הוד השרון

"פארק עתידים הפך לזירה לקיום יחסי מין"

מעיין רהב, אם לשתי בנות, מהוד השרון נחרדה לגלות זוג בני מיעוטים מקיימים יחסי מין במתחם הילדים של פארק עתידים: ״במשך שעה שלמה הם החליפו תנוחות וכשסיימו נגבו את עצמם עם מגבוניםועזבו את המקום. כל האימהות שהיו במתחם היו בשוק״

מיכאל פרוסמושקין 16/02/2019
פארק עתידים. צילום: פרטי

"בזמן האחרון הבחנתי בתופעה חמורה מאוד בגינה הציבורית שלנו: היא הפכה לזירת מפגשים מיניים" - כך אומרת מעיין רהב, אם לשתי ילדות קטנות.

מעיין, שהגיעה עם אחת מבנותיה למתקני השעשועים בפארק עתידים במגדיאל בהוד השרון, נתקלה בזוג שקיים יחסי מין על אחד הספסלים באור יום.

"לפני כשבועיים הגעתי לפארק עם אחת מבנותיי הקטנות", מספרת רהב. "בתי לא הלכה באותו בוקר לגן מכיוון שלא הרגישה טוב. הגענו למתקני השעשועים כשלפתע ראיתי בני זוג מקיימים יחסי מין על אחד הספסלים. הייתי ממש בשוק ומזועזעת. היו איתי עוד שש אימהות עם ילדיהן שגם הן היו המומות. לדעתי מדובר בזוג ממוצא ערבי כי שמעתי אותם מדברים בערבית".

מה בדיוק ראית אותם עושים?

"הם ישבו אחד על השנייה לסירוגין. הם היו עם בגדים והפשילו אותם היכן שצריך. האקט שלהם התרחש במשך שעה שלמה. הם החליפו תנוחות, ניגבו את המקומות המוצנעים שלהם במגבונים וכשסיימו הלכו משם. בזמן אמת לא יכולתי לצלם אותם כי לא רציתי להתקרב אליהם. בזמן הזה התקשרתי למוקד העירוני שהגיע כמה דקות לאחר שהם הלכו".

לדבריה, "זו לא הפעם הראשונה שזה קורה. היו עוד כמה פעמים לפני כן. כשראיתי שזה נהפך לתופעה החלטתי לא לשתוק יותר. מדובר במיקום שנמצא סמוך לגני ילדים ובית ספר כשהחלק האחורי של החצרות שלהם פונה לפארק. לדעתי, הם מגיעים לכאן מכיוון שאין הרבה אנשים בפארק בשעות הבוקר. זה פשוט דוחה. אני מקווה שעכשיו, אחרי שהתלוננו, הצוות של המוקד העירוני יערוך כאן יותר סיורים".

האזהרה של מיכל מתוך הפייסבוק

מיכל, אם נוספת, מספרת כי הייתה עדה לחוויה דומה ביום שלישי האחרון.

לדבריה, היא הגיעה למתחם מתקני השעשועים עם שתי בנותיה ונתקלה בשני גברים שירדו ממתקני השעשועים וסידרו את מכנסיהם. היא העלתה אזהרה לפייסבוק בדף "המאמות של הוד השרון והסביבה".

"מאמות יקרות, חייבת להזהיר אתכם לגבי גינת המשחקים במתחם המאתיים בפארק עתידים (זו עם המגדלים). הגעתי לשם עם שתי בנותיי הצעירות. השעה הייתה רבע לארבע אחר הצהריים ולא היו ילדים במקום. הבנות התחילו לטפס. במזל שאינני יודעת עד היום למי להודות עליו, קלטתי פתאום רחש, והבנתי מיד. היה שם גבר למעלה, באחד המגדלים. בתוך מתקני השעשועים. הורדתי את הבנות מיד. הגבר ירד למטה ולאחר כמה דקות, הצטרף אליו גבר נוסף שירד וסידר את מכנסיו. שניהם התרחקו ואני כמובן דיווחתי מיד למוקד העירוני שדיווח למשטרה על המקרה. אימהות, שימו לב! כמה נורא לחשוב מה יכול היה לקרות אם בנותיי היו מטפסות למעלה ונתקלות בגברים. אשמח לדעת אם עוד מישהי נתקלה במקרה דומה בגינה זו".

הפוסט שפרסמה זכה לעשרות תגובות של אימהות מודאגות. אם נתקלתם במקרים דומים אתם מוזמנים לדווח לנו על כך:

052-4525117, קרן שלהבת.

עוד בהוד השרון
מיכאל פרוסמושקין 10/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 08/12/2019
מיכאל פרוסמושקין 26/11/2019
חשבנו שיעניין אותך גם...
אבא גנוב
ארבה באיזור הערבה התיכונה
חשש לכניסתו של נחיל ארבה
פעילויות הקיץ בטכנודע חדרה
פעילויות הקיץ בטכנודע חדרה
יובל שרף לצילומי קניוני עופר בקניון הגדול פתח תקווה
מה הצחיק את יובל שרף?
עובדי עיריית כפ"ס למען הקהילה
הפוליטיקה של רמת השרון
בחולון שומרים על בריאות התושבים
איך לבחור נכון ריהוט לחדר ילדים
איך לבחור נכון ריהוט לחדר ילדים