטרינרית לחצר ביתם של הנאשמים. עם הגעתם למקום, ביקשו השניים לערוך ביקורת לבעלי החיים של הנאשמים. על פי כתב האישום, בתגובה לכך, רץ הנאשם בן ה – 33 לכיוונה של הווטרינרית, צעק עליה 'תעופי מפה' והכה בידה. כתוצאה מכך, נפל הטלפון הנייד שלה, והנאשם לקח אותו. מיד בסמוך לכך, ביקשה הווטרינרית מהנאשם, בן ה – 33, כי ישיב לה את הטלפון, תוך שהיא הולכת אחריו אל חצר הבית, שם ישבה באותה עת אמו של הנאשם. 

 בשלב זה, כך על פי כתב האישום, ניגשה האם (58) לווטרינרית ודחפה אותה בחוזקה, תוך שהיא אומרת לה: "תעופי מהחצר". כתוצאה מכך, נפלה הווטרינרית על המדרכה. היא קמה על רגליה, אך אז על פי הנטען החלו שני האחים הנאשמים לצעוק עליה ועל העובד שלה. 


בשלב זה, כפי שטוענת התביעה, אמר הנאשם, בן ה – 30, לווטרינרית: "תראי איך את מתנהגת ... תראי איך את נראית", וכן אמר לעובד שהיה עמה: "פעם ראשונה ואחרונה שאני רואה אותך פה, בפעם הבאה תישא בתוצאות שלך". 

לטענת התביעה, כאשר ביקשה הווטרינרית להחזיר לה את הטלפון, אמר לה הנאשם בן ה – 30: "יכול לקחת לך גם את החיים", וכן הוסיף: "אני אשבור לה את העצמות, כל שני וחמישי באה לפה...אבא שלך מת.. מתהפך בקבר". או אז, כפי שנטען בכתב האישום, אמר לה הנאשם בו ה – 33: "אני במעצר בית ואת באה לקחת לי את החמורים? אין לך בושה, מה?"

 בהמשך, ציינה התביעה, הנאשם, בן ה – 30, אמר לווטרינרית: "חמור אחד ייצא מפה דמך בראשך. יהיה פה בלאגן שלא חלמת עליו..." זמן קצר לאחר מכן, כפי שעולה מכתב האישום, הוסיף ואמר:  "אני אהפוך להם של את כל הווטרינריה, יא חתיכת סתומה... פעם הבאה שאת פני לפה, ואני אהיה פה לבד, מפה לאדמה אני שולח אותך... "

לאחר מכן המשיכו, על פי כתב האישום, שני האחים לקלל ולהעליב את הווטרינרית ואת העובד שלה. 


עוד בהוד השרון
חשבנו שיעניין אותך גם...
קריאה להפגין נגד הנת"צ
מאור ומירן בוזגלו
הזוג הלוהט של הכדורגל הישראלי
מקום טוב באמצע
מקום טוב באמצע
חברה קדישא הגישה תביעה נגד יואל עזרזר
חברה קדישא הגישה תביעה נגד יואל עזרזר
בשר לא ראוי למאכל הושמד באטליז בגבעתיים
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לוח הצגות ומופעים לשבוע הקרוב
לחמאגון טורקי
מתכון ב-5 דקות לחמאג'ון טורקי
סער. הפכתי להיות אדם מעורב הרבה יותר חברתית
"מדינת ישראל טובעת בשחיתות שעלולה לפרק אותה"